Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Čist tko, malo za intermezzo. Medtem ko se tule gor klobasa in nabija do epskih razsežnosti imajo naši južni kolegi malenkost bolj zanimivo opravilo v zvezi z Jadranko. Pa če koga slučajno zanima si lahko pogleda tule:

https://www.motori.hr/forum/index.php?topic=261869.msg4911590#msg4911590

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, izibajker pravi:

Čist tko, malo za intermezzo. Medtem ko se tule gor klobasa in nabija do epskih razsežnosti imajo naši južni kolegi malenkost bolj zanimivo opravilo v zvezi z Jadranko. Pa če koga slučajno zanima si lahko pogleda tule:

https://www.motori.hr/forum/index.php?topic=261869.msg4911592#msg4911592

 Upam, da si bodo švabski GS-i "nalovdal" mapo radarjev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zastopim-vem da je super cesta,ma pri tisocih kilometrov ostalih cest gonit se po eni in isti....?3...2...1...udri po meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, alfie pravi:

Zastopim-vem da je super cesta,ma pri tisocih kilometrov ostalih cest gonit se po eni in isti....?3...2...1...udri po meni.

Ti si pa pogumen?

Zdele si pa plunu na karbid

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, alfie pravi:

Zastopim-vem da je super cesta,ma pri tisocih kilometrov ostalih cest gonit se po eni in isti....?3...2...1...udri po meni.

as fouš? :P

Vsaj ogrožamo te ne 

lp

"eni in isti"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hocem povedat da se tud meni dopade ta cesta in jo prevozim veckrat z boljso polovico(tko da me policisti ne dobijo v radar ker je zlajf zadaj) ampak obstajajo tudi druge cudovite ceste....ampak vsak ima svoje veselje in vsak naj se vozi tam kjer mu je vsec...dami-eni in isti..cesti sem mislil.Na Plominki je bilo tud  veliko enoslednih vozil ta vikend....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni sam Jadranka najlepsa? Tmle do Kala trajbat pa ficnke pulcajem metat je sele brezveze. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma valda da je brez veze. Vse je to brez veze. Najbolj hudo brezveze je pa itak ko one tam doli srečaš, na 'koncu' jadranke. Pol komaj brezveze postane vseskup .. tisto druženje in zapravljanje časa .. ma brezveze vseskup, vam povem .. ne hodit .. :huh: :cry:

:OK:

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DinDiin-ja je med lepsimi...

Tex-imas prav vse to je brez zveze,jst bom kar motor prodal........nikoli,denar mora kroziti(druzenje,bencin,nocitve,pivo...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, alfie pravi:

Hocem povedat da se tud meni dopade ta cesta in jo prevozim veckrat z boljso polovico(tko da me policisti ne dobijo v radar ker je zlajf zadaj) ampak obstajajo tudi druge cudovite ceste....ampak vsak ima svoje veselje in vsak naj se vozi tam kjer mu je vsec...dami-eni in isti..cesti sem mislil.Na Plominki je bilo tud  veliko enoslednih vozil ta vikend....

a mogoče kdo trdi, da ne? Občasno, ko nismo na jadranki tudi drugam pogledamo.

Vendar smo v temi jadranska magistrala.

to je isto kot bi jaz šel pisat v temo BMW GS, da obstajajo tudi drugi motorji :P

Se bo pa počasi jadranka za "prave jadrančkote" ustavila, ker bo čas dopustov, gneče, avtodomov, lutajočih turistov, peš kopalcev, piciklistov in postane nevarna.

Meni je še vedno, ne boš verjel, najlepša pozimi, sploh če je 10-15C. Ni žive duše, vse zaprto, sneg na Velebitu, barve jasne, kontrasti veliko lepši kot poleti, ker je bolj suh in mrzel zrak in sonce nizko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snečer pravi:

jeseni je lepša

sploh če so samo kawasakiji na nji :D

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če nardimo kratek povzetek. Jadranka je ko :l_01:. Ves srečen greš, vendar nikol ne veš kaj za tabo pride. :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Spasku pravi:

.ker mi je blo že polna glava jadranke.

...enkrat na dve leti približno, je še prebavljivo, Prvič je bilo res oh in sploh, naslednjič že malo manj, potem pa dolgčas...?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snečer pravi:

Jadranka ni samo motogp steza Senj-Starigrad, je precej več, na voljo še otoki in veliko za videt.

 

Res je, vse ostalo je lepše, kot odsek Rijeka - Starigrad, ker je bilo tudi manjkrat prevoženo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, vandrovec pravi:

...enkrat na dve leti približno, je še prebavljivo, Prvič je bilo res oh in sploh, naslednjič že malo manj, potem pa dolgčas...?

hvala bogu, kdo bi te pa prenašal, da bi 10x letno tule jokal, kok je dougcajt :ras:

pred 20 minutami, Snečer pravi:

Jadranka ni samo motogp steza Senj-Starigrad, je precej več, na voljo še otoki in veliko za videt.

 

pa Velebit in njegove skrivnosti, pa skriti zalivčki in fantastični razgledi.

A je bil kdo tule? https://www.google.si/maps/@44.8561957,14.8924536,3a,75y,272.7h,82.82t/data=!3m5!1e1!3m3!1sjKY2SyjFUSMRdggQ8JIHLA!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DjKY2SyjFUSMRdggQ8JIHLA%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D185.74818%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100?hl=sl

se splača

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

Res je, vse ostalo je lepše, kot odsek Rijeka - Starigrad, ker je bilo tudi manjkrat prevoženo...

heh, kar napiši relacije, da jih podkrepim s slikcami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

hvala bogu, kdo bi te pa prenašal, da bi 10x letno tule jokal, kok je dougcajt :ras:

pa Velebit in njegove skrivnosti, pa skriti zalivčki in fantastični razgledi.

A je bil kdo tule? https://www.google.si/maps/@44.8561957,14.8924536,3a,75y,272.7h,82.82t/data=!3m5!1e1!3m3!1sjKY2SyjFUSMRdggQ8JIHLA!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DjKY2SyjFUSMRdggQ8JIHLA%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D185.74818%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100?hl=sl

se splača

heh, kar napiši relacije, da jih podkrepim s slikcami

nisem še dol zapeljal, vedno gledam tisto tabl pred tunelom :) baje je res lepo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

nisem še dol zapeljal, vedno gledam tisto tabl pred tunelom :) baje je res lepo

Všeč mi je strma cestica, potem sam razgled na zaliv, spodaj pa mir...čisti mir. Pa še daleč ni. Recimo, za en sendvič pomalicat ravno prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Všeč mi je strma cestica, potem sam razgled na zaliv, spodaj pa mir...čisti mir. Pa še daleč ni. Recimo, za en sendvič pomalicat ravno prav.

goli otok je blizu :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 4. 2019 ob 13:28, J.a.m.e.s pravi:

Torej, če nardimo kratek povzetek. Jadranka je ko :l_01:. Ves srečen greš, vendar nikol ne veš kaj za tabo pride. :D 

jadranka je čist mim, kdo bo pa delal tiste patetične kilometre :P

ps. še sreča, da mi ni treba novih ksihtov, ki se zmrdujejo že po poti gledat. Je ravno prav družba do sedaj :D

 

 

Ob 24. 4. 2019 ob 17:05, Snečer pravi:

goli otok je blizu :) 

ma gol si lahko že tam :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!