Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

[hec on]

Veterna zaščita je na Hornetki naravnost odlična. Zaradi vetra ni šans, da dalj časa vztrajaš pri visokih hitrostih - posledično voziš bolj počasi in s tem si varnejši. Skratka veterna zaščita, ki res ščiti. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/hec off]

Veterna zaščita na Hornetki je slaba oz. je sploh ni. Če te to skrbi, pač ne gledaš pravega tipa motorja.

Ja to pa drži že preiskušeno !!! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na neked bike ne rabiš gledati non stop števca, ker veš približno od vetra koliko imaš v riti he he ...

Je pa res če imaš čelado z perutko kot jo imam jaz te bo na odprti cesti malo motilo kot je mene ker mi je potiskalo glavo levo desno , no skratka kot pri vsaki zadevi nekaj je dobro in nekaj slabo .

Moram zamenjati čelado ! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes je moja hornetka dobila nov in manjši balast. :D

Prej sem imel od avta zdj pa je pravi motoristični in velikosti bančne kartice :)

Pa baje tile dalj časa zdržijo... no bomo vidl...

post-15759-1232789812_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@paris2: sarry za mojo nerazgledanost ;) ... sam za kva se to uporablja :unsure:

drgac pa se eno vprasanje glede vetrobranskih sipc. In sicer, kje kupit original za hornetko 2007 in kaksna je kej cena, ter kako se kej obnese glede na to, da ni kej prevec visoka ... gledal sem tudi Puig-ovo pa mi je nekam cudna na tistih nosilcih in pa v louisu ermaxovo ta mi je se nekako vsec ... da bi jo hotu kupit pa jo morm prej v zivo videt :rolleyes:

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Balast, ki ga vidiš zgoraj je namenjen ksenon žarnicam, ki jih ima paris2 nameščene na hornetko. Brez balasta se žarnica ne prižge. :D

Glede original šipce, pa ti bodo pomagali na AS Domžale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Balast, ki ga vidiš zgoraj je namenjen ksenon žarnicam, ki jih ima paris2 nameščene na hornetko. Brez balasta se žarnica ne prižge. :D

... nice ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, a nima noben nobenega problema z tem motorjem, ali pač nihče ne piše o "kralju" motorjev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz dokler sm jo meu, nism meu nobenih problemou z njo. Sama voznja super, predvsem mislm na vozne lastnosti.....Ce bi se še kdaj odlocu za 600nakeda bi vzeu spet tega.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz dokler sm jo meu, nism meu nobenih problemou z njo. Sama voznja super, predvsem mislm na vozne lastnosti.....Ce bi se še kdaj odlocu za 600nakeda bi vzeu spet tega.....

Se popolnoma strinjam s teboj. DALEČ najboljši "nagec" s 600 kubiki! :evilgrin:

post-5704-1233119741_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul tema,je bil že čas :OK:

Imam (K8) Hornet tudi sam, pa moram rečt,da sem zelo zelo zadovoljen z motorjem.Nobenih problemov,ciklistika odlična,zavore,menjalnik...skratka vse kar sem si želel,da bi bilo kul na tem motorju tudi je. Definitivno priporočam!

Če bi še enkrat kupoval 600ccm naked,bi kupil enak model brez problema.

Edina stvar,ki mi je "bedna" je pa ta,da nima že v osnovi ene plastike pri hladilniku kot recimo ER6 ali pa Z750,ampak tudi to je rešljivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul tema,je bil že čas :OK:

se dobro da se ti nikamor ne mudi (tema obstaja "sele" od 01.03.2008).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam hornetko 08 letnik in sem maksimalno zadovoljen z motorjem. Povrh vsej tehnološki dovršenosti in zanesljivosti je motor ki obrača poglede za sabo.  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje. Sem ponosni lastnik horneta 2008 letnik in se zanimam za nakup zadnjega notranjega blatnika. Zanima me če to spada pod dele kot dodatno Honda opremo ali kje se to kupi.

gb4-07Horn.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje. Sem ponosni lastnik horneta 2008 letnik in se zanimam za nakup zadnjega notranjega blatnika. Zanima me če to spada pod dele kot dodatno Honda opremo ali kje se to kupi.

gb4-07Horn.jpg

Ta na sliki je originalna dodatna oprema. Imaš pa možnost kupiti tudi neoriginal, ki ima tudi drugačen design.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja zato se pa temu reče električni vbrizg goriva... in sam nastavlja dotok zraka... na xtx sem lahko le povečal dotok goriva...

Sem gledal in original notranji blatnik pride okoli 144ojrotov, kar se mi zdi zelooooooooo preveč...

ve še kdo za kak takšen blatnik, razen od gospoda Pohajača?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tenx m8 :)

mi ni kapnlo ko sem gledal....

no ja 80€ pride, plus poštnina pitajboga kolko...

a si je kdo na hornetki zamenjal balanco za kakšno širšo?

lep pozdrav

Popravljeno . Popravil Fr3nky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si je kdo na hornetki zamenjal balanco za kakšno širšo?

mnja ... tudi jaz sem bral nekje o sirini balance, ces, da je original preozka. Meni se ne zdi, bomo letos videli, ko bom imel moznost naredit kaj vec kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

S kolegom, ki ima Horneta, letnika 2001, sma danes malo nabirala oz. hotela nabirati kilometre.

Po prevoženih 30 kilometrih mu je motor začel trokirat, se stavima, vgasnema, spet prižgema, dela lepo. Se odpeljema nazaj proti domu a mu čez 2 km spet začne motor zajebavat, se nekako zvlečema do ene avtobusne in motor sam od sebe vgasne. Nekaj verglama, motor komaj zadiha in spet trokira. Ga pustima stati enih 5 min in med tem malo čekirama motor. Za foro priklopima na rezervo, še malo počakama in nato brez problema vžgema in se odpeljema proti domu. Doma potem spet preklopima pipico za bencin na ON in motor čez nekaj trenutkov spet začne trokirat, nato pa da na rezervo in motor spet lepo zalaufa.

Bencina je bilo dovolj....Je možno da pipica dela probleme?

Lp Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!