Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Ma tm so usi u pizdi..kaj si pa pricakvou...,tm je sam en normaln prodajalc .... pa res te hocjo olupt, se kar je znizano hocjo prikrit... hodim raj u bs... so bl face tm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tm so usi u pizdi..kaj si pa pricakvou...,tm je sam en normaln prodajalc .... pa res te hocjo olupt, se kar je znizano hocjo prikrit... hodim raj u bs... so bl face tm

To pa je idiotizem in nonsense brez primere. Le slovenski butelj se lahko kaj tako neumnega spomne.

Res znamo bit glavce da smo prepoznavni na svetovnem nivoju, nažalost uspevamo tudi v drugi smeri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere crash pade se "splača" kupiti za Hornetko letnik 2003?

 

Sicer ne nameravam pasti ampak nikoli ne veš.

 

Kateri so taki, najmnaj vseljivi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam te slajderje. Sem jih tudi že preizkusil in so opravili svoje delo tako kot morajo  :)

28.80 GBP = 36.2306 EUR torej pride, ddv pa tak ni tukaj, je pod EU Litva,

 

Kaj pa te so kitajske so dost slabše, ker so cenejše?

http://www.ebay.com/itm/CNC-Black-Bar-Ends-Sliders-For-Honda-CB-599-CB600-HORNET-98-02-03-04-05-06-CORE-/281444191703?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item4187618dd7&vxp=mtr

18.70 USD = 14.7708 EUR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem padel z sliderji. Naredili so svoje ampak bi lahko bilo bolje. Nato sem dal gor crash barse od givija in sem zadovoljen. Moteče niso me ne in fesjt grde tudi niso. Pravzaprav me ne motijo sploh. Motor so mi zvrnili nekaj mesecev nazaj na mestu in lahko le rečem da je cevna začita vredna vsakega centa. Menjal bar end končnik na balanci, zadnji žmigavc in popipsal crash bar pa je ko nova. :)

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za moje pojme še en LoL primer okoli cene

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8951594

 

ker kolk mi je znano samo bordo rdeče bile samo leta 2007, in mi ta letnik 2010 ne gre skupaj

Jaz glede barve v povezavi z letnikom nisem siguren.

 

Ima pa dotični Hornet v premerjavi z letniki 2007 precej značilnosti novejših letnikov:

- armaturko

- sprednje vilice

- rdeča vzmet zadnjega amortizerja

Najbolj sigurno pa ugotoviš letnik izdelave iz številke šasije.

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz glede barve v povezavi z letnikom nisem siguren.

 

Ima pa dotični Hornet v premerjavi z letniki 2007 precej značilnosti novejših letnikov:

- armaturko

- sprednje vilice

- rdeča vzmet zadnjega amortizerja

Najbolj sigurno pa ugotoviš letnik izdelave iz številke šasije.

LP Andrej

 

to maš celo prav, niti prvo nisem to pogledo xD

 

vem da ko sem pač veliko bral o hornetu sem tudi našo kak so bile barve po letnikih, pa je za bordo rdečo pisalo samo 2007

sam kot zgleda tisti viri niso bli verodostojni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem...

 

 

Torej motor lepo vžge, seveda ga segrejem prej ko štartam in nekaj časa lepo vozi nato pa kar naenkrat ga zamori ( okoli 5k obratov ) in če stistnem sklopko ugasne...

 

Prijatelj, ki je vozil za menoj je rekel, da pol zadnje luči ( ena ledica ) nekaj časa ni svetila, nato je bilo vse normalno.

 

Tudi ko ugasne, ga lahko čez nekaj časa spet vžgeš in voziš in potem ista pesem.

 

Kaj bi lahko bilo narobe? Bencin je bil, mogoče baterija?

 

Je pa res, da je bil blokiran na 35kw tako, da je lahko serviser kaj zajebal...( ampak spet, je pooblaščeni... ).

 

Pojma nimam...zgleda da mi letos vožnja ni usojena :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem...

 

 

Torej motor lepo vžge, seveda ga segrejem prej ko štartam in nekaj časa lepo vozi nato pa kar naenkrat ga zamori ( okoli 5k obratov ) in če stistnem sklopko ugasne...

 

Prijatelj, ki je vozil za menoj je rekel, da pol zadnje luči ( ena ledica ) nekaj časa ni svetila, nato je bilo vse normalno.

 

Tudi ko ugasne, ga lahko čez nekaj časa spet vžgeš in voziš in potem ista pesem.

 

Kaj bi lahko bilo narobe? Bencin je bil, mogoče baterija?

 

Je pa res, da je bil blokiran na 35kw tako, da je lahko serviser kaj zajebal...( ampak spet, je pooblaščeni... ).

 

Pojma nimam...zgleda da mi letos vožnja ni usojena :(

na nizkih obratih se odpeli u dougo pulano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha dvomim, da me je on zafrknil...

 

Kar naenkrat motor zgubi moč in umre, ko počakaš 5-10 min, nazaj vžge in potem spet par kilometrov in bam nazaj...

 

Aja pa ni fora nizki visoki obrati, prej sem speljal od doma in 50m od doma mi je ugasnila ( sem mislil, da je bencina premalo in sem dotočil ). Nato do petrola ( ta velizga :P ) normalno, nazaj do Ceste tudi, nato med Cesto in Skriljami spet bam zguba moči in ugasne. Spet sem počakal 10 min, spet vse normalno, itak sem obrnil proti domu in med Cesto in Vipavskim Križem ista pesem ( ravno pri žegnu, kako ironično ). Nato spet čakanje 10 min in vse normalno.


Aja, pa nisem nič gonil, ker nisem še vajen motorja + ni lih topel asfalt + pihalo je za pop...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pojma nimam, ker sem ga ravno kupil. Jutri kličem bivšega lastnika še enkrat, sam kar se spomnim je menjal na zadnjem servisu ( pred sezono ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem...

 

 

Torej motor lepo vžge, seveda ga segrejem prej ko štartam in nekaj časa lepo vozi nato pa kar naenkrat ga zamori ( okoli 5k obratov ) in če stistnem sklopko ugasne...

 

Prijatelj, ki je vozil za menoj je rekel, da pol zadnje luči ( ena ledica ) nekaj časa ni svetila, nato je bilo vse normalno.

 

Tudi ko ugasne, ga lahko čez nekaj časa spet vžgeš in voziš in potem ista pesem.

 

Kaj bi lahko bilo narobe? Bencin je bil, mogoče baterija?

 

Je pa res, da je bil blokiran na 35kw tako, da je lahko serviser kaj zajebal...( ampak spet, je pooblaščeni... ).

 

Pojma nimam...zgleda da mi letos vožnja ni usojena :(

Hornet 600 my2004 in zadnja luč ena ledica ugasne? :bum: ... dej pregledat elektroinštalacijo da to ni delal kak strokonjoko. Sicer pa dej ledico ven in kar originalno luč nazaj noter. Čene drugo zaradi varnosti ne samo zaradi potencialnega inkasanta na ne homo dele... (vse led ki sem videl do zdaj na hornetah so bile patetične, žal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe sem se izrazil… ena od zarnic ( dve ima v zadnji luci ) ni svetila. Mislim da je mehanik ko je stavil blokado kaj zašuštral… mogoče kaj ni prav izoliral ali kaj. Sumim elektroniko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednja opažanja.

 

Motor ko je hladen laufa, ko je topel tudi laufa..crkuje na točki med toplim in hladnim.

 

Zgleda da čoka tudi ni prav naštelal, saj je na začetku zelo nizek, nato čez nekaj časa ga dvigne na 2k obratov.

 

Aja pa če je motor segret in daš na čok namesto da bi nabilo obrate jih začne in potem ko je čok do konca motor crkne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da se obrati višajo z časom, ko motor teče pod zavgom je normalno. Tudi to, da če pri segretem motorju potegneš čok in crkne je normalo. Glede žarnice je verjetno kontakt. 

Glede crkovanja pa možno da je cinšpula oz pickupi. Poglej če ima motor takoj ko ti crkne iskro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da se obrati višajo z časom, ko motor teče pod zavgom je normalno. Tudi to, da če pri segretem motorju potegneš čok in crkne je normalo. Glede žarnice je verjetno kontakt. 

Glede crkovanja pa možno da je cinšpula oz pickupi. Poglej če ima motor takoj ko ti crkne iskro

pr nas ne vemo kej so to za ene zadeve cinspula in pickupi. sej ce vsaj v nemscini al kar nej bi bil ta jezik napisete vsaj google prevede ampak teh zmazkov pa res ne more.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!