Skoči na vsebino

Aprilia 1000 ETV Caponord


kasti
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

image.jpeg.a59fb6b64a8459d5808fac78485de6cc.thumb.jpeg.dfb35f6ecc8e8d5ed3d1ea63a69eb56c.jpeg

Priporočene objave

Ja stikalo sklopke zna bit problem, probaj ga malo porukat, če pa še to ne bo pomagalo ga bo potrebno zamenjat. Sicer obstaja varianta da ga skleneš skupaj ampak potem ti lahko motor vžge tudi v prestavi kar pa ni najbolj varna zadeva, če pozabiš stisnit sklopko :) Se pa strinjam da je bolj zdravo vžiganje v prostem teku, vsaj takrat ko je motor hladen. Pa še manjša verjetnost da ti zataji rele štarterja :kva1:

(ampak to je že drug problem)

Lp Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oki, če to ni nič strašnega, so be it. :) Hvala za odgovore! Pa naj povem le še to - po par 100 narejenih km je motor res prava poezija, užitek v vožnji. Res super zadeva! Vidim, zakaj so lastniki tako navdušeni in zakaj se jih nič ne prodaja na netu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima morda kdo od vas na Capotu Leovince izpuhe? Zanima me namreč, ali naj vzamem ven dušilce ali ne in če, kaj točno s tem pridobim, če kaj? Vaše mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima morda kdo od vas na Capotu Leovince izpuhe? Zanima me namreč, ali naj vzamem ven dušilce ali ne in če, kaj točno s tem pridobim, če kaj? Vaše mnenje...

težave s palcaji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, POLEG tega? :)

bolečine v ušesih ;)

negodovanje tistih k te bojo mogl poslušat..

če dobiš 2 konja bliz rdečega polja..hmm..za razmislit če se splača..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima morda kdo od vas na Capotu Leovince izpuhe? Zanima me namreč, ali naj vzamem ven dušilce ali ne in če, kaj točno s tem pridobim, če kaj? Vaše mnenje...

Nima smisla dat ven dušilcev, je že dovolj glasen. Motor se obnaša drugače, ker nima več katalizatorjev. Kar vredu zadevca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo pove, kaj je tale kabelček majhen, črn, čemu služi? Je povezan z zavornim pedalom za štop lampo?

post-35458-0-32921400-1319839602_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil FitnesFreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Senzor hitrosti? Res? Čemu?

Pa še eno vprašanje imam, namreč na levi strani krmila (pri sklopki) imam, oz. Nimam v rezervoarčku nič tekočine (tam, kjer mi piše "min" se mi noter nič ne pretaka, kot da je prazno...kaj je to in kaj to pomeni? Gor na rezervoarčku piše Brembo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo pove, kaj je tale kabelček majhen, črn, čemu služi? Je povezan z zavornim pedalom za štop lampo?

tale zadevca meri hitrost ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Senzor hitrosti? Res? Čemu?

Pa še eno vprašanje imam, namreč na levi strani krmila (pri sklopki) imam, oz. Nimam v rezervoarčku nič tekočine (tam, kjer mi piše "min" se mi noter nič ne pretaka, kot da je prazno...kaj je to in kaj to pomeni? Gor na rezervoarčku piše Brembo...

Senzor hitrosti...... hm pokaže kolk si prehiter za policaje :)

Dokler dela sklopka ok, pol ne skrbi, do spomladi bo zdržalo, pol se pa sigurno že kaj vidimo pa ti povem če te mora kaj skrbet :)

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šarc: Ja, sklopka dela OK. :) Ali bi morda vseeno kako DOT4 tekočino not nalil, kot piŠe? Spomladi da se (Šele) vidimo? Jaz se mislim Še kar nekaj časa vozit... would you care to join me? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šarc: Ja, sklopka dela OK. :) Ali bi morda vseeno kako DOT4 tekočino not nalil, kot piŠe? Spomladi da se (Šele) vidimo? Jaz se mislim Še kar nekaj časa vozit... would you care to join me? :)

Verjetno je polno, zato ne vidiŠ da se pretaka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

capomiha: verjetno najbolje, da odprem pa pogledam?

Če dela potem je polno, malo poglej kakšne barve je...ker če ne bi bilo olja bi blo bolj belo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha, deluje že, pa na levi strani pri zavori je polno s zavorno tekočino, to vidim že po barvi, da je tekočina notri, dočim pri sklopki tega ni, ergo je prazna! Deluje normalno, a vseeno sprašujem zaradi preventive... Pa še nekaj me zanima, namreč videl sem, da imam zadnjo gumo (Continental RoadAttack, DOT 2510) zlizano do žic (prilagam slikco) in grem v kanup nove zadnje gume. Mi lahko kdo priporoči, kaj kupiti? Vem, da je že ogromno napisanega o gumah, a vseeno - kolebam med Metzeler tourance, isto ContiRoadAttack ali morda... kaj drugega?

post-35458-0-36065300-1320616952_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha, deluje že, pa na levi strani pri zavori je polno s zavorno tekočino, to vidim že po barvi, da je tekočina notri, dočim pri sklopki tega ni, ergo je prazna! Deluje normalno, a vseeno sprašujem zaradi preventive... Pa še nekaj me zanima, namreč videl sem, da imam zadnjo gumo (Continental RoadAttack, DOT 2510) zlizano do žic (prilagam slikco) in grem v kanup nove zadnje gume. Mi lahko kdo priporoči, kaj kupiti? Vem, da je že ogromno napisanega o gumah, a vseeno - kolebam med Metzeler tourance, isto ContiRoadAttack ali morda... kaj drugega?

lp

tukaj imaš primerjavo "enduro"gum

http://www.motosvet..../page__st__8670

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha, deluje že, pa na levi strani pri zavori je polno s zavorno tekočino, to vidim že po barvi, da je tekočina notri, dočim pri sklopki tega ni, ergo je prazna! Deluje normalno, a vseeno sprašujem zaradi preventive... Pa še nekaj me zanima, namreč videl sem, da imam zadnjo gumo (Continental RoadAttack, DOT 2510) zlizano do žic (prilagam slikco) in grem v kanup nove zadnje gume. Mi lahko kdo priporoči, kaj kupiti? Vem, da je že ogromno napisanega o gumah, a vseeno - kolebam med Metzeler tourance, isto ContiRoadAttack ali morda... kaj drugega?

Ja potem pa obvezno nalij tekočino, oziroma jo zamenjaj.

ContiRoadAttack je super izbira...dobiš jo v http://www.tp-cars.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha, deluje že, pa na levi strani pri zavori je polno s zavorno tekočino, to vidim že po barvi, da je tekočina notri, dočim pri sklopki tega ni, ergo je prazna! Deluje normalno, a vseeno sprašujem zaradi preventive... Pa še nekaj me zanima, namreč videl sem, da imam zadnjo gumo (Continental RoadAttack, DOT 2510) zlizano do žic (prilagam slikco) in grem v kanup nove zadnje gume. Mi lahko kdo priporoči, kaj kupiti? Vem, da je že ogromno napisanega o gumah, a vseeno - kolebam med Metzeler tourance, isto ContiRoadAttack ali morda... kaj drugega?

lahko uč vržeš tudi na roadsmart II

vse odvisno od tega kje se misliš vozit..a bo samo cesta in mogoče kak makadam al bo tut za mal terena..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat še vedno prisegam na Tourance (ta stare brez EXP). So dovolj vsestranske. Sem pa za malo izživljanja dal gor kramparce TKC80 in se mi smeje do konca. Sploh ko se grem take in še mal hujše turce kot tip na temle videu:

Lahko rečem da se men kdaj še mal bolj strga, pa nisem nek profi in nimam RR :)

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat Še vedno prisegam na Tourance (ta stare brez EXP). So dovolj vsestranske. Sem pa za malo izživljanja dal gor kramparce TKC80 in se mi smeje do konca. Sploh ko se grem take in Še mal hujŠe turce kot tip na temle videu:

Lahko rečem da se men kdaj Še mal bolj strga, pa nisem nek profi in nimam RR :)

Lp T.

lp

kaj takega,dober kompromis

post-5502-0-07825400-1320691949_thumb.jpg post-5502-0-81697200-1320692078_thumb.jpg

post-5502-0-31728000-1320692011_thumb.jpg post-5502-0-38220700-1320692045_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!