Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

pa ja nisi računal da bojo vsako leto cenejši? ;)

no ja vsaj ista cena bi lahk bila, sej bo ratal drag ko BMW :P

no sej če bo s kufri 13.300 je v redu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki da to v Minhnu gugltranslejtajo, bojo takoj dali cene gor za ene 2 jurija :D

sej to pravm, še kawa se je pokvarla :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to pravm, še kawa se je pokvarla :(

prou sam si si kriv! kej pa tolko hvališ minđo pa ji reklamo delaš! zdej jim je zarad tebe ful prodaja porasla pa so cene dvignli! prou ti je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

na, zdj pa še v 7 brzino ne gre več :(

 

1382934_548724325197124_368100210_n.jpg

Tud jz zmontiru 10dni nazaj in sprobu v petek na Jadranki,dela ko CH-urca....zdej pa se v ovinku ne zašaltam več....koristna zadevca...upam,da je na novem poleg ostalega že serijsko tak ko na 10ki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jz zmontiru 10dni nazaj in sprobu v petek na Jadranki,dela ko CH-urca....zdej pa se v ovinku ne zašaltam več....koristna zadevca...upam,da je na novem poleg ostalega že serijsko tak ko na 10ki...

ni :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prou sam si si kriv! kej pa tolko hvališ minđo pa ji reklamo delaš! zdej jim je zarad tebe ful prodaja porasla pa so cene dvignli! prou ti je!

 

Mindža ali minđa je nekaj drugega in ni ninja ali ninđa. Kakor za koga :kva1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mindža ali minđa je nekaj drugega in ni ninja ali ninđa. Kakor za koga :kva1: .

kakor za kateri trg..za ameriški je ninja1000 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl v soboto lepotca SX na ptujskem morju, takega lepega, črne barve z lepim akrapotom. Je kdo od vas kawaki? Ampak tiste nalepke Emirates pa čimprej dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Motor mi dobro služi tretjo sezono...špica !!...če bi blo diiinarja bi bil tajkun in bi kupu tanovga... :OK:

Pravkar se ubadam s to mislijo, saj ne da rabim novga...v bistvu me rajca podaljšana 6 brzina, pa nekaj spremembe na motorni elektroniki in ročno nastavljanje zadnjega blažilca, ktrc mi niti ni zanimiv...ampak mogoč bom pa mojga ponudil zdaj pozimi v prodajo, pa spomladi "ta nouga nabavu"

 

Drgač mu pa nimam kaj očitat. trenutno beleži 46.000km in laufa fantastično. Pravkar sem ga dal na servis, da čekira ventile in menja hladilno tekočino.

 

1401303_566900673379489_1508697186_o.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men bi pa pasu "ktrc" in vonj po novem!!...ostalo mi je vseen ,ker se itak sam preganjam...a kakšno sezono ali več  bo še treba bit zadovoljen s tem kar imam;itak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mal updejta:

Pravkar sem govoril s serviserjem, ki mi opravlja kontrolo ventilov na 46.000km. Takle pravi, mašina kot nova, vsisni ventili toleranca ok, ispušni so za prilagodit (premala toleranca) razen 3. cilindra. Drugo vse ok. Hkrati bom še hladilno tekočino menjal in to je to za nadaljnih 40kkm.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom dal tut svojga v kratkem pregledat ... ventile .. če bo vse ok ... bom sporoču takoj, če pa naum sporoču ... bom vsen sporoču, da je ok :P

 

sj dost razlike ne more bit ... ninđa kt ninđa .. vse enake :D

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom dal tut svojga v kratkem pregledat ... ventile .. če bo vse ok ... bom sporoču takoj, če pa naum sporoču ... bom vsen sporoču, da je ok :P

 

sj dost razlike ne more bit ... ninđa kt ninđa .. vse enake :D

ventil ko ventil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal updejta:

Pravkar sem govoril s serviserjem, ki mi opravlja kontrolo ventilov na 46.000km. Takle pravi, mašina kot nova, vsisni ventili toleranca ok, ispušni so za prilagodit (premala toleranca) razen 3. cilindra. Drugo vse ok. Hkrati bom še hladilno tekočino menjal in to je to za nadaljnih 40kkm.

kdo ti pa servisira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sam sem zadovoljen s to sport-turing "kravco". Presenetil me je, da tko nemarno žre bencin, k se pelješ v "hitrem" načinu :) Niti ne tko na limitu motorja, pa je popapcal tank na 150 km (proti 280 km v turing vožnji) - ampak so bili z užitkom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sam sem zadovoljen s to sport-turing "kravco". Presenetil me je, da tko nemarno žre bencin, k se pelješ v "hitrem" načinu :) Niti ne tko na limitu motorja, pa je popapcal tank na 150 km (proti 280 km v turing vožnji) - ampak so bili z užitkom.

Ta je pa mal huda. Jaz ga ne spravim čez 6 litrov, pa če se teram po AC al pa po ridah gor in dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja huda, bila je prazna AC nekje v sosednji državi. Za moje bivše italjane nič posebnega. Se pa kot ata srednjih let sprašujem koliko (cajta) znate biti mladci res hitri, če porabe ne spravite čez 6 litrov :) Namreč motor hvalim, ker omogoča dolgotrajno zelo hitro vožnjo (če promet dovoljuje) torej tudi zelo hitre transfere - je pa res da je takrat poraba podobna kot pri aprilijah, ducatijih, nc drgac - fizike se ne da preslepiti. Se pa strinjam, pri običajnem fijakanju ga ne spravim čez 7l, no pod 6 ... Za tako vožnjo imam avto.

Imam pa zate drugo vprasanje: kako se ti je obnašala original prva guma po cca 4000km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja huda, bila je prazna AC nekje v sosednji državi. Za moje bivše italjane nič posebnega. Se pa kot ata srednjih let sprašujem koliko (cajta) znate biti mladci res hitri, če porabe ne spravite čez 6 litrov :) Namreč motor hvalim, ker omogoča dolgotrajno zelo hitro vožnjo (če promet dovoljuje) torej tudi zelo hitre transfere - je pa res da je takrat poraba podobna kot pri aprilijah, ducatijih, nc drgac - fizike se ne da preslepiti. Se pa strinjam, pri običajnem fijakanju ga ne spravim čez 7l, no pod 6 ... Za tako vožnjo imam avto.

Imam pa zate drugo vprasanje: kako se ti je obnašala original prva guma po cca 4000km?

Men original niso zdržale 4kkm.. predvidevam, da ti v začetku nagiba zdrsne in potem spet zagrabi?

 

Hvala za mladca, se mormo 1x dobit, pa da vidmo o kaki hitri vožnji govoriš, ker tiščati po ac 200km/h zna vsak. Če pa govorimo, da ga teraš po jadranki tja do 180 pa ni poraba nič kaj večja. Vsaj pri mojem ne. Drugače prilikom sile sem tudi 200km avtoceste prevozil pri hitrosti 150km/h pa tudi ni bilo nič večje povprečje. Normalna poraba pa je cca 5,5 litra bodisi sam ali v dvoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js navadno pri 200kmjih že razmišljam, da bi blo pameto tankat, pod 6l pa ne vem če gre, razn če šparaš. ok, čist natančno ne merim.tank bi res lahko bil večji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!