Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

No ja, bmw niti nima v tej klasi konkurenčnega modela.

jah ma, sam je klaso dražji. K1300S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro zdj pa pretiravaš, zzr je sto let naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kak je tvoj finančni plan, ampak splača se ti počakat letnik 2014, ker ma full nekih gađetov, ki pridejo še kako prav. Ne morm reč da jih pogrešam, ampak ko sm mojga kupoval, bi jih brez razmisleka vzel.

 

kot kaže uradni video, naj bi dobil:

4 stopenjski KTRC

2 načina vožnje

enostavno nastavljanje prednapetosti zadnje vzmeti

bolj pregledna ogledala

lepše oblikovan zadnji konec, s kufri, kjer ni potrebno spreminjati postavitve smernikov, boljše sopotnikove ročke za oprijem 

novejši ABS in boljše zavore

prikazovalnik prestav so pa izpustili :? .... jaooo :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prikazovalnik prestav so pa izpustili :? .... jaooo :krneki:

tok v detajle pa nea wajm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prikazovalnik prestav so pa izpustili :? .... jaooo :krneki:

Maus to samo ti rabiš k ti štetje prestav ne gre glih najbolj :P

itak pa je tvoja minđa nasprot sx nima za burek, a nisi vidu testa v motorradu? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34--  a bo že čas za novga ?   :OK:

ne še...sam šparam za nouga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus to samo ti rabiš k ti štetje prestav ne gre glih najbolj :P

itak pa je tvoja minđa nasprot sx nima za burek, a nisi vidu testa v motorradu? 

Test je potrebno prav brati-SX je za navadne ljudi, take umirjene, bl stare.

ZX je pa za mlade norce k iskrijo po kalu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Test je potrebno prav brati-SX je za navadne ljudi, take umirjene, bl stare.

ZX je pa za mlade norce k iskrijo po kalu :D

sej vem, da se izkaže sx boljše za "normalno" uporabo, predvsem je pa fajn za mausa mal hecat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem, da se izkaže sx boljše za "normalno" uporabo, predvsem je pa fajn za mausa mal hecat :P

Ne hecat g. Mausa ker on vse to WOČA!!!! (boš zapisana v črno knjigo od NINĐ)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem, da se izkaže sx boljše za "normalno" uporabo, predvsem je pa fajn za mausa mal hecat :P

 

Vpisana si :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala mausi, lepo da si me vpisal v knjigico katerim moreš kawo plačat : :winkiss:

kr tolaž se!

na tvojem mestu bi se potuhnu za neki časa, mogoč bo pozabu

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20€, pa se je krepko najebal s prvim zobčenikom, ker ga je težko odtisnt, zato sam nism hotu niti poiskusit menjavo.

Pr men isto jz sem dal Čarmanu,ki mi je edini bil zmožen zrihtat komplet v dveh dneh(did),dober ,da sem se še zmenu pr njem, ker se je isto zajebavu z sprednjim,pa še servis pa štempl...zadovoljen !! Mogoč bi še proguru kakih ttisoč,a sem se počutu nesigurn pr vlki brzini in začel študirat kaj se lahk nardi...

 Glede novga pa tak..špegli mi niso všeč,kufri fajn pašejo,a jih itak ne uporabljam,vzmetenje tud ne rabm nastavljiv ker se vozm sam,proti zdrsu bi pa obvezn mel,če bi lahk!1,ker vidm na 10ki,da je super!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjemen, všeč mi je tudi sistem vpetja stranskih kovčkov, da nima tistih cevi in rogovil oz. da v ničemer nosilec ne kazi motorja, ko snameš kufre.

 

 

Tud men so takoj v oko padli. Taki zelo BMWjevski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men isto jz sem dal Čarmanu,ki mi je edini bil zmožen zrihtat komplet v dveh dneh(did),dober ,da sem se še zmenu pr njem, ker se je isto zajebavu z sprednjim,pa še servis pa štempl...zadovoljen !! Mogoč bi še proguru kakih ttisoč,a sem se počutu nesigurn pr vlki brzini in začel študirat kaj se lahk nardi...

 Glede novga pa tak..špegli mi niso všeč,kufri fajn pašejo,a jih itak ne uporabljam,vzmetenje tud ne rabm nastavljiv ker se vozm sam,proti zdrsu bi pa obvezn mel,če bi lahk!1,ker vidm na 10ki,da je super!!

končno nekaj bolj popolnih informacij....cel nov moped bo, pa izboljšan motor, pa podaljšana šesta. Že vidm da se bom slinu. (edin pr porabi so mal slabo zračunali)

http://moto.avtomanija.com/default.asp?rb=2&id=778

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno nekaj bolj popolnih informacij....cel nov moped bo, pa izboljšan motor, pa podaljšana šesta. Že vidm da se bom slinu. (edin pr porabi so mal slabo zračunali)

http://moto.avtomanija.com/default.asp?rb=2&id=778

Dobre informacije,zanimivo ,sam,da še vidmo ceno z ful opremo??itak pa bom še mogu zvozit tega naslednjo sezono,al pa dle,ker ni keša...naslednji pa morda.?!.sam,da grejo z izboljšavami naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre informacije,zanimivo ,sam,da še vidmo ceno z ful opremo??itak pa bom še mogu zvozit tega naslednjo sezono,al pa dle,ker ni keša...naslednji pa morda.?!.sam,da grejo z izboljšavami naprej.

Všeč mi je kar so naredili, predvsem podaljšali 6 brzino, okrepili motor in zmanjšali porabo. (baje) za elektroniko mi je skoraj vseeno, ker sem se ga navadil, seveda pa fajn pride po kakem dežju.

Vse ostalo, pravkar sem razmišljal, če vzamem navadno varianto, lahko še vedno uporabim obstoječe nosilce za kovček in torbe, se pravi bo touring varianta odpadla. 

čez 2 leti morda...če bo dovolj $reče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všeč mi je kar so naredili, predvsem podaljšali 6 brzino, okrepili motor in zmanjšali porabo. (baje) za elektroniko mi je skoraj vseeno, ker sem se ga navadil, seveda pa fajn pride po kakem dežju.

Vse ostalo, pravkar sem razmišljal, če vzamem navadno varianto, lahko še vedno uporabim obstoječe nosilce za kovček in torbe, se pravi bo touring varianta odpadla. 

čez 2 leti morda...če bo dovolj $reče :D

Poraba ni glih problematična,men žre 5,5 "normalna"vožnja do 6l mal bol na šarf,se prav da s keslom nardim preko 300km, tulk mi je žru 600m3 moped..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men isto, sam če pade še mal me ne moti:D

tu je pa čist uradno, kaj so spremenili: http://www.kawasaki.co.uk/Z1000SX

 

pa še grupa Sx na FBju:https://www.facebook.com/groups/190284157665755/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men isto, sam če pade še mal me ne moti:D

tu je pa čist uradno, kaj so spremenili: http://www.kawasaki.co.uk/Z1000SX

 

pa še grupa Sx na FBju:https://www.facebook.com/groups/190284157665755/

Sem mal primirjal motor ni bistvene razlike ni- 3KM,navor zanemarljiv-2kg dam dol pa sem tam...elektronika pa bi bila dobrodošla!! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!