Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

Servis na 30000km narjen. Zaenkrat vse bp, dela kot nov, veriga še dobra, olje v vilicah zamenjano. :D

 

zdj pa sam gaaaaaaaasaaaaaaaa

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis na 30000km narjen. Zaenkrat vse bp, dela kot nov, veriga še dobra, olje v vilicah zamenjano. :D

 

zdj pa sam gaaaaaaaasaaaaaaaa

zakaj si pa olje v vilicah menjal? je predpisano? ali si želel stršati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj si pa olje v vilicah menjal? je predpisano? ali si želel stršati?

Ni predpisano. Iz iskušenj pa vem, da rata črno. Zdj je precej bolj trd in se mi ful bolj dopade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni predpisano. Iz iskušenj pa vem, da rata črno. Zdj je precej bolj trd in se mi ful bolj dopade.

a si dal isto olje al kako drugo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si dal isto olje al kako drugo?

Nism jz, so na servisu dali...po mojem pravo kot mora bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Še ena potrditev za nas, ki ga vozmo....tegale še nism vidu....sam pr servisih so se zmotl.. :klicaj:

ja vzel so v zakup, da vsakih 6000km, ampak olje se menja na 12kkm. Itak jz delam po svoje in vozim na servise kot jamaho, na 10000.

p.s. v bistvu sem bil tudi jaz presenečen, da ima boljše pospeške od ZXa in sicer od 60-100 in od 100-140. V končni fazi gre za hitrosti, ki jih največ uporabljamo - predvidevam, da na račun kratkega prestavnega razmerja in turersko naravnanega motorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ja vzel so v zakup, da vsakih 6000km, ampak olje se menja na 12kkm. Itak jz delam po svoje in vozim na servise kot jamaho, na 10000.

p.s. v bistvu sem bil tudi jaz presenečen, da ima boljše pospeške od ZXa in sicer od 60-100 in od 100-140. V končni fazi gre za hitrosti, ki jih največ uporabljamo - predvidevam, da na račun kratkega prestavnega razmerja in turersko naravnanega motorja :D

Ja itak je to le par sekund pol pa nimaš kej iskat proti Zx-u,sprobano parkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak je to le par sekund pol pa nimaš kej iskat proti Zx-u,sprobano parkrat...

to mi je pa čisto jasno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

dober moped so si zbrali:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moped že moped in tudi driver ni kar tako, ampak zakaj hudiča je moral biti oblečen v bojne barve Aprilie???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moped že moped in tudi driver ni kar tako, ampak zakaj hudiča je moral biti oblečen v bojne barve Aprilie???

je zmanjkalo denarja, so vse porabili za najem letalonosilke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si dal isto olje al kako drugo?

10ko mi je dal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri je bla glih ena taka zelena v postojni na omw

črna je bla pa v soboto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej k za petek, so napovedeovali dež ni blo neč, za v soboto spet, ga tudi ni blo, za v nedeljo pa krajevne plohe, so ble pa res, pa nas je napralo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej k za petek, so napovedeovali dež ni blo neč, za v soboto spet, ga tudi ni blo, za v nedeljo pa krajevne plohe, so ble pa res, pa nas je napralo.

tole ti povem: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A se kaj vozmo? Kok km smo že nabili na SXa? 

 

moj 35000km, laufa ko urca, edin KN filter sem menjal, pa preventivno verigo. Je pa reku serviser, da bi še zihr 10000km nardila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A se kaj vozmo? Kok km smo že nabili na SXa? 

 

moj 35000km, laufa ko urca, edin KN filter sem menjal, pa preventivno verigo. Je pa reku serviser, da bi še zihr 10000km nardila.

Grem počas za tabo.....olje,filtri pa gume,gume,gume......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!