Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

A kdo ve, če se kje da dobit zadnji blatnik za letnik 2004?

 

Potreboval bi samo blatnik, brez ščitnika verige, ker tega že imam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne poznam tega prodajalca. Mehanika oziroma enega, ki se spozna na motorje in it pogledat ni druge :)

 

Mene pa zanima ali kaj "tikate" svoje motorje čez zimo? 

 

Jih zalaufate kdaj?

 

Ali baterijo poberete ven ali pustite notr?

 

Zanima me zato, ker zdaj nisem vžgal motorja že okoli 1 mesec in včeraj ko sem ga želel ni vžgal...

 

Sumim baterijo, ker ko sem stisnil gumb za vžig je sprednja luč popolnoma ugasnila...

 

Čudi me, ker je motor v ogrevani garaži...bwop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je prazen akumulator imaš! Meni se je to tudi dogajalo, mislil sem, da je akumulator zanič ampak težava je bila v tem, da nisem izklopil stikalo za luči in kill switch al kako se reče tistemu rdečemu gumbu na desni strani balance. Ko sem začel to redno izklapljati se mi akumulator ni nikoli čisto izpraznil in motor je vedno vžgal.

Je pa tudi to res, da če imaš motor kje na mrzlem se ti zna akumulator praznit hitreje kot ponavadi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti po enem mesecu stanja motor ni vžgal, je accu verjetno zrel za menjavo.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore, se mi je kar zdelo...

 

Sicer pa sem že tako mislil baterijo pred sezono dat pregledat...če je fuč jo bom menjal np...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje :)

 

Torej na e-upravi ( emrvl - vpogled v podatke o vozilu ) sem našel podatek, da je bil moj motor prvotno registriran v Italiji ( 2004 ) in nato leta 2009 uvožen v Slovenijo.

 

Sedaj pa me zanima, ali imajo Italjani kakšno podobno stran za vpogled v zgodovino vozila.

 

Imam št. prometnega, št. prve registrske tablice in št. šasije :)

 

Za odgovore se vnaprej zahvaljujem.

 

Mi je pa smešno, ker nekako ne morem brez "taljanskih" motorjev, tudi če jih nočem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kakšno zgodovino bi ti rad zvedel? Upaj le da ni bil tipičen ita stiskač 1 lastnik ko je blo treba servise delat pa bo. :D En regler pod sedež olje na 6000 in ko se ji zazdi še CCT (cam chain tensioner) nvem kako je po slovensko. Ostalo pa hmm... navijaj za nižjo ceno goriva in pnevmatik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kaj pomeni  na hornetki (2005-2006), tista rdeča lučka na števcu (mislim da piše gor hiss)

honda_hornet600compteur.jpg
pri meni samo zagori in ugasne ko dam kontakt, kolegu pa utripa lučka, čeprav motor nima niti ključa noter, v čem je fora?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HISS je Hondin sistem varovanja vžiga. Ob ključavnici je nameščena elektronika, ki prebere kodo, ki je vgrajena v kontaktni ključ. V kolikor ni koda v ključu pravilna, motor ne vžge, pa tudi če ključ omogoča zasuk v pozicijo kontakta. Kontrolna lučka ti ugasne, čim je koda prebrana in motor tudi vžge.

Utripanje te lučke pa 24 ur od odstranitve ključa opozarja na kodirni sistem. To utripanje je nastavljivo. Lahko ga vklopiš ali pa ne. Ti imaš očitno utripanje izklopljeno. V navodilih piše kako se ga vklopi. (Kontakt ON in gumb SET za 2 sekundi (lučka žmigne)= vklop, ponoviš postopek za izklop)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, zanima me, kje bi lahko dobil najceneje pletenice.

 

Gre pa za letnik 2003 :)

 

Že vnparej hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so jih nardil v podjetju Hidex v Krskem. Imajo poslovalnico tudi v Novem Mestu. Pletenice so zelo kvalitetne, znotraj je teflon in so praktično lifetime. Stane pa okoli 40€ komad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoče kdo na svoji hornetki "podaljške" za ogledala? Pa če mi lahk napišete kje ste jih kupil, sem gledal na ebayu za 10 € pa ne vem kok se to kej obnese?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoče kdo na svoji hornetki "podaljške" za ogledala? Pa če mi lahk napišete kje ste jih kupil, sem gledal na ebayu za 10 € pa ne vem kok se to kej obnese?

obnese se tako da vidiš cesto namesto svojih komolcev. če se ti zdi 10€ premalo, pa lahko odšteješ 30€ za LSL.

 

a pa kar se izgleda tiče, ti ne skazi mopeda, moreš bit res pozorn, da vidiš da so sploh gor.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obnese se tako da vidiš cesto namesto svojih komolcev. če se ti zdi 10€ premalo, pa lahko odšteješ 30€ za LSL.

 

a pa kar se izgleda tiče, ti ne skazi mopeda, moreš bit res pozorn, da vidiš da so sploh gor.

 

To vem da pol ne moreš svojih komolcev gledat, sej resnici na ljubo tud niso tko lepi da bi jih želel :P rajši na  cesto gledam

bolj me je zanimal da ni to kakšen cheap s** in da ti pol na obratih tko trese ogledala da nič nazaj ne vidiš :)  Ker je res razlika na ebayu 10 € tle po naših trgovinah bi radi pa 50 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vem da pol ne moreš svojih komolcev gledat, sej resnici na ljubo tud niso tko lepi da bi jih želel :P rajši na  cesto gledam

bolj me je zanimal da ni to kakšen cheap s** in da ti pol na obratih tko trese ogledala da nič nazaj ne vidiš :)  Ker je res razlika na ebayu 10 € tle po naših trgovinah bi radi pa 50 :)

ne vem zakaj bi ekstra treslo. sicer mi smo meli lsl (se noben ni na ebay spomnu) pa ni blo nekih ekstra treslajev. konec koncu pa reskiraš 10€ in če se izkaže a je prav za nič kupiš lsl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo za spodoben denar.... naj me prosim kontaktira ali pa pusti kontakt.

 

Pednja desna zavorna čeljust (po možnosti črna) za hornet 600 PC-34 (199-2002 morda celo do 2004 je enaka)

 

150706228489.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motospiriti ima skoraj vse, če mene vprašaš, samo včasih je treba dost tečnart da kaj poiščejo

 

drugače pa mogoče ebay

http://www.ebay.it/itm/BREMSZANGE-BREMSSATTEL-VR-BRAKE-CALIPER-HONDA-CB-600-F-HORNET-PC34-98-01-/140915004423?pt=DE_Motorradteile&hash=item20cf305407

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, zgleda bo ebay prava reč...  uni motošpirit pa se mi ne da niti več kontaktirat... javijo ko se jim zazdi pa večinoma ne vedo ali imajo, ne javijo nazaj pa še cene ne znajo podati... nekje sem zasledil, da če ne greš fizično do njih pa barantaš je zguba časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!