Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

BTW: samo sprednja šipa tega na sliki je čist "poštarska" - vem po prejšnjih postih, da si ti nabavil mnogo nižjo in bolj lično.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: samo sprednja šipa tega na sliki je čist "poštarska" - vem po prejšnjih postih, da si ti nabavil mnogo nižjo in bolj lično.

LP

Ja to je komplet Givijeva oprema, jst sem samo stranske kuferčke in so prav sexy.... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih imaš že namontirane? Bi lahko naložil kako sliko nosilcev?

Najlažje boš videl na tej strani: http://www.givi.it/Accessori-moto/?ma=KAWASAKI&mo=Z-1000-SX-11 pa potegni in odpri PDF za TE4100. TE je oznaka za distančnike mehkih torb, ki pa imajo za vse motorje enak sredinski del na katerega pašejo tudi trde torbe TPH01.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno med temi dvemi torbami se odločam. Bo treba it v TC pa v živo pogledat.

Jaz jih bom naroču ... kot mi je znano, jih še nimajo ... dobijo konc meseca in morm v živo vidt ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za SS motor (spljoh pa za ninđo) so SV-motech boljše, ker so bolj praktične, hitro šibneš gor in dol, medtem ko imam jaz za SXa dvojno uporabo nosilcev st. torb in sicer kot distančniki mehkih torb T449 (28-32 litrov) ali kot držalo trdih torb TPH01 (15 litrov). Odvisno katere pač rabim, koliko gre krame zraven. Pa še dve razliki sta: sv motecha ne rabiš vsakokrat vijačit, ker je na click patent, medtem ko givijeve nosilce moraš vsakokrat pritrditi na novo - kar sicer ne predstavlja neke panike, saj imaš 3 vijake na vsaki strani, rabiš pa cca 3x letno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se nisem odločil za nosilce za zadnji kufer od Givija, ker mi je delovalo grdo;sem jih že imel doma,pa sem vrnu...

Čakam, če bo pr Chadu-u nosilec za na zadnji zic,za Z750 imajo,ne vem pa če bi pasal na sx-a, verjetn ne?

Vozim se v glavnem sam,pa ne rabm placa odzadih,prtlago je pa fino nekam še dat,razn v tank torbo,sploh če greš

kam za več dni.....zdej prpnem torbo kr na mrežco.....kufer je pa v primerjavi s tem res pol luksus...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se nisem odločil za nosilce za zadnji kufer od Givija, ker mi je delovalo grdo;sem jih že imel doma,pa sem vrnu...

Čakam, če bo pr Chadu-u nosilec za na zadnji zic,za Z750 imajo,ne vem pa če bi pasal na sx-a, verjetn ne?

Vozim se v glavnem sam,pa ne rabm placa odzadih,prtlago je pa fino nekam še dat,razn v tank torbo,sploh če greš

kam za več dni.....zdej prpnem torbo kr na mrežco.....kufer je pa v primerjavi s tem res pol luksus...

Če si preveril zgoraj link Givija, lahko kupiš samo stranske nosilce in torbe, ne rabiš imeti kufra....pa še montaža je hitra....cena torb tph01 z nosilci je pa nekje 240-250€.

tole mislim: http://www.givi.it/attachfile/content/prodotti_padre/46118/1.0.1.man_te4100.pdf

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si preveril zgoraj link Givija, lahko kupiš samo stranske nosilce in torbe, ne rabiš imeti kufra....pa še montaža je hitra....cena torb tph01 z nosilci je pa nekje 240-250€.

tole mislim: http://www.givi.it/a....man_te4100.pdf

Sem vidu na sejmu v Milanu....na to opcijo še nisem pomislu....še enkrat previrim,kak zgleda...kufer pa že mam od prej,

skoraj nov 49l,ker ga nisem prodal z starim motorjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vidu na sejmu v Milanu....na to opcijo še nisem pomislu....še enkrat previrim,kak zgleda...kufer pa že mam od prej,

skoraj nov 49l,ker ga nisem prodal z starim motorjem...

ob priliki poslikam kako zgleda, sicer pa jz imam tudi kufer, venda ko ga ne rabim odstranim nosilce dol. Preveri tudi varianto sv-motech(tisto k jo je Maus napisal), ki je tud zelo enostavna pa še nosilci so odstranljivi http://www.tc-motoshop.si/si/set-stranskih-kovckov-sw-motech-blaze-ballistic-nylon-crne-barve-za-kawasaki-i12581.shtml
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Previrim....

.Dami34, dej mi ti povej,verjetn si že znucu original gume na sx-u,kak si mel sprednjo pobrano??men je pr 5t sprednja pobrana kot še nikol,gume so že itak ble pr 4,5t fertik,je pa res da sem v glavnem ovinke vozu,zadnja je še bla nekam.....zle bo

treba komplet menjat....zanimiv je ker bremzam zlo mal,vozim se sam,tak da ne vem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Previrim....

.Dami34, dej mi ti povej,verjetn si že znucu original gume na sx-u,kak si mel sprednjo pobrano??men je pr 5t sprednja pobrana kot še nikol,gume so že itak ble pr 4,5t fertik,je pa res da sem v glavnem ovinke vozu,zadnja je še bla nekam.....zle bo

treba komplet menjat....zanimiv je ker bremzam zlo mal,vozim se sam,tak da ne vem.....

Samo 4.200 sem naredil (obe gumi), res pa je da sem kar precej kmju v dvoje prevozil. Sedaj sem prešaltal na Sportsmart, čeprav sem bil z oprijemom in odzivnostjo Bridgestona več kot zadovoljen, s kilometrino pa absolutno ne. Zadnjo imam pa že 3 gumo, ker sem eno vmes uničil s cvekom. Kot sem gledal in meril profil, naj bi sportsmart naredila okrog 7000km jurja gor ali dol. Če želiš več km nardit bo potrebno prešaltati na Roadsmart2 (ki je baje zelo pohvaljena).
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo 4.200 sem naredil (obe gumi), res pa je da sem kar precej kmju v dvoje prevozil. Sedaj sem prešaltal na Sportsmart, čeprav sem bil z oprijemom in odzivnostjo Bridgestona več kot zadovoljen, s kilometrino pa absolutno ne. Zadnjo imam pa že 3 gumo, ker sem eno vmes uničil s cvekom. Kot sem gledal in meril profil, naj bi sportsmart naredila okrog 7000km jurja gor ali dol. Če želiš več km nardit bo potrebno prešaltati na Roadsmart2 (ki je baje zelo pohvaljena).

Ne ,sej kilometrina ok,dobre gume-mehkejše hitr grejo...men je mal sam čudn,da sprednjo tulk žere(po robu)napram zadnji....drugač pa B 016 dobra guma....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ,sej kilometrina ok,dobre gume-mehkejše hitr grejo...men je mal sam čudn,da sprednjo tulk žere(po robu)napram zadnji....drugač pa B 016 dobra guma....

z1000sx ima zelo naprej težišče - se pravi da je težek spredaj in temu posledično tudi poraba prednje gume. Meni sicer težišče v špici spodaj pri prvi gumi full odgovarja ker motor lepo pade vf ovinek, pa še naprej se mi ni potrebno metat.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z1000sx ima zelo naprej težišče - se pravi da je težek spredaj in temu posledično tudi poraba prednje gume. Meni sicer težišče v špici spodaj pri prvi gumi full odgovarja ker motor lepo pade vf ovinek, pa še naprej se mi ni potrebno metat.

To bo to...sej men tud odgovarja....leži pa res v ovinku....bol se prpeleš lepš sedi... :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo takle, stranski kuferčki, in nosilec, pa še ena kar tako...:P

post-18923-0-58421300-1327157344_thumb.jpg

post-18923-0-99650300-1327157368_thumb.jpg

post-18923-0-13306900-1327157387_thumb.jpg

post-18923-0-02870700-1327157404_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam original stranske kufre, ketere mi je akrapovič s spodnje strani skuru, tako da so moral zamenjat

izpuh Sedaj je malo nižji in pa cevka izpuha je zasukana bolj navzdol. Zadnji nosile je Givi, kufer pa Kappa 48. Z malo predelave lahko uporabljam vse tri naenkrat. S prvimi gumami imam preko 7tkm, pa še kakšnih

2-3 bom naredil. Tričetrt vožnje v dvoje.

post-10325-0-83887500-1327172001_thumb.jpg

post-10325-0-08489000-1327172016_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar jaz vem, original stranske kufre itak dela Givi in se jih dal lepo kombinirat z zadnjim kovčkov , torej nobenih problemov ali predelav. evo link na givi stran: http://www.givi.it/Accessori-moto/?ma=KAWASAKI&mo=Z-1000-SX-11 . Me pa nekaj zanima: kateri izpuhi so ti skurili kovčke, ker vem da dela akrapovič 2 vrsti in samo ena naj bi bila kopatibilna s kufri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam original stranske kufre, ketere mi je akrapovič s spodnje strani skuru, tako da so moral zamenjat

izpuh Sedaj je malo nižji in pa cevka izpuha je zasukana bolj navzdol. Zadnji nosile je Givi, kufer pa Kappa 48. Z malo predelave lahko uporabljam vse tri naenkrat. S prvimi gumami imam preko 7tkm, pa še kakšnih

2-3 bom naredil. Tričetrt vožnje v dvoje.

Mogoč je glih to prednost,da se vozta dva in je optežba bolj zadaj...drugač pa skor ne morm verjet da si tulk prevozu z Brid.bt016??..sam pohvale vredno :OK: ,jz še z nobenim gumam nisem tulk naredu,tud na

drugih motorjih,res pa vozim bolj agresivno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri original stranskih nosilcih in Givi zadnjem, spodnja plošča pod zicem ni enaka, tako, da je potrebno zvrtati dodatno lukno. Če je vse Givi, ne vem kako je tam. Kot vem je samo ena vrsta akrapota, ali pa sta od mojega primera naprej dve vrsti. Izpuhe so mi menjali, cev iz izpuha je po novem obrnjena malo bolj navzdol in pa nosilec je daljši, tako, da so malo manj obrnjeni navzgor.

še slika prve variante izpuhov.

post-10325-0-85768000-1327433925_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No ja fantje v bistvu nič posebnega. Na moji kravi je akomulator držal 7 let brez kakršnega koli polnjenja, v garaži, ki nima gretja, ločena od hiše in z zunanjimi temperaturami. Pa nisem s primorske.

Moram priznat, da so tile vaši SX-si res eni izmed lepših motorinov v zadnjem cajtu. Samo toliko za moralno podporo in, da ste lahko malo važni. :OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi servis manual v pdf ga imam v angleščini.

Bi te prosil za service manual mam sicer Z 1000 ampak saj je skoraj identično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!