Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

to lahko kupiš vse original od honde, hornet 2005/2006 ima prozorne žmigavce tiste velikosti in menda pašejo tudi na starejše hornete, zadnjo luč lahko tudi kupiš prozorno, je iz ledic . samo to je vse šminka in te bo drago stalo... :evilgrin:

Hvala, viš to informacijo sem rabil!

LP

Tole imam jaz gor..Prozorno steklo z led luckami + vgrajeni smerniki...Bilo je ze gor, ko sem kupil motor, tko, da nimam pojma iz kje je kupljeno.

TNX

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so rekli mojstri mehanicarji, kaj bi blo? :rolleyes:

Ma so bli prevec nazgani, in so se prevec razgovorl. So mnenja da je treba celindre spucat, za zacetek pa lahko probas od motula tekocino za rastapljanje pizdarij v tanku. V en tank nali pa ga fajn pretis, bl na obratih, pol bos pa vidu po tem tanku kaka je situacija. Ce ne bo bol pa najbolj da zapeles do enga mahankarja, lahko tut tega kolega na Viču, Jureta Primca - Jamaha servis.

lp Urko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma so bli prevec nazgani, in so se prevec razgovorl. So mnenja da je treba celindre spucat, za zacetek pa lahko probas od motula tekocino za rastapljanje pizdarij v tanku. V en tank nali pa ga fajn pretis, bl na obratih, pol bos pa vidu po tem tanku kaka je situacija. Ce ne bo bol pa najbolj da zapeles do enga mahankarja, lahko tut tega kolega na Viču, Jureta Primca - Jamaha servis.

lp Urko

Verjetno se je ze vse samo uredilo :unsure: , hvala vseen za trud in mnenje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se je ze vse samo uredilo :unsure: , hvala vseen za trud in mnenje..

Ni blema. Jest sm mel en let problem z motorjem (ni blo moči, cukanje in morenje), zdaj pa vsakic pred sezono tank izpraznem, bencin uporabim za avto (malo manj obcutljiv na smeti), nalijem frišnega in ta problem se ne pojavlja več. (cena ročne črpalke pa 6€ - sem bil presenečen da tko dobr dela)

lp u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole imam jaz gor..Prozorno steklo z led luckami + vgrajeni smerniki...Bilo je ze gor, ko sem kupil motor, tko, da nimam pojma iz kje je kupljeno.

Oj, ves kaj me zanima kje si kupil zadnji podblatnik za hornetko, jest ga namrec ne dobim nikjer (baje da lahko tudi kako leto cakam ce bi narocu v TCju ali Hondi AS), tisti ki pa sami izdelujejo pa nimajo tega kalupa????

Hvala, Urko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, ves kaj me zanima kje si kupil zadnji podblatnik za hornetko, jest ga namrec ne dobim nikjer (baje da lahko tudi kako leto cakam ce bi narocu v TCju ali Hondi AS), tisti ki pa sami izdelujejo pa nimajo tega kalupa????

Hvala, Urko

Z malo ustvarjalne zilice ga lahko naredis sam z poliestra. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, ves kaj me zanima kje si kupil zadnji podblatnik za hornetko, jest ga namrec ne dobim nikjer (baje da lahko tudi kako leto cakam ce bi narocu v TCju ali Hondi AS), tisti ki pa sami izdelujejo pa nimajo tega kalupa????

Hvala, Urko

V Louis-u si pogledal?

Baje ga majo oz. so ga vsaj imeli nazadnje ko sm gledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, ves kaj me zanima kje si kupil zadnji podblatnik za hornetko, jest ga namrec ne dobim nikjer (baje da lahko tudi kako leto cakam ce bi narocu v TCju ali Hondi AS), tisti ki pa sami izdelujejo pa nimajo tega kalupa????

Hvala, Urko

Vse je bilo ze gor, ko sem kupil motor. Sicer je pa te znamke:http://www.deprettomoto.com/bike_items.php?Id_modello=1/2

379.jpg73.jpg

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a79, mi lahko enkrat ob priliki pomeriš dolžino crashpadov? Zanima me predvsem dolžina levega, je kaj daljši od desnega? Moram svoje enkrat skrajšat, pa ne bi rad preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a79, mi lahko enkrat ob priliki pomeriš dolžino crashpadov? Zanima me predvsem dolžina levega, je kaj daljši od desnega? Moram svoje enkrat skrajšat, pa ne bi rad preveč.

Evo, zmerjeno...Levi ~88 mm, desni ~ 69 mm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zmerjeno...Levi ~88 mm, desni ~ 69 mm..

Se mi je zdelo da ni normalno to na mojem, 120 pa 100 mm. Edino za noge spočit, da jih stegneš pa naslonš gor, kot na čoperju :D. Bom skarajšal. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, ves kaj me zanima kje si kupil zadnji podblatnik za hornetko, jest ga namrec ne dobim nikjer (baje da lahko tudi kako leto cakam ce bi narocu v TCju ali Hondi AS), tisti ki pa sami izdelujejo pa nimajo tega kalupa????

Hvala, Urko

Podblatnik (undertail) sem jaz kupil preko eBay-a iz portugalske. Cena okrog 40 EUR iz poliestra že pokitano, sam še prefarbaš in to je to. Naslov www.ebay.de in potem sam vpiši "hornet undertail" klikneš finden in dobiš vse zadetke

LP

R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima koliko stane servis na 6000km na uradnem servisu. Honda hornet 600 l 2005.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima koliko stane servis na 6000km na uradnem servisu. Honda hornet 600 l 2005.

LP

cca. 300€ je pri 18.000km zdj pa poglej v knjigco kaj ti vse menjajo pa si nared računico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<br />cca. 300€ je pri 18.000km zdj pa poglej v knjigco kaj ti vse menjajo pa si nared računico.<br />
<br /><br /><br />

Mislim da je pri 6000km potrebna samo menjava olja in filtra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<br /><br /><br />

Mislim da je pri 6000km potrebna samo menjava olja in filtra.

84€ je bil lani, menja pa se olje pa oljni filter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca. 300€ je pri 18.000km zdj pa poglej v knjigco kaj ti vse menjajo pa si nared računico.

Kaj vse pa je blo treba menjat na 18k? Pa kje so to naredl? Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vse pa je blo treba menjat na 18k? Pa kje so to naredl? Hvala.

Pr men konkretno (cene so iz glave kukr se jih mal spomnem):

olje 60€

oljni filtr 20€

zračni filtr 40€

ročke (2kom, je blo po želji) 20€

delo 60€

svečke (4 kom) 40€

zavorne ploščice (3 kom) 60€

Pri Čarman-u

...zdj pa še nek v sprednjih vilcah k je začel mal olje pušat iz desne pa še nevem kolk bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 6k je olje+filter ter inšpekcija. Naslednji mal dražji je na 12k.

@Paris: Zanimivo, moje ročke tud zguljene ratujejo. Sem mislu, da jest preveč drgnem, pa videm da nisem edini :) A ploščice si dal orig. Hondine? Verjetno ne?

Pa na splošno, si zadovoljen s Čarmanom? Iščem enga DOBREGA serviserja za mojo Hornetko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men konkretno (cene so iz glave kukr se jih mal spomnem):

olje 60€

oljni filtr 20€

zračni filtr 40€

ročke (2kom, je blo po želji) 20€

delo 60€

svečke (4 kom) 40€

zavorne ploščice (3 kom) 60€

Pri Čarman-u

...zdj pa še nek v sprednjih vilcah k je začel mal olje pušat iz desne pa še nevem kolk bo.

Delo + material je mene prslo 85 € pr Barboricu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 6k je olje+filter ter inšpekcija. Naslednji mal dražji je na 12k.

@Paris: Zanimivo, moje ročke tud zguljene ratujejo. Sem mislu, da jest preveč drgnem, pa videm da nisem edini :) A ploščice si dal orig. Hondine? Verjetno ne?

Pa na splošno, si zadovoljen s Čarmanom? Iščem enga DOBREGA serviserja za mojo Hornetko.

Hehe, jih ožemam k pr norcih :evilgrin:

Ploščice so original hondine kakor je meni znano.

S Čarmanom sem ZELO zadovoljen, bolj kot z AS Domžale, ker so le privatniki in gledajo malo drugače na stranke in denar.

Ps.: Tolk me je prišlo ker sem hotel imeti še štempl v knjižci. Verjamem pa da bi se dalo za dost cenej če bi pelu sosedu k honde popravlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A mogoče kdo ve kje bi lahko dobil knjižico z navodili za hornetko cb600f 2007letnik? Me zanima par stvari na števcu kako se naravnajo in nisem dobu navodil, ker sem kupu rablen motor.

lp. Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delo + material je mene prslo 85 € pr Barboricu..

Zdravo

Men se je pa zadnč 25 tisoč obrnilu in bo tut treba mal bl konkreten servis nardit, a mogoče kdo ve, kaj vse bo treba menjat pa kuk me bo prbližno pru servis

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podblatnik (undertail) sem jaz kupil preko eBay-a iz portugalske. Cena okrog 40 EUR iz poliestra že pokitano, sam še prefarbaš in to je to. Naslov www.ebay.de in potem sam vpiši "hornet undertail" klikneš finden in dobiš vse zadetke

LP

R

Hvala, prej sm mel u mislih tist kos plastike nad gumo, kako pa se temu rece na ebuyu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men konkretno (cene so iz glave kukr se jih mal spomnem):

olje 60€

oljni filtr 20€

zračni filtr 40€

ročke (2kom, je blo po želji) 20€

delo 60€

svečke (4 kom) 40€

zavorne ploščice (3 kom) 60€

Pri Čarman-u

...zdj pa še nek v sprednjih vilcah k je začel mal olje pušat iz desne pa še nevem kolk bo.

Oljni filter pa olje menjam sam oz. s pomočjo kolega mehanika (pripravljen pomagat in dobro razložit na kaj je potrebno bit pozoren) ob rednem servisiranju in vsak začetek sezone. Brezveze mi je škrtarit na tem materijalu. Olje motulov dobim za 35€ 4 litre.

Zdej imam 20000km pa se mi ročka malenkost kdaj pa kdaj zatakne, zguljene pa niso bohvekaj. Mažem s kremo za roke (pod ročko), ampak ocitno se je guma toliko raztegnila, da se malo zatika ob rob. Se da tudi to elegantno resit. Zavorne ploščice pa so samo še za to sezono. Kurim jih pa precej enakomerno. Prve gume so pa zdrzale 15000, pol so pa tolk trde ratale da je blo nevarno vozit po slabši cesti. Kontinentalke so pa zakon.

Vse kar je napisu "paris2" razen po potrebi zavorne ploščice in ročke se menja na 18000, to piše tudi v servisni knjižici. Ostalo pa seveda preventivno pregledas, vsakic ko se peljes malo dlje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!