Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Kakšne gume pa kaj vi vozite, lastniki Hornetk?

heh js mam še original michelin pilot road s :D kaj mi lakho kdo pove kolko vam nucajo hornetke letnik 05/06 tko varčna vožnja alpa normalna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne gume pa kaj vi vozite, lastniki Hornetk?

Dunlop Sportmax RoadSmart

RoadSmart.jpg

RoadSmart_rear.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že dve sezoni z6 popolnoma zadovoljen z oprijemom gre brez problema do tačke zadnja guma mi drži okrog 8 tisoč km kar je enkrat več kot pa mi je zdržala dunlop 207r ki sem jo menjal pri 4 tisoč .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po original michelinovih nekaj kompletov v rangu dunlop qualifier. Letos sem, zaradi majhne razlike v ceni, vzel qualifier RR. Po kakšnih 1500 km - zelo zadovoljen :rolleyes: . Razlika je opazna. Predvsem hladne bolje držijo. Boljši občutek tudi, ko se segrejejo.

Navadne qualifier rabijo nekoliko dlje, da se ogrejejo, ko pa se, so pa (vsaj meni) precej dobro (odlično) služile. Bom pa vidu kolk bodo zdržale RR, da bom lahko ocenu, če se splača dat 10 € več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju sem dobil originalne gume Michelin Pilot Road, katere sem zamenjal pri 9k km (sta imeli še obe gumi dovolj profila, samo oprijem pa na nuli, sploh pri zaviranju, ko je sprednja guma takoj zdrsela, verjetno zarad starosti). Zamenjal sem jih z navadnimi Qualifier, ki pa se zaenkrat zelo dobro držijo, obraba sprejemljiva (do sedaj prevozil 4300 km, pa je še za kašnih 1500 km profila). Z oprijemom zaenkrat zadovoljen, tako da bom naslednjič verjetno vzel enake.

Kakšne sport turing gume bi verjetno prej postale trde od starosti, preden bi jih obrabil, glede na obrabo Qualifier-c. :D

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Imam en problem in ker ne vem kako naj ga rešim se obračam na vas.

Namreč pri moji hornetki mi je pregorela žarnica v smerniku, sedaj pa je tu problem, ker je le ta

12V -23W,(jezička ki zapneta žarnico pa sta postavljena na 180°) in je nikakor nikjer ne morem dobiti,

spraševal sem že v Tc-ju, conradu, ... pa mi nihče ne zna pomagati

Hvala vam že v naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Imam en problem in ker ne vem kako naj ga rešim se obračam na vas.

Namreč pri moji hornetki mi je pregorela žarnica v smerniku, sedaj pa je tu problem, ker je le ta

12V -23W,(jezička ki zapneta žarnico pa sta postavljena na 180°) in je nikakor nikjer ne morem dobiti,

spraševal sem že v Tc-ju, conradu, ... pa mi nihče ne zna pomagati

Hvala vam že v naprej

Tam bliz vojasnice v Novem mestu je en avtoelektrikar, ki mi je lani prodal podobno zarnico. Sicer ni bila enaka kot original, bla je 12 V - 21W in malo daljsa, ampak se to pri utripanju smernikov ni cist nc poznalo..Kaksnih 6€ bos mogu odstet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Imam en problem in ker ne vem kako naj ga rešim se obračam na vas.

Namreč pri moji hornetki mi je pregorela žarnica v smerniku, sedaj pa je tu problem, ker je le ta

12V -23W,(jezička ki zapneta žarnico pa sta postavljena na 180°) in je nikakor nikjer ne morem dobiti,

spraševal sem že v Tc-ju, conradu, ... pa mi nihče ne zna pomagati

Hvala vam že v naprej

Jst bi pred conradom definitivno v As klicu - če slučajno nimajo, naročijo. Sam mam dobre izkušnje. Verjetno bo kak € dražja kot neoriginalna.

Če si jih pa že klicu in je nimajo, pa z moje strani samo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem, da ne sme biti daljša od 28mm, dobil sem že 12V - 21 W smerniki so utripali čisto vredu, se sploh ni poznalo na hitrosti utripanja

nisem pa mogel privijačit žmigavca ker je le ta dolga 35mm in kot nalašč je ravno tam vijak.

Tam bliz vojasnice v Novem mestu je en avtoelektrikar, ki mi je lani prodal podobno zarnico. Sicer ni bila enaka kot original, bla je 12 V - 21W in malo daljsa, ampak se to pri utripanju smernikov ni cist nc poznalo..Kaksnih 6€ bos mogu odstet...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V svojem srsenu imam namescen zracni filter K&N...Je to sploh potrebno menjat, al bo dost ce sam spiham filter. Kje za boga se to da pr nas kupt?? A3M ima sam za avte najbrz.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V svojem srsenu imam namescen zracni filter K&N...Je to sploh potrebno menjat, al bo dost ce sam spiham filter. Kje za boga se to da pr nas kupt?? A3M ima sam za avte najbrz.. :unsure:

K&N filter ali za motor, ali za avto se dobi original tekočina, s katero ga namočiš, pustiš nekaj časa, splahneš z vodo in ga posušiš. Brez fena, radiatorja, ne na soncu, pustiš čez noč, da se sam posuši!!! Potem pa ga lepo nasprejaš z oljem, ki ga dobiš zraven v čistilnem kompletu in je to, to! Če ga boš samo spihal, ga neboš niti približno očistil, boš ga pa skoraj sigurno uničil! Ne smeš ga prati z visokim pritiskom vode, niti ga ne smeš spihati! To bi moral vedeti že takrat, ko si ga kupil, kako se s tem ravna, no, prodajalec bi ti moral povedati. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K&N filter ali za motor, ali za avto se dobi original tekočina, s katero ga namočiš, pustiš nekaj časa, splahneš z vodo in ga posušiš. Brez fena, radiatorja, ne na soncu, pustiš čez noč, da se sam posuši!!! Potem pa ga lepo nasprejaš z oljem, ki ga dobiš zraven v čistilnem kompletu in je to, to! Če ga boš samo spihal, ga neboš niti približno očistil, boš ga pa skoraj sigurno uničil! Ne smeš ga prati z visokim pritiskom vode, niti ga ne smeš spihati! To bi moral vedeti že takrat, ko si ga kupil, kako se s tem ravna, no, prodajalec bi ti moral povedati. :rolleyes:

Po vsej verjetnosti je kupil rabljen motor že s tem filtrom. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop Sportmax RoadSmart

RoadSmart.jpg

RoadSmart_rear.jpg

Da nebom :topic: ampak, to zadnje kole mi nekako ne deluje CBF - kardan - ali se motim?

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nebom :topic: ampak, to zadnje kole mi nekako ne deluje CBF - kardan - ali se motim?

Ma ni bilo vprašanje ker motor ampak kere gume...

Da pa nebi sliku mojga sršena, sm najdu na netu super slike s temi gumami vendar ni hornetka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na svoji Hornetki (slike sledijo :rolleyes: ) imam dokaj mehke prve amortizerje. Ker sem kupil rabljen motor, predvidevam, da olje v njih ni bilo menjano že kar nekaj časa. So mi pa rekli, da imajo Hornetke že original precej mehke. Kako olje pride v amortizerje in koliko? je kdo dal not bolj gosto olje že? Občutki?

Lp, DavidB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!