Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 2 minutami, HyperJack pravi:

Nad Koupo - Brod na Koupi rabi mgla kr en cajta da se dvigne :P, v soboto je blo še okoli 10 vse megleno in 13 stopinj :P

Ja sam to so drugačni motoristi kot ti , pri njih ni zime od septembra  do junija .....so malo bolj trdoživi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kmet2 pravi:

Ja sam to so drugačni motoristi kot ti , pri njih ni zime od septembra  do junija .....so malo bolj trdoživi :P

Če je napisal da gre, ko se megla skadi...vse vredu Kmet? Nekaj te šalta danes :). Dej dobro preberi kaj je napisal, Zato sem mu pa napisal do kdaj je megla. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HyperJack pravi:

Če je napisal da gre, ko se megla skadi...vse vredu Kmet? Nekaj te šalta danes :). Dej dobro preberi kaj je napisal, Zato sem mu pa napisal do kdaj je megla. :P

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko pridem do Delnic bo cajger kazal že 12h-13h pa še sonce se bo dvignil, da ga ne bom gledal, ko bom na najlepši cesti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne prej, mu megla na oči pade u Paklenici :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, HyperJack pravi:

Nad Koupo - Brod na Koupi rabi mgla kr en cajta da se dvigne :P, v soboto je blo še okoli 10 vse megleno in 13 stopinj :P

Ob polenajstih pa že sončno...res pa na delnicah mal pozneje 15stopinj..

Itak bo ta vikend spet lepo in bo treba it.....:fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sand66 pravi:

Ob polenajstih pa že sončno...res pa na delnicah mal pozneje 15stopinj..

Itak bo ta vikend spet lepo in bo treba it.....:fyou:

Smo kofetkal skupaj v senju? Si imel zelenega SX.a pa še en kolega je bil s tabo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HyperJack pravi:

Smo kofetkal skupaj v senju? Si imel zelenega SX.a pa še en kolega je bil s tabo?

Ne mam črnega,bil tokrat sam, v senju v soboto na poti dol okol  11.40,",kot tri mornara" tja ponavad grem,pa tud v Karlobagu stal"bura",v nedelo pa nazaj tud tam sam mal prej cca.9.40....

pred 9 minutami, HyperJack pravi:

Smo kofetkal skupaj v senju? Si imel zelenega SX.a pa še en kolega je bil s tabo?

Sem pa ta verjetn ta dva tud vidu in dohitel nek naprej od Karlobaga,zelen sx in plavi Z..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem videl dva policiska avta v Karlobagu, kje je bil tretji ne vem, ker ga do Paklenice  ni bilo in je bilo tako super :) 

Popravljeno . Popravil solorider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, solorider pravi:

V soboto sem videl dva policiska avtav Karlobagu, kje je bil tretji ne vem, ker ga do Paklenice  ni bilo in je bilo tako super :) 

v nedeljo enako, vendar je bil ta tretji na starem mestu, pomahal sm mu, on pa se je delel, kot da me ni, hladen ko špricer z radarjem na stojalu:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, builder pravi:

v nedeljo enako, vendar je bil ta tretji na starem mestu, pomahal sm mu, on pa se je delel, kot da me ni, hladen ko špricer z radarjem na stojalu:D

sem šel iz Paklenice cca 10h, smo se kje srečali?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, solorider pravi:

sem šel iz Paklenice cca 10h, smo se kje srečali?  

Jaz sem ga srečal pred Karlobagom ......ti si šel pa nea vem koliko pred nami .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, solorider pravi:

sem šel iz Paklenice cca 10h, smo se kje srečali?  

0b 12.40 sm prispel v Karlobag, pred tem smo se vstavil v Delnicah na kofeti, okrog 10.30, ob 14.30 sm jedel v Paklenici:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo in prosim bodite previdni , ker ne želim nove bolniške, da me kdo ne nasadi od zadaj saj bom max 100kmh  šepal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gregagp - a so policaji stal na koncu Sv. Juraja v smeri proti Reki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Whiskey drži glede policajev. Velikokrat imajo radar o okolici Tribanja (avtobusna postaja na ravnini, smer Zadar). Na vsake 3 vožnje jih sigurno 1x tam srečam, ko merijo. V maju je še zelo lepa furca, ker ni veliko prometa.
@Danilo D Contour+2.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse vam bom vrnu vse :P pa slikou se bom na usakem uwinku :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da me ne bi kdo prehitu jutri :dry:.....ah ko bolje premislim , apaurin pa bo lažje 80kmh po Jadranki ....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Da me ne bi kdo prehitu jutri :dry:.....ah ko bolje premislim , apaurin pa bo lažje 80kmh po Jadranki ....:P

Pa sej tud s tricikli leti. Sam je treba na Bibo, al kako je že cucku ime, mal pazt.

A si sličajno Bemflo kupu za osebni muzej?

p.s. Če bo kdo okol Pinete/Fažana do nedele bluzil, lahka pride na Refošk, Malvazijo al pa Kozla + telesa na ražnju. Voda je pa iz pipe.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!