Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

men pa kufri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,da bi zarad kufrov menju motor,bi te pa že mogl fejst tišat v denarnci...he,hhe..

se tut če bom menjal jih najbrž ne bom nabavil, ker so ti ki jih mam čisto ok, pa predvidevam, da pašejo tut na novga. Razn če bodo gratis v serijski opremi :D

še najbl dobordošla bo 6. brzina, bo kka deci manj popil. Glede na to da se bližam 45kkm, še dve leti, pa bo počasi treba novga nabavit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se tut če bom menjal jih najbrž ne bom nabavil, ker so ti ki jih mam čisto ok, pa predvidevam, da pašejo tut na novga. Razn če bodo gratis v serijski opremi :D

še najbl dobordošla bo 6. brzina, bo kka deci manj popil. Glede na to da se bližam 45kkm, še dve leti, pa bo počasi treba novga nabavit :P

Pol boš pa itak šel na GS-a...he,he...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol boš pa itak šel na GS-a...he,he...

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

na, zdj pa še v 7 brzino ne gre več :(

 

1382934_548724325197124_368100210_n.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si nabavu,si sam zmontiru? :OK:

čarman ma akcijo 69€, verzija ftakni&špilaj :D

 

konektor vstaviš v diagnostično vtičnico pod sedežem, kabel potegneš ob rezervarju in že dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čarman ma akcijo 69€, verzija ftakni&špilaj :D

 

konektor vstaviš v diagnostično vtičnico pod sedežem, kabel potegneš ob rezervarju in že dela.

Že dans naroču!!,to je edino kar na Z-ju pogrešam...pa še enik 40km....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čarman ma akcijo 69€, verzija ftakni&špilaj :D

 

konektor vstaviš v diagnostično vtičnico pod sedežem, kabel potegneš ob rezervarju in že dela.

Kaj si v plastiko izrezu,al kr gor nalepu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni  je to Čarman zmontiral pozimi..pa ne vem, če ni bilo še ceneje.

Drugače pa...dobra zadeva, ima pa dve pomanjkljivosti. -

 

 - ko šaltaš navzdol ene par stopenj...npr pred križiščem ( kolonk 5, klonk 4, klonk 3.. .)  se mu malo sfuzla...kar traja, da "pogrunta" koliko brzin nižje si

   šaltal in vmes izpisuje nekaj v cirilici ali klinopisu ali hieroglifih...ni ne številka, ne črka.....

 - v soncu se pod določenim kotom ne vidi, zato...je zadevo potrebno montirat tako, da je čim manj izpostavljeno...ne vem..nekam bolj globoko na armaturo...

 

 - Jaz imam nalepljeno...dvostranski "selotejp"...

post-2849-0-95095000-1380566151_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni  je to Čarman zmontiral pozimi..pa ne vem, če ni bilo še ceneje.

Drugače pa...dobra zadeva, ima pa dve pomanjkljivosti. -

 

 - ko šaltaš navzdol ene par stopenj...npr pred križiščem ( kolonk 5, klonk 4, klonk 3.. .)  se mu malo sfuzla...kar traja, da "pogrunta" koliko brzin nižje si

   šaltal in vmes izpisuje nekaj v cirilici ali klinopisu ali hieroglifih...ni ne številka, ne črka.....

 - v soncu se pod določenim kotom ne vidi, zato...je zadevo potrebno montirat tako, da je čim manj izpostavljeno...ne vem..nekam bolj globoko na armaturo...

 

 - Jaz imam nalepljeno...dvostranski "selotejp"...

Upoštevam nasvet...ma pa tud cenejše kot praviš...49e...mogoč pa dražji bolš delajo...he,he---bo Damy povedu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, če kupiš pa bemfla, dobiš prikaz prestave že serijsko brez doplačila  :OK: .....samo je pa za vse ostalo potem potreben mastercard :grrr  (zelo bogato založen mastercard :kva1: )

 

Sem moral malo špiknit :ninja:, brez zamere...pa sorry za :topic:

 

:grrr  :grrr  :grrr  :grrr  :grrr  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, če kupiš pa bemfla, dobiš prikaz prestave že serijsko brez doplačila  :OK: .....samo je pa za vse ostalo potem potreben mastercard :grrr  (zelo bogato založen mastercard :kva1: )

 

Sem moral malo špiknit :ninja:, brez zamere...pa sorry za :topic:

 

:grrr  :grrr  :grrr  :grrr  :grrr  

Ja maš prav na BMW je vse in vsak ga lahk pele,pr  KAWi je pa mal drgač...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, če kupiš pa bemfla, dobiš prikaz prestave že serijsko brez doplačila  :OK: .....samo je pa za vse ostalo potem potreben mastercard :grrr  (zelo bogato založen mastercard :kva1: )

 

Sem moral malo špiknit :ninja:, brez zamere...pa sorry za :topic:

 

:grrr  :grrr  :grrr  :grrr  :grrr  

 

sm hotla jim tudi jst napisat, da za triumphe pa nimajo teh prikazovalnikov, a ja triumphi majo to serijsko :P (razn retro pa unih krmiranih ala čoper zadev) ampak ker damiju že na fb utrujam, sm rekla da pa tle ne bom, ampak če jih že ostali jih bom pa še jst :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm hotla jim tudi jst napisat, da za triumphe pa nimajo teh prikazovalnikov, a ja triumphi majo to serijsko :P (razn retro pa unih krmiranih ala čoper zadev) ampak ker damiju že na fb utrujam, sm rekla da pa tle ne bom, ampak če jih že ostali jih bom pa še jst :P

Sej Ninja 10ka ma tud,pa še kej druga ko drugi sploh ne vejo da obstaja, "Z" pač nima,že more tak bit...he,he..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Ninja 10ka ma tud,pa še kej druga ko drugi sploh ne vejo da obstaja, "Z" pač nima,že more tak bit...he,he..

mah nč takega nima kar ne bi evropejci že prej na svoje mopede nataknili, ampak japonce se itak kupuje zaradi drugih razlogov, ne pa zaradi novotarij, a ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm hotla jim tudi jst napisat, da za triumphe pa nimajo teh prikazovalnikov, a ja triumphi majo to serijsko :P (razn retro pa unih krmiranih ala čoper zadev) ampak ker damiju že na fb utrujam, sm rekla da pa tle ne bom, ampak če jih že ostali jih bom pa še jst :P

No ja mislim,da so kr japonci začel z temi dodatki,pru pr avtih,pa nato na mopedih...pa ne bomo o tem...noben nov  japan ali eu motor ni slab..so pa boljši in še boljši...he,he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja mislim,da so kr japonci začel z temi dodatki,pru pr avtih,pa nato na mopedih...pa ne bomo o tem...noben nov  japan ali eu motor ni slab..so pa boljši in še boljši...he,he

 

drgač pa se mal motiš, japončki so res zelo natančen narod, pa pridno skopirajo, preučijo, izboljšajo in če se splača dajo na svoj izdelek. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa se mal motiš, japončki so res zelo natančen narod, pa pridno skopirajo, preučijo, izboljšajo in če se splača dajo na svoj izdelek. 

Ok,ok.....da smo nazaj na temi, SX ma vse kar potrebuje,to pać vemo tisti ko ga vozmo !!........................................................................----------------------------(razn indijatorja prestav)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si v plastiko izrezu,al kr gor nalepu??

razdrl konektor, potegnu vn žice, zvrtal luknjo fi12mm v plastiko in skozi potegnil kabel, nato spet sestavil konektor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dans naroču!!,to je edino kar na Z-ju pogrešam...pa še enik 40km....

hm zavrti 2,3 in četrto do konca, pa nč ne manjka :D v bistvu so to še nekak obvladljivi konji brez elektronike

men bolj manjka podaljšana 6 brzina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni  je to Čarman zmontiral pozimi..pa ne vem, če ni bilo še ceneje.

Drugače pa...dobra zadeva, ima pa dve pomanjkljivosti. -

 

 - ko šaltaš navzdol ene par stopenj...npr pred križiščem ( kolonk 5, klonk 4, klonk 3.. .)  se mu malo sfuzla...kar traja, da "pogrunta" koliko brzin nižje si

   šaltal in vmes izpisuje nekaj v cirilici ali klinopisu ali hieroglifih...ni ne številka, ne črka.....

 - v soncu se pod določenim kotom ne vidi, zato...je zadevo potrebno montirat tako, da je čim manj izpostavljeno...ne vem..nekam bolj globoko na armaturo...

 

 - Jaz imam nalepljeno...dvostranski "selotejp"...

Meni deluje 100% točno, ko spustim sklopko izpiše številko, kajti zadeva bere obrate in hitrost. Je pa možno da si ti montiral drug tip prikazovalnika, saj se dobijo tudi cenejši (cca 50€), ki pa niso plug&play, aja pa vidi se fantastično, ker imam temno šipco in pozicijo,kjer ni osvetljen prikazovalnik

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!