Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

ps.: Namen sem mel kupit žarnice MTEC ala Xenon white al pa Cosmos Blue pa so same žarnice že 21€ + kake 4€ za poštnino. In se mi je zdel tu mač za H4 žarnico, tako sem raj xenon za ta dnar ubodu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps.: Namen sem mel kupit žarnice MTEC ala Xenon white al pa Cosmos Blue pa so same žarnice že 21€ + kake 4€ za poštnino. In se mi je zdel tu mač za H4 žarnico, tako sem raj xenon za ta dnar ubodu.

A ti maš H4 original žarnice notr jaz mam pa H11 pa sem zdej dal night breker noter pa je mal bolš

V moji letnik 2001 je H4 in prav tako je sedaj H4 Bi-Xenon, ker ostalim super duper mega white xenon breaker in podobnim žarnicam preprosto ne verjamem več!!! :evilgrin:

post-15759-1224738534_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V moji letnik 2001 je H4 in prav tako je sedaj H4 Bi-Xenon, ker ostalim super duper mega white xenon breaker in podobnim žarnicam preprosto ne verjamem več!!! :evilgrin:

prav imaš! Vse te, tako kot si napisal "super duper" žarnice so navaden drek, neuporabno, drago sranje! Če že, potem kupiš xenon in je to TO!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, vidim da model dela več teh stvari.... a te plastike tud povečajo prostornino prostorja pod sedežem?

aha, ampak to zgleda kot da so samo spodnji pokrovi, ne pa notranji blatnik?

ali sem jaz mogoče narobe razumel kaj si ti sploh kupil...

Popravljeno . Popravil Fr3nky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A ma gdo odvečen sedež za hornetko 03 letnik doma kupim od najugodnejšega ponudnika

pošlji na PM. Hvala že v naprej. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma gdo odvečen sedež za hornetko 03 letnik doma kupim od najugodnejšega ponudnika

pošlji na PM. Hvala že v naprej. :rolleyes:

Po kakšni logiki bi pa imel odvečen sedež?

mogoče edino če je motor čisto sesut? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kakšni logiki bi pa imel odvečen sedež?

mogoče edino če je motor čisto sesut? :naughty:

Ja ali pa če se je komu strgal in je raj druzga kupu

kukr ga dal popravit :naughty: nikoli se neve

kaj vse se ljudem doma vala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zanima me ali ima kdo od vas na Hornetki od l.99-06 mehke stranske torbe,

ter kako se obnesejo glede na to, da je izpušna cev tako visoko speljana in gre tik ob torbi.

Sam sicer razmišljam o nakupu teh mehkih stranskih torb.

Kaj mi priporočate?

hvala vsem za odgovore :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Zanima me če je kdo na svojem sršenu menjal krmilo z drugim, vaša mnenja dobrodošla. :worship:

Sam sem nagibam na proizvajalca rizoma, ali kdo ve za kakšnega dobavitelja da ima kakšno stvar na zalogi.hvala

Za predstavo: original krmilo: širina 690mm

rizoma krmilo: širina 730 mm

Mislim, da so mere prave

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdravo!

Zanima me, če kateri pozna naslednje tri motorje, ki so na avtonetu.

Modra Hornet 600 z 34.000 prevoženimi, za 2600eur, letnik 2000. (nevem še kje, ker je tip na smučanju)

Modra Hornet 600 z 25.000 prevoženimi, oglas brez cene, letnik 1999 (trebnje)

Rumena Hornet 600 z 21.000 prevoženimi, za 2550, letnik 1999, (domžale).

Če ma kdo malo časa, pa da je kje bilzu doma, da bi šel pogledat malo moped, da se nena zastojn vozim 200 km daleč...Pir 100% v dobrem!!!! :grim AL pa da se vsaj dobimo, pa da gremo skupaj pogledat, ker sam natanko nevem kaj naj iščem pri teh motorjih za napake.

HVALA!

LP Boštjan

Popravljeno . Popravil Salieri
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šel na tvojem mestu prvo gledat letnik 2000 z dobrih 30000 prevoženih, ostali dve sta že zaradi km sumljivi, zraven tebe pa lahko gre največji mojster, pa se boš oz. se bosta kljub temu najeb..., tiste osnovne stvari pa itak veš, ki jih moraš vedno preverit(edini nasvet je, da se ne zaljubiš v motor ter začneš sprejemati napake), če imaš občutek, da kaj ne štima, ne kupi( pa veliko se da po človeku videt).

Srečen nakup!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modra Hornet 600 z 25.000 prevoženimi, oglas brez cene, letnik 1999 (trebnje)

Js pa kolega sva šla tole gledat malo pred koncem sezone in sicer:

-Zadnji levi bok (vsaj zdi se mi da je levi) je bil barvan,

-ročka za sklopko je nekam čudno zvita, je sicer original ampak zvita (ne vem kako jim je to ratal)

-dušilec zadaj v izpušnem loncu je kar prevrtan, tako da meni osebno nima lepega zvoka

-zadnja guma bi bla za zamenat

Tolko se zaenkrat še spomnim. Dugače pa motor niti ni tako slab, kar sem jih hodil jaz letos gledat je med boljšimi.

Če se boš odločil da jo greš pogledat grem lahko zraven ker sem tukaj zelo v bližini doma (več na PM)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

Zanima me, če kateri pozna naslednje tri motorje, ki so na avtonetu.

Modra Hornet 600 z 34.000 prevoženimi, za 2600eur, letnik 2000. (nevem še kje, ker je tip na smučanju)

Modra Hornet 600 z 25.000 prevoženimi, oglas brez cene, letnik 1999 (trebnje)

Rumena Hornet 600 z 21.000 prevoženimi, za 2550, letnik 1999, (domžale).

Če ma kdo malo časa, pa da je kje bilzu doma, da bi šel pogledat malo moped, da se nena zastojn vozim 200 km daleč...Pir 100% v dobrem!!!! :grim AL pa da se vsaj dobimo, pa da gremo skupaj pogledat, ker sam natanko nevem kaj naj iščem pri teh motorjih za napake.

HVALA!

LP Boštjan

Dodaj se jurja in si kupi 2004 letnik... Sicer pa si preber kolk km letno dela folk na motosvetu in jih primerjaj z zgoraj napisanimi kilometri..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih se dobi tudi kakšnega z malo kilometri, samo ga pa pošteno plačaš če so res realni. Ne vem kako bom potem jaz svojega prodal če gledamo samo na povprečje motosvetovcev (letnik 2003, 15 kkm, od tega sem jih jaz naredil v enem letu 10 kkm). Njet posible torej? :D

Se dobi včasih tudi kakšnega ki je večinoma stal kje v garaži in se je samo občasno zapeljal kdo z njim. (je škoda prodat ker ne bi dobil kaj veliko zanj, registracija pa tudi ni več tak strošek kot včasih)

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kilometre itak da ni za verjet...splošen vtis motorja, lastnika pa bo že nekaj pokazal..

Mene bolj skrbi, da sem malenkost velik(187cm) in da bo na daljših turah problem z hornetko.

Kake izkušnje?

Lp Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od tega sem jih jaz naredil v enem letu 10 kkm

Popravljam, v letu in pol (skoraj dveh sezonah), da me ne bo kdo držal za besedo.

183 cm, ni težav, če je pa kdo višji se bo pa že oglasil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kilometre itak da ni za verjet...splošen vtis motorja, lastnika pa bo že nekaj pokazal..

Mene bolj skrbi, da sem malenkost velik(187cm) in da bo na daljših turah problem z hornetko.

Kake izkušnje?

Lp Boštjan

Imam 186 cm in se na Hornetki počutim udobno. Vožnja ni utrujajoča - tudi na daljših vožnjah ne.

Saj boš že na prvi preizkušnji videl kako se počutiš na motorju, če te kaj moti (sedež, krmilo, stopalke,... ).

Na hornetki te bo 100% motil pogled na vzvratna ogledala. :D

Ti pa tudi jaz priporočam da zberi še enga jurja in poglej raje kakšen 2003/04 letnik.

Vsekakor ti želim dober nakup, pa srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-s temi kilometri res nikoli ne veš.Poznam tipa ki ima Yamaho 800 čoper,letnik 99 pa ima 4000km.Sam sem s svojim čoperjem naredil 10 500km v štirih sezonah.Tudi za v naprej vem,da ne bo časa za kaj več km :angry: .Sicer me hornetka tudi zanima :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če kupiš šipico 40-centimetersko je dobra :whistle:

Kupi kaj drugega če te preveč skrbi veter, na nakedu pač more pihat :grim

Popravljeno . Popravil Salieri
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako je kaj z vetrno zaščito na tem motociklu.

[hec on]

Veterna zaščita je na Hornetki naravnost odlična. Zaradi vetra ni šans, da dalj časa vztrajaš pri visokih hitrostih - posledično voziš bolj počasi in s tem si varnejši. Skratka veterna zaščita, ki res ščiti. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/hec off]

Veterna zaščita na Hornetki je slaba oz. je sploh ni. Če te to skrbi, pač ne gledaš pravega tipa motorja.

...na nakedu pač more pihat :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!