Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 2 minutami, skalaprava pravi:

..... eni rajši navijejo cene do neba v glavni sezoni, v ostalem delu leta bodo pa jambrali, kako jim je hudo, a ko jim denar ponujaš za dobesedno nič dela, pa ne bi tud s ku.... mrdnili! Ne štekam tega - štekaš? :kva2: 

Sto ljudi sto čudi. Kjerkoli se lahko podobna situacija pripeti. Za nas, uporabnike, pa je fino, če imamo zadosti časa, ko kaj iščemo. Če vidijo, da si u časovni stiski, ali pa da se je ravnokar ulilo kot iz škafa, grejo cene gor...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, skalaprava pravi:

Imaš tudi take, ki očitno nočejo zaslužka. Enkrat sva tako iskala z mojo prenočišče. Bilo je še v predsezoni, ko je bilo res še vse prazno. Vprašava pri eni bajti in pride ven ena stara vešča, vidi da sva z motorjem, pa opali ceno mislim da 30€ za eno majhno zanikrna sobico, kjer je bil tuš in WC celo preko hodnika. Ajde sva skromna, pa bi tam morda tudi prespala za pravo ceno, vsekakor pa ne za 30€. Pa rečeva da dava 20€ in mi začne vešča nakladat: "pa vi slovenci imate novac, a mi smo sirotinja, pa ne možemo za tako nizke pare, pa gledaj kako je lijepa soba, pa mi imamo troškove, pa moramo da platimo kajtijazvemkaj - sklad za razgradnjo nuklearke, itd...."

Skratka sva se pobrala dve ulici naprej, dobila strička, ki je bolj podjetno razmišljal. Sva iskala samo sobico, pa je dejal da nima, da ima samo apartmane...za 15€, cel apartman, če hočeva! :OK:

In tako je striček dobil 15€ in dobro referenco, vešča pa je dobila qurac od ofce :ras: 

Isto sva že iskala za prvomajske praznike prenočišče v okolici Makarske za eno noč, ti povem da prvih 5-6 poizkusov je bilo slišati samo "da nismo još spremni na sezonu". Pa rečeva, da rabiva samo rjuho in dve brisači in jim pade 20-25€  neobdavčenih (itak te noben ne prijavi). Samo ne, eni rajši navijejo cene do neba v glavni sezoni, v ostalem delu leta bodo pa jambrali, kako jim je hudo, a ko jim denar ponujaš za dobesedno nič dela, pa ne bi tud s ku.... mrdnili! Ne štekam tega - štekaš? :kva2: 

Zgleda da v sezoni zaslužijo dovolj da se jim za 15eu ne da s tabo ukvarjat.

Ampak ja, pač moraš prenočišče iskati pravi čas, ker če si prepozen zvečer ti nabije ceno, ker misli da itak dalje ne moreš več, in da boš tam ostal. V bistvu je pred sezono res ogromno kapacitet praznih in hitro najdeš lepo nočitev za zlo ugodno ceno.

Druga stvar pa je booking. Probaj pogledat booking rezervacije tam po 17.uri. Boš videl da imajo nekateri tudi do -70% redne cene.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DUCATI_RIDER pravi:

Druga stvar pa je booking. Probaj pogledat booking rezervacije tam po 17.uri. Boš videl da imajo nekateri tudi do -70% redne cene.

Kateri booking imaš konkretno v mislih? A so kakšni apartmaji, ki dnevno varirajo ceno, in to na uradni strani. Se pravi, če imajo gužvo je ena, če pa ne pa druga cena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, izibajker pravi:

Kateri booking imaš konkretno v mislih? A so kakšni apartmaji, ki dnevno varirajo ceno, in to na uradni strani. Se pravi, če imajo gužvo je ena, če pa ne pa druga cena...

..poskusi srečo tulelelele:

http://www.booking.com/city/hr/starigrad-paklenica.sl.html?aid=399245;label=starigrad-jH9LI9rKQHYN56raWxuZNQS46357264612%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atikwd-108967951492%3Alp9062551%3Ali%3Adec%3Adm;sid=0d4d54d0006b0b9142494ebc661ca721;dcid=12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, izibajker pravi:

Kateri booking imaš konkretno v mislih? A so kakšni apartmaji, ki dnevno varirajo ceno, in to na uradni strani. Se pravi, če imajo gužvo je ena, če pa ne pa druga cena...

Booking stran, tam imaš vse, hotele, apartmaje, ni da ni in večina ki kimajo prazno do poznega popoldneva zelo spustijo ceno.

http://www.booking.com/index.html?aid=376443;label=booking-name-91i054cC1_zM_OXqRkHU_QS74486177800:pl:ta:p1:p2877.000:ac:ap1t1:neg:fi:tiaud-146342135830:kwd-65526620:lp9062557:li:dec:dm;ws=&gclid=Cj0KEQjwj7q6BRDcxfG4pNTQ2NoBEiQAzUpuWzmKj0gvNJY7Zd_vyKwv3Si_7D0UXqBgpYxtRcf-FbYaAnfT8P8HAQ

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Zivnorc pravi:

..poskusi srečo tulelelele:

 

pred 12 minutami, DUCATI_RIDER pravi:

Booking stran, tam imaš vse, hotele, apartmaje, ni da ni in večina ki kimajo prazno do poznega popoldneva zelo spustijo ceno.

Tenx obema. Ja, to poznam, ampak v vseh letih kar hodimo na Jadran smo imeli samo 2x vnaprej dogovorjeno rezervacijo. Vedno se je nekako tako izšlo, pa smo šli zmeraj v kakšen drug kraj, in smo našli kar nam je ustrezalo. Ne samo apartma ampak celostno, se pravi optimalna lokacija, plaža... Ampak zadnja leta je čedalje večja gužva, v Avgustu je tudi veliko Italjanov..., Bo treba kakšne rezervacije začet iskat.. Za takratke, 1-2 dnevne variante pa se vedno kaj najde..

Popravljeno . Popravil izibajker
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 5. 2016 at 14:39, Kmet2 pravi:

Ne komplicirajte ,saj ne greste v Kazahstan , se zapelješ dol in najdeš prenočišče vedno. 

Pa zakaj bi s tem izgubljal čas doli, lepo si doma v miru pogledaš, izbereš, poklikaš in mirno voziš, ker veš da te čaka ziher boravak.

Saj tudi gotovine ne rabiš poleg, če imaš kartico, samo nerodno pa je, če kartica morda ne deluje...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

... pa jebeeenti no...a pa se ne znate nič znajdet, pa mal pršparat?!?

.... greš do Paklenice....k Dinkotu.... prisedeš k kaki motoristki (nima veze al je lepa, al grda, al suha al debela)... ji malo pomižkneš, zatopiš v debato....in nato ji pihneš:

"ej.... Mici..... :winkiss:   a ti maš že zrihtano prenočišče ...   ?  :winkiss:

...a veš.... jest ga še nimam, pa bi moral nekje prespat....   ...ej.. bejba... če me vzameš k sebi, se ti obeta najsrečnejša noč, kar si jih doživela... :D  ..."

....no in pol... kaka pijača... dve...tri.... (al pa še malo več) .... in pol , ko se gre spat, v apartmaju:

"...ej...  hik...  Mici...  :alko: ... sorči...bejbi.... nmau sm ga preveč spiu... pa dons ne bo nč....  hik...  :drunk:"

....pa grem staut, da te drug dan ne bo hotla niti vprašat, če si ji kej dolžen za prespat....  :lol1:

.... a vidte, kako se da pršparat.... tut za kakega GeeSa...al pa KaTeeMa....   :P

:lol1:

 

se mi zdi da se to igrico igraš s tvojo, što je đabe je đabe :P

Pa nehite u paklenico hodit, tm ni nč, vse zasedeno!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DUCATI_RIDER said:

jaz rad grem z motorjem na izlet po sistemu grem...se peljem kak daleč mi paše...in potem tam iščem nočitev. Če si pa bolj rad ziheraš, ja potem pa si naprej splaniraš zadeve.

edina smiselna iz zadnih 3 starni.

Res se čut mal tega free moto filinga na ta način. To bi pa še js, k sm bl razvajen oddrsal - junija - če bo mal sonca kje....!

Za tako spanje je vsekakor dat bolš 15 kot 35. Najhitreje zasluženih 20 euroazijcev :)

....evo za tistga k ujame prevod ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Zivnorc pravi:

... pa jebeeenti no...a pa se ne znate nič znajdet, pa mal pršparat?!?

.... greš do Paklenice....k Dinkotu.... prisedeš k kaki motoristki (nima veze al je lepa, al grda, al suha al debela)... ji malo pomižkneš, zatopiš v debato....in nato ji pihneš:

"ej.... Mici..... :winkiss:   a ti maš že zrihtano prenočišče ...   ?  :winkiss:

...a veš.... jest ga še nimam, pa bi moral nekje prespat....   ...ej.. bejba... če me vzameš k sebi, se ti obeta najsrečnejša noč, kar si jih doživela... :D  ..."

....no in pol... kaka pijača... dve...tri.... (al pa še malo več) .... in pol , ko se gre spat, v apartmaju:

"...ej...  hik...  Mici...  :alko: ... sorči...bejbi.... nmau sm ga preveč spiu... pa dons ne bo nč....  hik...  :drunk:"

....pa grem staut, da te drug dan ne bo hotla niti vprašat, če si ji kej dolžen za prespat....  :lol1:

.... a vidte, kako se da pršparat.... tut za kakega GeeSa...al pa KaTeeMa....   :P

:lol1:

 

Ja samo moraš biti jebač ne papučar :P

pred 4 urami, Snecer pravi:

Pa zakaj bi s tem izgubljal čas doli, lepo si doma v miru pogledaš, izbereš, poklikaš in mirno voziš, ker veš da te čaka ziher boravak.

Saj tudi gotovine ne rabiš poleg, če imaš kartico, samo nerodno pa je, če kartica morda ne deluje...

No tako kot ti doma to lepo pogledaš pogledam jaz lepo na licu mesta, nikoli problemov .

Se je pa zgodilo da smo šli čez neum v top sezoni in ni blo v celem Neumu prostega apartmana ali sobe, nisem mogel vrjet, bilo je lani se mi zdi pri povratku iz MNE,prenočišče smo najdli par km naprej v Kleku.

Ko napadam bivšo jugo nikjer ne bukiram nič in nikoli problemov ...........lepa beseda lepo mesto najde.

Kartic ne uporabljam !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baba bi mu še dala 10€ samo, da ji nebi smrčal celo noč!  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, u-r-o-s said:

Bravo, Jezera so pa simpatičen kraj tudi meni, a rivo so že končali?

Počasi, po Dalmatinsko. Nekje do konca sezone bo že :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, u-r-o-s pravi:

Bravo, Jezera so pa simpatičnen kraj tudi meni, a rivo so že končali?

Verjetno je že kakšna sprememba od takrat ko sem bil nazadnje tam (1989)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Riva je v bistvu enaka kot prej, le neke plošče polagajo, da bo lepša. Še komarje ukinejo (ali nabavijo komarnike) in pridem z veseljem spet tja. Škoda, da jih je povsod na otoku toliko. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, motolover pravi:

Včeraj okoli 14 sem štartal od doma, v Starigradu ustavil za preoblačenje v tanjše zadeve (dol grede me je od Logatca do Reke močno pralo) in malico. Ker se mi je zdelo , da sem se vozil premalo, sem pot nadaljeval dokler pač gre, preden me ujame noč. PrI Pirovcu sem zavil proti Murtru in potem v Jezera, ker kraj poznam od časov, ko sem tja hodil na jadranja. Blizu marine sem se ustavil na dvorišču ene hiše z napisom "sobe" in ni bilo nikogar ven. Pri drugi isto, nato sem se spomnil, da so imeli lepe sobe pri eni tetki in šel do nje. Že z balkona me je spoznala in dobil sem lepo sobo za 120kn (nič cenkanja-vprašal, vzel). Mestece je bilo praktično prazno, ona od šestih oddane tri sobe..                                                                                                        Zjutraj sem bil že ob 7:30 na motorju in šel proti jugu. Zajtrk/malica pri Primoštenu, pred Splitom pa se mi ni dalo drenjati, da bi šel do ceste za Knin in sem raje obrnil nazaj. Lepih 1.002 km je za mano, nazaj grede me je pri Zadru dobro opralo in tudi na Jadranki so bile čez cesto luže in nekje celo potoki. Drugače od Rovanjske nazaj lepo, toplo in suho. Katarina iz BB vas vse lepo pozdravlja. Pozor, ne se ustrašiti, ima en nov make up, izgleda je dobila navdih pri noči čarovnic. 

images?q=tbn:ANd9GcSV1odgUokkjCEJL7VBL1o

 

grem pogledat njen make up. en vzrok je pa treba najt za obisk tistih krajev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Kmet2 pravi:

Težko je blo , zadnje čase se vozim samo z nekimi čudnimi motorji :P

13323434_1698931613699706_88764535827166

13320633_1698931580366376_75845604419810

Sizifovo delo:lol1:

je pa dejstvo, da si ti dol, jest pa doma, tak da si zmagu:OK:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!