Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Takole pa zgleda Bi-Xenon na hornetki :D :eek:

Na sliki deluje hudo močno.

Kako se dejansko obnese v primerjavi s klasiko?

Kaj pa pravi zakon glede xsenona na motorjih? Realno gledano si verjetno bolj opazen in s tem varnejši podnevi ko nas marsikateri/a voznik/ca gladko spregleda 390_crazy_driver.gif.

Upam samo, da ti ne bodo policaji 385_smiley_face_cop.gif kaj težili.

Popravljeno . Popravil akrobar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HUDOO

Kolk si pa dal zanj če ni skrivnost?

Za tole sem dal 30€.

Na sliki deluje hudo močno.

Kako se dejansko obnese v primerjavi s klasiko?

Kaj pa pravi zakon glede xsenona na motorjih? Realno gledano si verjetno bolj opazen in s tem varnejši podnevi ko nas marsikateri/a voznik/ca gladko spregleda 390_crazy_driver.gif.

Upam samo, da ti ne bodo policaji 385_smiley_face_cop.gif kaj težili.

V primerjavi s klasiko je ko noč in dan; seveda ponoči. Kar se pa v večini redko vozim ali pač.

Klasika je rumena, xenon je pa bel. Pa še lepš zgleda. Prej te porajtajo. Še vedno pa je potrebno pazit da ne svetiš v nebo oz. ni luč previsoko naštimana.

Policaji ... bomo vidl ko jih srečamo, če jih srečamo. Za enkrat še ni blo nobenih težav. Če mu nau u tintaro svetl pol tut porajtu ne bo! :D

lp

ps.: Namen sem mel kupit žarnice MTEC ala Xenon white al pa Cosmos Blue pa so same žarnice že 21€ + kake 4€ za poštnino. In se mi je zdel tu mač za H4 žarnico, tako sem raj xenon za ta dnar ubodu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, kje bi se dalo dobit prednjo masko za hornet, da bi izgledala hot varjanta "S"?

Jaz sicer nimam hornetke, me pa nekdo sprašuje o tem.

Za vso pomoč se zahvaljuje(m).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, kje bi se dalo dobit prednjo masko za hornet, da bi izgledala hot varjanta "S"?

Jaz sicer nimam hornetke, me pa nekdo sprašuje o tem.

Za vso pomoč se zahvaljuje(m).

Najbolj pametno bo, d ta ki te sprasuje za to, kupi "S" varjanto.. Luci, ogledala, zmigavci...prevec dela bi blo, ce bi se to spravu na naked varjanti urejat.. Edin taveliko sipo si naj kup, ce je problem veter.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z a79 :whistle:

mislim, da tudi števec ni enak

Neki tazga:

ps.: Kolk mate pa kej gume napumpane v tem letnem času če se sami vozte?

post-15759-1223377768_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tele 'sliderje' sem zadnjič porajtu, ko sem gledal spletni oglasnik. Zadeva začuda ne zgleda preveč čudno, pa verjetno ko položiš motor tudi ne potrga vsega, kot je to rado v navadi z navadnim i sliderji pri Hornetki. Kje bi najdu neki tacga, kot je na sliki, ker zadeva deluje precej diskretno, pa seveda cena.

post-17306-1224228027_thumb.jpg

post-17306-1224228044_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele 'sliderje' sem zadnjič porajtu, ko sem gledal spletni oglasnik. Zadeva začuda ne zgleda preveč čudno, pa verjetno ko položiš motor tudi ne potrga vsega, kot je to rado v navadi z navadnim i sliderji pri Hornetki. Kje bi najdu neki tacga, kot je na sliki, ker zadeva deluje precej diskretno, pa seveda cena.

Ta zaščita je od Givi-ja. http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_acce...=72&lang=en

Uvoznik za SLO - TC-m.......

Zgleda solidno, tudi jaz sem že razmišljal da bi sliderje zamenjal s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobi se kjer si napisal in sicer za dobrih 75€, kar IMO niti ni drago. Navadni sliderji so preko 100€.

Jaz sem dal 65€ za sliderje (Puig), samo imam slab občutek, ker sem potem videl precej slik z zlomljenim nosilcem motorja (sicer ne z Puig sliderji). Edino vprašanje je kako ta od Givi-ja zaščiti hladilnik, je pa v vsakem primeru boljš imet zvit hladilnik kot pa odlomljen nosilec motorja (blok).

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za demona. Zanima me kje se da dobit zadnji notranji blatnik za Hornetko 07 letnik. In kje se dobi tisto zadnje stojalo ko je na sliki ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele 'sliderje' sem zadnjič porajtu, ko sem gledal spletni oglasnik. Zadeva začuda ne zgleda preveč čudno, pa verjetno ko položiš motor tudi ne potrga vsega, kot je to rado v navadi z navadnim i sliderji pri Hornetki. Kje bi najdu neki tacga, kot je na sliki, ker zadeva deluje precej diskretno, pa seveda cena.

Jst sm jih dobu v TC-ju pred kakimi 5-imi leti. Vem sam to, da niso bli dragi. Se pa odlično obnesejo :whistle: Ja, ja, sm jih sprobu in levga in desnga, super zadeva :headbang: . Osebno mi tud boljše zgleda kot bunke.

Skratka, če boste nabavlal, ni treba testirat - sigurno delajo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za demona. Zanima me kje se da dobit zadnji notranji blatnik za Hornetko 07 letnik. In kje se dobi tisto zadnje stojalo ko je na sliki ?

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/oprema/oglas.asp?id=2199449://http://www.(Zbrisano! Za oglaš....asp?id=2199449

v oklepaju pise avto. net

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glefr notranjih blatnikov...čekiraj forumovca "pohajač".

On jih dela, pa za kr ugodno ceno...

:worship: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za demona. Zanima me kje se da dobit zadnji notranji blatnik za Hornetko 07 letnik. In kje se dobi tisto zadnje stojalo ko je na sliki ?

Jutro.

Zadnji notranji blatnik, no pokrov zadnjega kolesa je original Hondin, torej pri vsakem zastopniku motociklov Honda ga dobiš. Zadnje stojalo na sliki pa je univerzalno stojalo iz Louisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mene zanima nakup zadnjega notranjega blatnika za hornet 05, če ve kdo kje bi to lahko dobil?

lep pozdrav

Poglej na ebay pod undertail - jaz sem za moj hornet 2004 kupil tam in sem zadovoljen - cca 40EUR plus poštnina, dobava v cca 1 tednu iz Portugalske LINK

LP

R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na ebay pod undertail - jaz sem za moj hornet 2004 kupil tam in sem zadovoljen - cca 40EUR plus poštnina, dobava v cca 1 tednu iz Portugalske LINK

LP

R

Matr je dvoumno tole...Men se zdi, da sprasuje za tisto rec, ki je 1 cm oddaljena od zadnje gume in je na Demonovi sliki rdece barve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr je dvoumno tole...Men se zdi, da sprasuje za tisto rec, ki je 1 cm oddaljena od zadnje gume in je na Demonovi sliki rdece barve...

Res je, za zadnji blatnik s ščitom verige sprašuje, na pa za to... To na tem linku je čisto nekaj druga.

post-5704-1224566679.jpg

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!