Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Še neki...čist tko za info... Kakšni so to hermetični akumulatorji?

Za običajne mi je jasn, pa une brez vzdrževanja tut, sam za hermetične pa 1. slišm?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HERMETIČNI AKUMULATORJI - akumulatorji, kjer elektrolita ni mogoče dodajati, vsebujejo poseben ventil za izpust plinov; imenujemo jih tudi ventilsko regulirane baterije ali akumulatorji (VRLA).

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HERMETIČNI AKUMULATORJI - akumulatorji, kjer elektrolita ni mogoče dodajati, vsebujejo poseben ventil za izpust plinov; imenujemo jih tudi ventilsko regulirane baterije ali akumulatorji (VRLA).

:krneki:

Tnx

mi je mal bl jasn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš vzel univerzalen akumulator naj ima na polih luknje iz strani (običajno imajo), da ti ne bo treba vrtat, ker je na + polu premalo prostora da bi privil klemo z vrha. Če nimajo se pa znajdeš in zvrtaš na strani. Aja še cena, 40 €.

post-6263-1203950563_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam tut eno vprasanje.....in sicer zanima me kje bi lahko dubu dele iz poliestra za mojo???

Vem, vem neumn vprasanje k itak ni velik plastike, no se vseen me zanima.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš vzel univerzalen akumulator naj ima na polih luknje iz strani (običajno imajo), da ti ne bo treba vrtat, ker je na + polu premalo prostora da bi privil klemo z vrha. Če nimajo se pa znajdeš in zvrtaš na strani. Aja še cena, 40 €.

post-6263-1203950563_thumb.jpg

Evo TNX, pa je res + na notranji strani tko k pr men in ne tko k v knjigi.

Sm učer pol preveru pa ni panike če sta + in - zamenana so kabli dost dolgi.

Kupil si ga pa kje? A isto 6Ah ali kej več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo TNX, pa je res + na notranji strani tko k pr men in ne tko k v knjigi.

Sm učer pol preveru pa ni panike če sta + in - zamenana so kabli dost dolgi.

Kupil si ga pa kje? A isto 6Ah ali kej več?

Jaz sem ga dobil v Novem mestu v Tabakumu (trgovina z kmetijsko opremo, pa z akumulatorji se ukvarjajo). Sem šel ravno mimo pa sem vprašal če imajo, ker ponavadi tam kupujemo akumulatorje, pa še stare vzamejo nazaj. Sem bil 100% da nimajo, ker mi je en razlagal da mora bit za hornetko original, da ostali ne pašejo ....pa pašejo. Je pa 7 Ah.

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer bi moral tole pisat v drugi temi, toda ker je zadeva namenjena voznikom Hornetk si bom drznil prekršiti navodila tega foruma (ICEu se pa opravičujem za predrznost).

Na voljo imam komplet vilice od CBR 600 f l95. Vilice pašejo na Hornetko k ata na mamo, brez dodatnih predelav, (100% vsaj do modelnega leta 2002, sem pa precej prepričan da tudi do 2006). Vilice so dobro ohranjene, kupil sem jih na ebayu za 200 €.

Ker se od Hornetke poslavljam ( :cry: ), tudi teh vilic ne potrebujem več (kupec ni pripravljen odšteti niti € več za njih, pa jih ne dobi) jih prodam najboljšemu ponudniku (glede cene ne mislim prav nič komplicirat).

Glavna razlika med Hornet originalnimi in temi je seveda možnost nastavitve vilic (rebound, preload...). Za relativno male pare se tudi lahko nabavi progresivno vzmetenje, gostejše olje... na ebayu skupaj s tesnili pride zadeva še max 100 €. So pa tudi tile originalni v dobrem stanju.

Ponudbe prosim na PM.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na eBay-u si kaj pogledal. Jaz sem undertail tam nabavu in sem dobil točno tist kar sem rabu

LP

R

Ma ni nc za 07.....

Al pa jz nism opazu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve za kake rabljene stevce za 600tko l. 02?

Na ebayu nic pametnega nisem nasel.

Moraš biti potrpežljiv pa vsaketoliko preveriti. Se hitro kaj najde. Drugače pa imaš vedno možnost, da inštaliraš kaj aftermarket, naprimer tole.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moraš biti potrpežljiv pa vsaketoliko preveriti. Se hitro kaj najde. Drugače pa imaš vedno možnost, da inštaliraš kaj aftermarket, naprimer tole.

lp,

No ja tole je zdele montirano gor, ampak da ga jebes ne morem zrihtat da bi obrate prav kazalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja tole je zdele montirano gor, ampak da ga jebes ne morem zrihtat da bi obrate prav kazalo.

Koliko pa fali, pa a sploh kaže? Poglej, če imaš maso tako kot mora biti...za začetek. Oz. da kabli kje ne prebijajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa fali, pa a sploh kaže? Poglej, če imaš maso tako kot mora biti...za začetek. Oz. da kabli kje ne prebijajo.

Skace kot kura brez glave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Ein,

pozabil napisat, pa ne morem več popravit, grrrr...

znajo met tudi kaj rabljenih kosov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Ein,

a tko? pa nisi opazil da ni v redu ko si prišel po motor? ampak najbrž je vseeno še čas za reklamacijo :? bi blo najhitreje in najceneje zrihtano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da imamo od leta 2007 na naših cestah na voljo videti povsem novo ter drugačno hornetko kot smo jo bili vajeni do sedaj, mislim da je prav da ji namenimo svojo temo.

predstavitev:

http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3106

Nekaj podatkov:

http://www.motosvet.com/katalog/moto_show.php?cid=2_822

test:

http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3266

primerjalni test nakedov, med njimi hornet:

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/moto-testi/prim...0_750-8023.aspx

Meni je ql :), kaj pa vam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri prejsnji hornetki :headbang: (l. 2000) sem imel okrogla ogledala in se mi zdi, da sem na njih videl bistveno vec prostora, kot ga vidim na sedanji (4 kotna ogledala)... me kar mal moti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri prejsnji hornetki :headbang: (l. 2000) sem imel okrogla ogledala in se mi zdi, da sem na njih videl bistveno vec prostora, kot ga vidim na sedanji (4 kotna ogledala)... me kar mal moti..

Heh, jaz na moji Hornetki v ogledalih vidim samo moje komolce... Sicer pa, se navadis malo premakniti glavo in roko... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spegli postanejo cisto uporabni, ce das pod njih primerne "odmikalce". Meni so za tanovo Hornetko v AS Domzale dali gor nekaj, kar jih za ene 5 cm premakne navzven, zadeva pa je povsem nastavljiva. No problems so far, priporocam.

Lp,

Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidljivost nazaj res ni najbujš, samo sm se tud jst navadu pač malo z glavo premikat...če pa mam zgornji del kombinezona gor pa sploh ni panike k mam roke tolk tanke potem, da mi zavzamejo le majhen del vidnega polja v ogledalih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!