Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

AC do Brežic čez mejni prehod Obrežje, na AC, potem zaviješ proti Varaždinu in greš dol z avtoceste na odcepu Novi Marof, zaviješ desno, se pelješ še enih 500m in na desni strani ob cesti že vidiš dirkališče.

Hvala, torej cca 180km. Mogoče je boljša varianta čez Ptuj? V tej smeri je iz Lj. do Varaždina isto kot do Zagreba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, torej cca 180km. Mogoče je boljša varianta čez Ptuj? V tej smeri je iz Lj. do Varaždina isto kot do Zagreba.

Sem šla čez Ptuj samo enkrat, pa še to z motorjem in se precej vleče. Zdej če greš z motorjem in vzameš bolj kot izlet ok, drugače pa mislim, da je za prikolico/kombi AC najboljša varianta.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, torej cca 180km. Mogoče je boljša varianta čez Ptuj? V tej smeri je iz Lj. do Varaždina isto kot do Zagreba.

čez ptuj je ok. samo 50km se pelješ ćez naselja tako da omejitev je 50km/h.............

maš pa pač izletclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zdajle gledal Michelinov Route Planner.

Majo mal hecne razdalje. Do Marofa preko Zagreba naj bi bilo čez 200km, do Varaždina iz Lj čez Štajersko pa čez 180.

Ta druga se mi zdi pretirana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zdajle gledal Michelinov Route Planner.

Majo mal hecne razdalje. Do Marofa preko Zagreba naj bi bilo čez 200km, do Varaždina iz Lj čez Štajersko pa čez 180.

Ta druga se mi zdi pretirana.

Laško Marof,čez ptuj je 135 km,če grem čez Krško je 165 km časovno sem isto je pa ceneje (bližje 30 km in cestnina ).unsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjin kaj rori so home made morajo bobnet da je groza ??

dej kak video z zvokom priloži če bo kdo snemal :)

Popravljeno . Popravil kala
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjin kaj rori so home made morajo bobnet da je groza ??

dej kak video z zvokom priloži če bo kdo snemal :)

Poišči me ne Netlogu pod ime Mixon_76 je posnetek iz marofa gor, sedaj imam aprilio tuono z akrapotom pa je tudi hud, na yamahi so se pa rori drli v nulo ter sam sem jih naredil v službi kjer delam, drugače menjujem izpuhe na osebnih vozilih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glej da kako rečemo, se boš vozil tudi !

nene

me ne mika z tem na piso whistle.gif

aja pa še špegle mam gor tak daclosedeyes.gif

SANJIN kdaj pičite dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poročilo z današnjega Marofa; kot je naročil Suzuki.

Zaradi vulkanskega prahu z Islandije so pisto zaprli in na vhod postavili 4 varnostnike. PO dveurnem prepričevanju smo se lahko zapeljali po pisti, vendar pa smo vsi morali obuti motocikle v gume Dunlop D220, ki so nam jih prodali po ceni 495 EUR/par. Časi v teh ekstremnih razmerah so se gibali med 2:15 in 2:40. :whistle:

No, ni bilo ravno tako.

Zjutraj je bilo še nekoliko mrzlo, vendar se je čez dan otoplilo. Popoldne je bilo celo nekaj sonca, tako da je bilo že prav vroče.

Kar se gum tiče; Zadnja D211 GP Racer trdote E je na CBR 600 RR letnik 06 cefralo kot za žalo, voznik pa mislim da je vozil v začetku čase med 1:16 in 1:17. KR108 trdote 7712 (medium hard) je prav tako cefralo, tokrat na motorju CBR 100 RR 08 letnik, voznik pa je peljal okoli 1:15.

Zadnja D209 GP Racer Slick trdote E je delovala brezhibno kljub temu, da je dala skozi vsaj že 3 Marofe lansko leto. Zanimivo, da je ni trgalo, vozil pa sem CBR 600 RR letnik 08 s časi med 1:21 in 1:22.

Super družba in super športni dan, tako kot vedno. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako številčna pa je bila udeležba?

Več skupin ali samo cestaki?

LP

Najprej samo cestaki (6 nas je bilo), potem pa še dva supermota. Smo se menjavali, vendar na prostovoljni bazi. Supermota sta namreč vozila krajši krog in vsaj jaz nisem želel biti dolgo z njima na stezi, smo se pa seveda za kakšen krog ali dva pokrivali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja D209 GP Racer Slick trdote E je delovala brezhibno kljub temu, da je dala skozi vsaj že 3 Marofe lansko leto. Zanimivo, da je ni trgalo, vozil pa sem CBR 600 RR letnik 08 s časi med 1:21 in 1:22.

pr takih cajtih tut sava eskimo s3 ne bi cefralo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene

me ne mika z tem na piso whistle.gif

aja pa še špegle mam gor tak daclosedeyes.gif

SANJIN kdaj pičite dol?

ob sedmih štartamo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr takih cajtih tut sava eskimo s3 ne bi cefralo..

Se pravi da bo moja potem svetila ko imam cajt 1.25.xx, to pa ni bilo lepo od tebe :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vi res niste normalni no..

kako lahko rečeš da je neka pnevmatika delovala brezhibno pri 1.22???

pa to je sprehod v parku..pri takem času sorry, vsaka pnevmatika dela brez problema..

dej bodte resni..

napište da ste se počas vozil in da ni bilo problemov s pnevmatikami..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr takih cajtih tut sava eskimo s3 ne bi cefralo..

Savo eskimo nebi. Je pa D211 GP Racer trdote endurance prejšnjič ko sem bil na Marofu.

Eh jebiga, kam bi pa prišli, če bi bli vsi taki hudi "rejserji" kot ti? :hmm:

Najprej se razburjaš da nihče ne piše zraven časov, ko pa napišem se pa spet nekaj razburjaš. Zate je 1:21 sprehod, jaz pa moram veliko delati da dosežem ta čas.

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biker77 minuse si prislužil ne zaradi teg kar si povedal to je itaq res ampak način kako si povedal mislim da marsi kateremu ne ustreza način ne pa bistvo kar ni napačno. Ni so vsi rejserji neznajo vsi opisat na načič katerega si ti izpostavil.

off topic - me! :topic: - sry

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse v redu in prav..za minuse me mal boli k...

ampak ne moreš pa rečt, da je ZANIMIVO da pri 1.22 gp racer gume ne trga..

ja valda da ne, če se da z njo normalno peljat 1.13 ali tudi manj..

dejstvo je, da si ti (marko55), kot da je to neko čudo..

men je vseen kolk se kdo vozi..sam kaj nej jest napišem da se mi na grobniku pri 1.42 zdijo d211 gp nekam "čudne"?

lejte..kolkr se peljete se pač peljete..jest nism noben racer, tiste trikrat letno k grem na marof je p... dim..

ampak ne se pol s takimi blamirat nekej..

ja..gp racer je že marsikateremu požrlo..

ampak ne ZANIMIVO pri 1.22!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse v redu in prav..za minuse me mal boli k...

ampak ne moreš pa rečt, da je ZANIMIVO da pri 1.22 gp racer gume ne trga..

ja valda da ne, če se da z njo normalno peljat 1.13 ali tudi manj..

dejstvo je, da si ti (marko55), kot da je to neko čudo..

men je vseen kolk se kdo vozi..sam kaj nej jest napišem da se mi na grobniku pri 1.42 zdijo d211 gp nekam "čudne"?

lejte..kolkr se peljete se pač peljete..jest nism noben racer, tiste trikrat letno k grem na marof je p... dim..

ampak ne se pol s takimi blamirat nekej..

ja..gp racer je že marsikateremu požrlo..

ampak ne ZANIMIVO pri 1.22!!!

biker in kolk maš ti čas na marofu?? po tem kar pišeš,sklepam da maš pod minuto ane!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil na marofu kot obiskovalec

Bagio pa Sanjin sta se naganjala pa par cicibanov mater se yamaha r6 dere

pa ena ženskica ki je pubece vse povprek šolalasurrender.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biker in kolk maš ti čas na marofu?? po tem kar pišeš,sklepam da maš pod minuto ane!!!

moj cajt je seveda znan..1.11.11

še enkrat..edina stvar ki me je zmotila je bila da ZANIMIVO d209 gp racer ni trgalo pri 1.22.xx

in kaj vam tukaj ni jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!