Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Ah...zgleda da je to športna predelava hornetke v celoti... http://www.motoplanete.com/honda/600-horne...7-R-contact.php ...babelfish prevede celo stran v angleščino, če koga zanima... Če kdo zasledi, da bi se dalo kje dobit samo sprednjo plastiko (nad lučjo) in stranske alu (al srebrne plastike) za na hladilnik, se priporočam za obvestilo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore, so v veliko pomoč ;)

A je že kdo videl to: http://daffix.fr/news.php?fr&120006535...;&&int2 ...se mi zdi precej zanimiva, ne prevelika olepšava motorja. Samo ne najdem nikjer tega, kot v tej mali vasici sredi francije...

Mislm de ma Demon na svoji tole plastiko na ritki. Ce se prov spomnm mislm de je na pooblascenem servisu dokupu (prelisataj par strani nazaj, je napisano)

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Demon plastiko na zadnem zicu, sicer mal drugacno dau je pa 150€

Tale Type R pa precej besno deluje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Demon plastiko na zadnem zicu, sicer mal drugacno dau je pa 150€

Tale Type R pa precej besno deluje :evilgrin:

Kaj pa vem, meni deluje res dobro samo ta mali bug spojler in plastika ob kilerju. Pokrov sedeža in še bočne plastike pa so mi mimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa glih pokrov zica dobr zgleda, k gre v spico in se nekak z ritko poveze, pa una plastika na stevcu mi tut res noro zgleda.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa glih pokrov zica dobr zgleda, k gre v spico in se nekak z ritko poveze, pa una plastika na stevcu mi tut res noro zgleda.....

Ajde, plastika na števcu je OK, samo meni ne pride v upoštev, imam šipico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!! Imam eno prosnjo! Iscem po internetu in tukaj na motosvetu, pa nikjer ne najdem Serice manual za Hornetko 600 letnik 2007 naprej. Ce ga kdo ima v pdf obliki, ali morda kdo ve, kje ga lahko najdem in downloadam, prosim ce mi napise link!! Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo koncno sm si uzeu cajt in uzeu vn te presnete svecke. Nacin pritrditve tanka je zlo zanimiv, ampak nism meu vecjih tezav pr odstranjevanju (pomagu mi je kolega). Tko de hvala vsem za vzpodbudne besede in nasvete. ZAKON STE!!!!! :worship: :winkiss:

Popravljeno . Popravil jeykob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo koncno sm si uzeu cajt in uzeu vn te presnete svecke. Nacin pritrditve tanka je zlo zanimiv, ampak nism meu vecjih tezav pr odstranjevanju (pomagu mi je kolega). Tko de hvala vsem za vzpodbudne besede in nasvete. ZAKON STE!!!!! :worship: :winkiss:

Nisi napisal, ce si zrihtal zadevo, kake so izgledale svecke.... ce moped pali... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moped pali ko ''bog i batina'' :whistle: svečke so ble čist suhe in črne, tko de smo mal pošmerglal in je blo to to. potem smo še mal pogledal in bi se mogoče dal pridet do njih mislm de tut brez snemanja tanka (če bi se potrudu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moped pali ko ''bog i batina'' :whistle: svečke so ble čist suhe in črne, tko de smo mal pošmerglal in je blo to to. potem smo še mal pogledal in bi se mogoče dal pridet do njih mislm de tut brez snemanja tanka (če bi se potrudu)

No vidis, kar hrabro naprej!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa fčerej hotu mal vžgat mojo lubico pa se ji je akomulator spraznu :cry: , ker sm kreten pozabu odklopt med zimskim spanjem, ampk bom nafilu pa bo spet pela :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa fčerej hotu mal vžgat mojo lubico pa se ji je akomulator spraznu :cry: , ker sm kreten pozabu odklopt med zimskim spanjem, ampk bom nafilu pa bo spet pela :D

lp

Jaz ga tudi nisem odklapljal, pa dela kot nov, no saj v bistvu skoraj je! Sem pa moped vsak mesec enkrat vžgal, in ga pustil malo laufat. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo! Spet js. Zanima me, ce bi lahko bli kaksni problemi pr akumulatorju k sm odlomu un stiftek za + polje prsravfat in sm u podalsek zvrtu luknjo notr in zasravfu gor?? Kaksni kratki stiki mogoce in pogosto skurjene varovalke??

Popravljeno . Popravil jeykob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo! Spet js. Zanima me, ce bi lahko bli kaksni problemi pr akumulatorju k sm odlomu un stiftek za + polje prsravfat in sm u podalsek zvrtu luknjo notr in zasravfu gor?? Kaksni kratki stiki mogoce in pogosto skurjene varovalke??

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo mogoce ksne izkusnje s sportnimi izpuhi na hornetkah 03-06, pa kolko €€ vas je stal??

Raje upgradaj vzetenje:

* sprednje upgrade cca.150 €, lahko jih tudi zamenjaš s cbr600 l. 96 (polno nastavljive) + progresivno vzmetenje = cca. 350 €;

* zadnje vzmetenje od 400 € dalje (Ohlins do 1200€)

Drugače pa na ebayu najdeš izpuhe od 100 € naprej (rabljeni scorpioni, blue exhaust...), novi so pa od 280€ naprej (MIVV, leovince...). Ata Akrapovič se začne pri cca 400€.

Pri menjavi izpuha dobiš boljši zvok, zgubiš nekaj kg in skupaj z kitom za uplinjače še par dodatnih konjičev (kit te stane cca. 100 - 150 €).

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za info. na strica igorja sicr tut ne racunam, ker je isto ce das karkol druzga gor, le da ne preplacas 3x ceno izpuha

No, tukaj se nebi strinjal s tabo. Z razlogom kvalitetne stvari plačaš več. Stric Igor zasluži vsak cent (od kvalitete izdelave pa do dejanske uporabnosti izdelka). Je pa res, da na budget bike bolj paše budget izpuh.

Jaz osebno bi raje dal 250 do 300 € za rabljenega Akrapoviča (se jih najde na ebayu in/ali Hornetnestu, samo moraš biti potrpežljiv) kot pa 300 za novega MIVV.

Just my 5 cents....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In od strica Igorja verjetn hocjo auspuhe v skor vseh moto sportih + po novem Porsche GT2 al ker ze serjisko, zato k nima nc boljsih od drugih proizvajalcev.....

Jz pravm ce ze mamo v slo najbolsejsga izdelovauca rorou bom za zihr to kupu k bo cas za to, pa pac bom da 150€ vec kukr za ksnga druzga......(moje mislenje, ker ns dnar naj pr ns ostaja ce se le da)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!