Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

2 minutes ago, MiNa said:

Upanje umre zadnje...

Drzi. 24.3. sva bla prvic na Jadranki, mogoce pa dobim od takrat kaksni pozdrav.. :hmm::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, MiNa pravi:

Jebemtiš #"!$%@§€, sem danes pogledal "V" GPS, Jurja prevozila z 52km/h, Senj 61km/h, Cesarico pa ojej :blush: raje ne napišem ?.

Kdaj so začeli obratovati,je zlo bistven podatek. Mogoče pa še niso :P

Jaka tolažba a ne.

pred eno uro, MiNa pravi:

Jp, :wallbash:. Pa saj proti dol ni blo dost "boljše".

proti dol je bilo x2 :P

vsaj pri meni. Proti nazaj pa vsaj 10 manj kot je omejitev, nikad neznaš :D

 

pred eno uro, J.a.m.e.s pravi:

Sej če bi se en dan prej spomnili na te radarje ne bi nič škodilo. Tak pa vprašanje koliko sem jih v soboto nazaj grede nabasal. :(

 

P.S.: V kolikšnem času pošljejo hrčki razglednice? 

tudi do 1 let si vzamejo čas

pred eno uro, MiNa pravi:

Upanje umre zadnje...

nisi edini

pred eno uro, Tex pravi:

Drzi. 24.3. sva bla prvic na Jadranki, mogoce pa dobim od takrat kaksni pozdrav.. :hmm::D

no, takrat je bilo pa dol=nazaj. Upa res da niso bili še "merodajni"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Glavno, da se mi imamo fajn, pa ni važno, koliko to stane :panic:

je treba šparat, pa nej stane kokr hoče :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti novi so res hinavski ker jih težko opaziš. One velike škatle na telegraf štangah hitro opazim, takoj preverim v katero smer so obrnjene in če vidim da streljajo v rit, lepo lagano mimo. Lepo so se oborožili za prihajajočo novo sezono nevednih turistov. 

 

A sploh pošiljajo domov nižje položnice od 70 eur?

  • do 10 km/h: 300 HRK (40,5 evra)
  • 10 – 20 km/h: 500 HRK (67,5 evra) 20 – 30 km/h: 1.000 HRK (135 evrov)
  • 30 – 50 km/h: 2.000 HRK (270 evrov)
  • za več kot 50 km/h: od 5.000 do 15.000 HRK (675 do 2.025 evrov) oziroma do 60 dni zapora
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Ti novi so res hinavski ker jih težko opaziš. One velike škatle na telegraf štangah hitro opazim, takoj preverim v katero smer so obrnjene in če vidim da streljajo v rit, lepo lagano mimo. Lepo so se oborožili za prihajajočo novo sezono nevednih turistov. 

 

A sploh pošiljajo domov nižje položnice od 70 eur?

  • do 10 km/h: 300 HRK (40,5 evra)
  • 10 – 20 km/h: 500 HRK (67,5 evra) 20 – 30 km/h: 1.000 HRK (135 evrov)
  • 30 – 50 km/h: 2.000 HRK (270 evrov)
  • za več kot 50 km/h: od 5.000 do 15.000 HRK (675 do 2.025 evrov) oziroma do 60 dni zapora

mislim da ja, če se ne motim je @pik1prejel položnico za 40€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi vedl da je tak privatnik, da v petek zvečer za mizo v gostilni anekse bere, bi mu dali še kako nulo poleg. :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Glavno, da se mi imamo fajn, pa ni važno, koliko to stane 

Samo, da nisva motorjev stolkla pa sebe polomila (kunomor) v denarnic bomo že pozabli.

Pa tako fajn je blo,

DSC09360.thumb.JPG.6d27f2f38c58da251d1310fd51ea6cd8.JPG

kavica,

DSC09365.thumb.JPG.277dd05b0dd6dd8ab8bfd931f13b0ecf.JPG

sonce,DSC09372.thumb.JPG.61649c5c2dded569f2c17b4d06d469b9.JPG

potico so postregli, na razgledni točki..

DSC09382.thumb.JPG.71b915aa9b2747cc79ece95611c1a46f.JPG

pa konje od blizu sva slikala, pol pa udarec

CORDON-V_with_background.thumb.png.8323daa1b1db5ff289f2731d09e340d0.png

RADARJI!!! Policajev pa nikjer. JBG so si vzel fraj. Sedaj, ko so jih nadonestili s tehniko, bodo pa šihte zgubil. Prav jim je. Najboljš, da jih sami sabotirajo (coklajo) :naughty:

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mina zato so jih pa visoko postavili, da jih je težje razbiti :P

A smo si mahali a ne včeraj?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oktobra sem bil slikan s stacionarnim in v februarju prejel pozdrave z 1000kun drago fotografijo . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto trajblal magistralko, proti Šibeniku, modeli brez tablic ali pa zakritimi tablicami....

A kdo ve kaj se dogaja? V Pakli pa na pumpi enih 20 motorjev brez tablic, zraven pa policaji stal, kot da nič ni....

Bemtiš, od sedaj naprej, ko prečkam mejo na Hrvaško, snamem tablco in v tanktorbo spravim, pa naj slikajo, kolikor hočejo....:fyou:

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, osa rider said:

v soboto trajblal magistralko, proti Šibeniku, modeli brez tablic ali pa zakritimi tablicami....

A kdo ve kaj se dogaja? V Pakli pa na pumpi enih 20 motorjev brez tablic, zraven pa policaji stal, kot da nič ni....

Bemtiš, od sedaj naprej, ko prečkam mejo na Hrvaško, snamem tablco in v tanktorbo spravim, pa naj slikajo, kolikor hočejo....:fyou:

 

 

Jaz čez tablico zataknem en trak od torbe zadaj, toliko da ne prepozna registracije, če slika... pri policaju se pa tudi takoj izgovorim, da se je trak zataknil

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, perry said:

Jaz čez tablico zataknem en trak od torbe zadaj, toliko da ne prepozna registracije, če slika... pri policaju se pa tudi takoj izgovorim, da se je trak zataknil

Pa si se dejansko kdsj izgovarjal na tak nacin in je slo skoz? 

No, sicer jim bo malo cudno, ce bo se od zdaj naprej zacuda vsem tam zahaklal.. :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Tex said:

Pa si se dejansko kdsj izgovarjal na tak nacin in je slo skoz? 

No, sicer jim bo malo cudno, ce bo se od zdaj naprej zacuda vsem tam zahaklal.. :lol1:

Ja, je šlo enkrat... sicer pa je vecja verjetnost da me slika radar, pa me ne bo prebral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/22/2019 at 7:03 AM, Kugelschreiber said:

:yawn:

 

se frustk, pol pa......domol! 

 

 

C4E62DBD-8636-49B3-A488-C09678B45069.jpeg

 

Povzetek. Neum start 9:00: do ploc, na ac, ena pavca, cca 20 min, in v pakli ob 12:05. Tankat benz, (not je bilo samo se 1,2l) vase tankat kofe, gospa udimi 2 cika, ropotamo do zivih bunara, zgubimo 5min za klepet, ropotamo v Senj, drink, bogaBojece cez naselja, in dobrih 15min na meji. Doma ob 16.00, stevc kaze 536km.

Ze v plocah sva sla na ac, ker sm v nedeljo  v Orebicu motor fuknu s tace, in odlomil sovoznicin noznik.....pa je draga mal improvizirala, in nogo drzala na nekem nosilcu, se je dalo pelat, je bla pa hvalezna, ce sva spustila kak ovink....

 

 

 

 

18A08945-3577-41E7-AEB8-B16D0320C558.jpeg

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, osa rider pravi:

v soboto trajblal magistralko, proti Šibeniku, modeli brez tablic ali pa zakritimi tablicami....

A kdo ve kaj se dogaja? V Pakli pa na pumpi enih 20 motorjev brez tablic, zraven pa policaji stal, kot da nič ni....

Bemtiš, od sedaj naprej, ko prečkam mejo na Hrvaško, snamem tablco in v tanktorbo spravim, pa naj slikajo, kolikor hočejo....:fyou:

 

 

kar so slikali, so že slikali :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, osa rider said:

v soboto trajblal magistralko, proti Šibeniku, modeli brez tablic ali pa zakritimi tablicami....

A kdo ve kaj se dogaja? V Pakli pa na pumpi enih 20 motorjev brez tablic, zraven pa policaji stal, kot da nič ni....

Bemtiš, od sedaj naprej, ko prečkam mejo na Hrvaško, snamem tablco in v tanktorbo spravim, pa naj slikajo, kolikor hočejo....:fyou:

 

 

Ucer si naju prehitu tik pred paklo? Okrog 12:00, mal prej.  Trajbal sm za kolono, k jo je delalen c15 al nek podobnega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse, je Sneci že naredil zemljevid z lokacijami radarjev (za one ki si bodo zapomnili) jih je pa toliko, da rabiš kar veliko rama imeti :D

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1wegl_hzrNQU8nNZV3DoVnMrRP8vdBiKe&ll=44.54591044933756%2C16.25635509999995&z=7

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, DAMI34 pravi:

mislim da ja, če se ne motim je @pik1prejel položnico za 40€

.

... tista "pohvala za posameznike" je bila zaslužena na mejnem prehodu ... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, pik1 pravi:

.

... tista "pohvala za posameznike" je bila zaslužena na mejnem prehodu ... ?

in tista z našega izleta?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te radarji slikajo tud u ret? K če, sm tud jest u ret!

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

in tista z našega izleta?

 

.

... ma sej ne morm vsega u glav držat ???

... "mogoče je pa vse res" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, skalar36 pravi:

A te radarji slikajo tud u ret? K če, sm tud jest u ret!

profilka ni merodajna :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

profilka ni merodajna :P

 

Ne, resno. A slikajo v obeh smereh? K lih pp omejitvah se nismo pelal. Radar sm pa vidu sam pr un trgovin. Da vem prčakvat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!