Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Ob 19. 5. 2016 at 15:47, klarinetolog pravi:

A po tej poti ni nobene cestnine?

Brez cestnine je tudi od Bakra naprej do krožišča pred mostom na otok Krk. Tam pa, kakor želiš naprej, ali na Krk ali pa proti jugu na magistralo. :)

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 5. 2016 at 14:52, solorider pravi:

Tudi mojega bi lahko vzel saj imam kljuce se kar v motorju :lol1:

A ti maš kr tam spraulen motor ? Mislim ,da je bil v petek popoldne že parkiran......

Včeraj sem vam potrobil dopoldne, ko sem se že vračal proti domu. Bom dal drugič za pivo včeraj je blo še mal zgodaj za doping.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, tonystx pravi:

A ti maš kr tam spraulen motor ? Mislim ,da je bil v petek popoldne že parkiran......

Včeraj sem vam potrobil dopoldne, ko sem se že vračal proti domu. Bom dal drugič za pivo včeraj je blo še mal zgodaj za doping.

že v petek sem prišel iz Al, ja sem slišal trobljo in nismo vedeli kdo je bil :)  sem ja jaz šel med prvimi, ker so rekli, da se mi muhe zaletavajo v hrbet in naj grem prvi :lol1: škoda da se nismo spoznali! Tudi Sohen je šel kar mimo.... v soboto sem šel do Karlobaga, da sem malo zluftal motor in srečal Sando7, ki tako ni vedela kdo sem :) Smo ta vikend spet tam  :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nimate doma? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

a nimate doma? :P

res je brezveze :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru lepega vremena in dobre volje mojega kolena grem v petek spet do nedelje  z R65 ;)

P.S. upam , da bo tudi motor dobre volje in me pripeljal na cilj, pri teh starčkih nikoli ne veš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

V primeru lepega vremena in dobre volje mojega kolena grem v petek spet do nedelje  z R65 ;)

P.S. upam , da bo tudi motor dobre volje in me pripeljal na cilj, pri teh starčkih nikoli ne veš :P

će je tok žilou kt js ... pol te bo magar štuporamo nesu do cilja :jezik:

štekaš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DinDiin pravi:

Dom je Jadranka!

ta spada pa že med "globoke misli" :D

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

V primeru lepega vremena in dobre volje mojega kolena grem v petek spet do nedelje  z R65 ;)

P.S. upam , da bo tudi motor dobre volje in me pripeljal na cilj, pri teh starčkih nikoli ne veš :P

js pa en teden za tabo, letos še nism biu (z mopetkom), le kako sm zdržau :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve leti ze nisem bil doli z motorjem, narascaj pac zahteva svoje :wub:, zdaj v petek pa koncno spet do Paklenice. Lepo pocasi,da se navadim na toto cudo od motorja z Bridgestonkami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto zjutraj bi štartal iz ribnice pa do....odvisno od...! kdo gre?

pred 2 urami, solorider pravi:

že v petek sem prišel iz Al, ja sem slišal trobljo in nismo vedeli kdo je bil :)  sem ja jaz šel med prvimi, ker so rekli, da se mi muhe zaletavajo v hrbet in naj grem prvi :lol1: škoda da se nismo spoznali! Tudi Sohen je šel kar mimo.... v soboto sem šel do Karlobaga, da sem malo zluftal motor in srečal Sando7, ki tako ni vedela kdo sem :) Smo ta vikend spet tam  :beer2:

kdaj krenete? od kod? po kateri trasi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet sva bila malo doli na jadranki.
Do tja sva se zapeljala spet po popolnoma drugi poti, po kateri se še nikoli nisva peljala. Pa ne samo na jadranko, tudi na splošno v življenju se nisem še peljal po stari cesti Macelj - Zagreb - Karlovac - Josipdol - Žuta Lokva - Senj .

Najina pot do Senja je potekala po tej trasi: klikni za prikaz
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Nazaj pa sva si ponovno izbrala drugačno pot.
En del trase je bil enak in sicer in sicer sva se nazaj peljala do Karlovca, kjer sva zavila v smeri Metlika/Novo mesto.
Prav tako lep del. Cesta od Metlike do NM malo slabša, ampak še vedno ok, za neko normalno potovalno hitrost. Dejstvo pač je, da se nama nikoli ne mudi. En drugega imava ob sebi in naju doma nihče ne čaka, tako, da ni potrebe po objestni vožnji.

Trasa poti vračanja: klik za prikaz

Tako, da na jadranko se lahko pride po kar nekaj poteh iz našega konca. Nekdo je nekaj postov nazaj spraševal ravno o tem in našega konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, siks pravi:

v soboto zjutraj bi štartal iz ribnice pa do....odvisno od...! kdo gre?

kdaj krenete? od kod? po kateri trasi?

o vsej verjetnosti sam iz Celja, standardno zidani m.- krmelj, trebnje, žuženberg, dvor, kočevje, delnice, pa na jadranovo, pol je pa tako poezija :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, siks pravi:

v soboto zjutraj bi štartal iz ribnice pa do....odvisno od...! kdo gre?

kdaj krenete? od kod? po kateri trasi?

V soboto ti lahko pridem nasproti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, solorider pravi:

V soboto ti lahko pridem nasproti :)

a ti greš ze prej dol? al v soboto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi bomo najbrz iz cet na pet spal nekje v okolici Paklenice, potem pa proti severu v petek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, siks pravi:

a ti greš ze prej dol? al v soboto?

tako zgleda... :)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, solorider pravi:

tako zgleda... :)

 

Kdaj kreneš v petek ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, solorider pravi:

zjutraj, ko se megla dvigne :D

Nad Koupo - Brod na Koupi rabi mgla kr en cajta da se dvigne :P, v soboto je blo še okoli 10 vse megleno in 13 stopinj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Frenk 67



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!