Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 3 minutami, Zivnorc pravi:

...a tut za dva?

... jest imam shranjene številke v telefonu za vsak slučaj, da ne iščeš tam v zadnjem trenutku...   :P, ker je pri Mileni zadnje cajte skozi polno....   pa vsi te tam poznajo, če kero frišno pripelješ...pa da kdo ženi ne pove pol...ponesreč....   :P

 

 

za dva za dva...tip z rdečim skuterjem me je pobasal dol pri pomolu in 20€ za dva .  lani 10.6.. soba 5 min stran

Pravkar, ZdravkoK pravi:

za dva za dva...tip z rdečim skuterjem me je pobasal dol pri pomolu in 20€ za dva .  lani 10.6.. soba 5 min stran. zgledna seveda ni pa 5 *****. in jaz za utrujen prespat jih niti rabim ne.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Texo pravi:

bil je maus, bil .. ga imam na posnetku, v senci pod drevesi pred Senjem .. :P:)

tisti, ki ste cel vikend doli, prenočišča ponavadi prej rezervirate ali se kar oglasite in upate, da je kaj prostega? pri dinkotu ali kje drugje v paklenici ..

Saj mu verjamemo, naj mu bo.

Glede prenočišč: sam si dan ali dva pred odhodom naredim rezervacijo preko bookinga. Pogledam, kje je najbolj ugodno in tja grem, ker mi prioriteta ni kopanje, temveč vožnja, me ne moti, če app ni ravno ob morju.  Pred cca. 10-imi dnevi je bilo zelo ugodno v Senju - apartma za 2osebi / nočitev za 15€.

P.S.
Včeraj sem našel eno fajn ponudbo ... app 2 osebi 3xnočitev za 45€ + tt v Biograd na Moru.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mojem primeru je bil apartma v karlobagu za dva glaviča za eno noč 200kuna oz. 30eur, so pa hotl met malo pred karlobagom 40, pa smo se hitr ... zmenil :D

Popravljeno . Popravil Danilo D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo v petek spal v penzion ROLI, ob glavnem pomolu, pogled na morje, 50€ za 3 z zajtrkom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne komplicirajte ,saj ne greste v Kazahstan , se zapelješ dol in najdeš prenočišče vedno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, symdriver said:

Evo vrnil sem se iz 6 dnevnega izleta po Jadranski magistrali, naredil sem 3200km vse dol do Dubrovnika, do Mostarja, prevozil celo Korčulo, bil sem na Biokovem, skratka sama fantastika. Večina sem vozil sam, cene prenočišč so res ugodne (15-max 20eu)  Vreme je bilo idealno, nobene gužve na cestah. Res sem užival max in če bo čas še jeseni ponovim.

tkole pocen pa ne morš skoz pridet!

dej mal več podatkov. 3.2 je velik za Dubrovnik in mal okol.... pa po kakem ključu si iskal prenočišča? booking ipd al kr zimmer tabla :) ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, mi smo tudi spali pri temu s skuterjem :) Zvečer je prišlo še ene 6 kom iz Sl, Bistrice :)

Je kr podjetn, zakaj pa ne.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, u-r-o-s pravi:

Hehe, mi smo tudi spali pri temu s skuterjem :) Zvečer je prišlo še ene 6 kom iz Sl, Bistrice :)

Je kr podjetn, zakaj pa ne.. 

Ja non stop se je vozo pa ponujal sobe. Ded se trudi iskat biznis :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, gradbenik pravi:

Biokovo si placal ali je se zastonj?

Ah kje pa zastonj. Veš da hrvati radi kasirajo, 100 kun  je po osebi. In če sta dva na motorju je 200 kun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, UnionJack pravi:

tkole pocen pa ne morš skoz pridet!

dej mal več podatkov. 3.2 je velik za Dubrovnik in mal okol.... pa po kakem ključu si iskal prenočišča? booking ipd al kr zimmer tabla :) ......

2x je šel do dol pa nazaj ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, u-r-o-s pravi:

Če si res dal 100, so te nategnal za 100% :) Mi smo dal 50 po glavi

A jebi ga...ne bo bolj bogat od tega samo če gre npr. 20 motoristov gor x 50kn x tolko dni...ja znajde se ded :):) 

pred 2 minutami, pajkica pravi:

2x je šel do dol pa nazaj ....

preberi malo boljše pa pol piši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, u-r-o-s pravi:

Hehe, mi smo tudi spali pri temu s skuterjem :) Zvečer je prišlo še ene 6 kom iz Sl, Bistrice :)

Je kr podjetn, zakaj pa ne.. 

Kolko vas je stalo spanje v Makarski, ce ni skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Cene prenočišč v turističnih krajih niso fiksirane tako kot cene marmelade v Mercatorju. Izven glavne sezone (julij, avgust) so v principu nižje. Pa če ni pretiranega navala gostov so tudi nižje (tako je bilo v 90ih, med srbsko agresijo na Hrvaškem). Je pa treba vedeti, da bo letos Hrvaška obala pokala po šivih, če bo le vreme ugodno. Zaradi migrantske krize je tudi turizem v Grčiji, Turčiji, Egiptu... trenutno v upadu, in številni turisti se bodo zato preusmerili na Jadran. Ampak ni nobene panike, greš dol, kamorkoli že greš in vprašaš. Vedno se kaj najde, in to za spodobno ceno. Pa še nekaj, off topic, sorry. Ne razumem nekaterih, nabavijo si motor za 15-20.000 € + še ene 5 jurjev za razno opremo in dodatke, potem pa jokajo, če morajo dat 15€ po osebi za prenočišče na Jadranu. Ej, pa saj to je najlepša obala in otoki daaaaaleč naokrog. Je pri nas morda kaj ceneje? 

Vprasanje je bilo splosno, ampak konkretno, ker smo se slucajno znasli skupaj, pri konkretno tistem tipu s skuterjem. Pa me zanima, koliko je njih kostalo? A lahko? Sam nisem nic glihal, ker pac nisem eden tistih, ki si za € ali dva luknjo v koleno zvrtajo. Zanima me pa, da vem za naslednjic. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Texo pravi:

Še ceneje ti je ostati doma ...

Sploh ne kompliciram, ampak meni se čist normalno zdi, da kdo vpraša koga, ki ima izkušnje in  lahko svetuje poceni/cenejše/boljše prenočišče .. menda bi naj forumi tudi za to bili, da se izmenjajo izkušnje .. zakaj bi se ustavil pri prvem in mu plačal 25€/na noč, če kdo pozna koga 100m dalje za 15€/noč .. za 10€ razlike pa rajši častim rundo več družbi ali pa recimo varčujem za dražji moped .. če je storitev enaka (potrebujem samo tuš+posteljo+varnost za moped) bom vzel cenejšega ponudnika .. pa če imam motor za 2k€ ali pa za 25k€ ..

Ma jasno, da je forum zato, da se izmenjajo izkušnje. Jaz sem tudi za to, da se tule objavijo vse najbolj optimalne variante kar jih je, točni naslovi pa to. Potem pa, ko bo taisti lastnik apartmaja za 15€/noč gostil v eni sezoni 500 motoristov, bo tudi lažje prenovil in razširil svojo ponudbo... Na Jadran hodim že dolga leta. Hotel sem samo poudarit, da je tam toliko kapacitet, da se vedno kaj ugodnega najde. Tudi če ravno ni tipa na rdečem skuterju kje v bližini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, map pravi:

SYMDRIVER, to si šel z MP3 dol?

ah ne. MP3 je že davno izdahnil dušo. Bil sem z multistrado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, za GeeSa, KaTeeMa ali pa za preživnino, ki jo boš mogel od tega dne naprej svoji bivši plačevati .. :P

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

... pa jebeeenti no...a pa se ne znate nič znajdet, pa mal pršparat?!?

.... greš do Paklenice....k Dinkotu.... prisedeš k kaki motoristki (nima veze al je lepa, al grda, al suha al debela)... ji malo pomižkneš, zatopiš v debato....in nato ji pihneš:

"ej.... Mici..... :winkiss:   a ti maš že zrihtano prenočišče ...   ?  :winkiss:

...a veš.... jest ga še nimam, pa bi moral nekje prespat....   ...ej.. bejba... če me vzameš k sebi, se ti obeta najsrečnejša noč, kar si jih doživela... :D  ..."

....no in pol... kaka pijača... dve...tri.... (al pa še malo več) .... in pol , ko se gre spat, v apartmaju:

"...ej...  hik...  Mici...  :alko: ... sorči...bejbi.... nmau sm ga preveč spiu... pa dons ne bo nč....  hik...  :drunk:"

....pa grem staut, da te drug dan ne bo hotla niti vprašat, če si ji kej dolžen za prespat....  :lol1:

.... a vidte, kako se da pršparat.... tut za kakega GeeSa...al pa KaTeeMa....   :P

:lol1:

 

in pol si se zbudil z tremi prsti v riti ne... :):) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, izibajker pravi:

Ma jasno, da je forum zato, da se izmenjajo izkušnje. Jaz sem tudi za to, da se tule objavijo vse najbolj optimalne variante kar jih je, točni naslovi pa to. Potem pa, ko bo taisti lastnik apartmaja za 15€/noč gostil v eni sezoni 500 motoristov, bo tudi lažje prenovil in razširil svojo ponudbo... Na Jadran hodim že dolga leta. Hotel sem samo poudarit, da je tam toliko kapacitet, da se vedno kaj ugodnega najde. Tudi če ravno ni tipa na rdečem skuterju kje v bližini...

Ja pa itak da pravim izven sezone moreš it ker je vreme ok, se pravi ni prevroče in cene prenočišč so zelo ugodne. Valda da ko prideš k nekomu ki ima napol prazne apartmaje vprašat za nočitev, ti bo jo dal za min ceno. Bolje nekaj zasluži kot nič. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Najots



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!