Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Miran, tvoj bližnji sosed Pero kupuje spet drvarnico, tko da je že cajt, da se trefnemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@fazer03: zelo lepo :)

 

Midva sva se včeraj vrnila z balkanskega popotovanja, tako da kmalu pripnem kakšno sliko.

 

p.s.: Aja pa še to, Črna Gora je zakon!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miran, tvoj bližnji sosed Pero kupuje spet drvarnico, tko da je že cajt, da se trefnemo.

 

Definitivno!! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magistralčani; koliko časa od LJ do Splita (avtoban do postojne) v izi (relativno - športna vožnja s trezno glavo) s parimi postojankami za kavo?. Ker je vroče kot pes verjetno 5am štart dobra ideja?. 6/7ur?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej  7/8  ce bo dosti kavic  in  uzivanje

Tanx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krenil ob pol šestih. Knežak 10 stopinj. :-0. Kava v Karlobagu. Burja od Senja do Zadra. Sam na cesti. Makedama ni več nič. Od Zadra do Splita tragedija. Promet da se ti zmeša. V Splitu ob 12-ih. Drugače super. I like Magistralka. :-). Ampak s športakom kr sesut. ;-).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bom jst v ponedeljek ubral, sam do Makarske. Lani sem imel tudi jaz precej prometa od Zadra naprej, nazaj sem jo pri Sibeniku ubral po bliznjici cez Benkovac in Obrovac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krenil ob pol šestih. Knežak 10 stopinj. :-0. Kava v Karlobagu. Burja od Senja do Zadra. Sam na cesti. Makedama ni več nič. Od Zadra do Splita tragedija. Promet da se ti zmeša. V Splitu ob 12-ih. Drugače super. I like Magistralka. :-). Ampak s športakom kr sesut. ;-).

od zadra (oz pred Zadrom)  do Šibenika spustiš magistralko, pa greš čez benkovac... tam je ponavad prazna cesta

od Šibenika do Splita greš pa skozi Vrpolje do Trogira...potem pa nazaj na Jadranko....tko se mal gužvi izogneš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krenil ob pol šestih. Knežak 10 stopinj. :-0. Kava v Karlobagu. Burja od Senja do Zadra. Sam na cesti. Makedama ni več nič. Od Zadra do Splita tragedija. Promet da se ti zmeša. V Splitu ob 12-ih. Drugače super. I like Magistralka. :-). Ampak s športakom kr sesut. ;-).

Šest ur!!,ena kava,pa sej ni čudn ,da si sesut,pa še sportiva....ponavad  jz nardim ene tri pavzice pa tankat,pa je čist ok.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da malce off topic za magistralko... Kako je pa kaj za nazaj čez Sinj in Knin pa Karlovac? Ima kdo kakšen pameten nasvet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da malce off topic za magistralko... Kako je pa kaj za nazaj čez Sinj in Knin pa Karlovac? Ima kdo kakšen pameten nasvet?

Vedno imaš v življenju dve možnosti. Isto je na cesti. Najhitreje je avtocesta.

 

Pri drugi možnosti je pa Knin Obrovac Karlobag Ogulin zelo lepa, ali pa Karlobag Senj Ogulin ali pa Novi vinodolski Ogulin.

 

Sicer pa poišči knjigo (hrvaško) Starim cestama do mora. Zame ideal turistične knjige. Imaš notri vse kaj videti, kje spati jesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Split - Drniš - Knin - Gračac - Gospič - Plitvička j. - Karlovac

 

ali čez Sinj: 

 

Split - Sinj - Knin - Gračac - Gospič - Plitvička - Karlovac

 

Super neprometna cesta, u redu asfalt, tudi par lepih odsekov, se splača. Zna bit pa zelo vroče (ne vem kdaj planiraš, računaj temperatura ob obali + 5 stopinj).

Popravljeno . Popravil BelaStrela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno imaš v življenju dve možnosti. Isto je na cesti. Najhitreje je avtocesta.

 

Pri drugi možnosti je pa Knin Obrovac Karlobag Ogulin zelo lepa, ali pa Karlobag Senj Ogulin ali pa Novi vinodolski Ogulin.

 

Sicer pa poišči knjigo (hrvaško) Starim cestama do mora. Zame ideal turistične knjige. Imaš notri vse kaj videti, kje spati jesti...

V življenju imaš vedno več kot samo dve možnosti. ;-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Split - Drniš - Knin - Gračac - Gospič - Plitvička j. - Karlovac

ali čez Sinj:

Split - Sinj - Knin - Gračac - Gospič - Plitvička - Karlovac

Super neprometna cesta, u redu asfalt, tudi par lepih odsekov, se splača. Zna bit pa zelo vroče (ne vem kdaj planiraš, računaj temperatura ob obali + 5 stopinj).

Tanx. + 5? :-0. Za premislit potem. :-).

Katera ti je boljša - Drniš/Sinj?

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, OK, ni ravno točno +5, ampak lahko računaš na višjo temperaturo kot je ob morju. Tisti kraji so v vročinskih valovih med najbolj vročimi ponavadi. 

Letos sem šla na Sinj in mi je bilo zelo lepo. Pa še ob Peručkem jezeru se pelješ, lep pogled. Mogoče je tudi kje za kopat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Split-Sinj-Knin-Plitvićka- Karlovac-Metlika...(ali obratno ).hitra varjanta,sam okol Plitvic več prometa,,,ponavadi dol izkoristim ovinke...Metlika-Karlovac-Duga Resa-Josip dol-Žuta Loka-Senj-Karlobag-Paklenica-Obrovac-Benkovac-Skradin-Drniš-Split ali Sinj......tu se nadelammmmm ovinkov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanx. + 5? :-0. Za premislit potem. :-).

Katera ti je boljša - Drniš/Sinj?

Bela Strela ima prav. Namesto guzve cez Zadar sem sel cez Benkovac, po celini. 42°C mi je pokazalo, docim ko sem prisel nazaj do morja je padlo na 35°C.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela Strela ima prav. Namesto guzve cez Zadar sem sel cez Benkovac, po celini. 42°C mi je pokazalo, docim ko sem prisel nazaj do morja je padlo na 35°C.

A pol si šele na morju vklopil ogrevane ročke :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedeljo sm z MojoMojo za hrbtom drgnil do zadra, relativno malo prometa, vroce pa za krepat. Med Paklenico in zadrom sm zapru zracnik pred brado ker mi je tolk susilo usta.

Neuspesno sem Iskal Dinkota. Naslov z neta me je pelal med stanovanjske bajte?!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedeljo sm z MojoMojo za hrbtom drgnil do zadra, relativno malo prometa, vroce pa za krepat. Med Paklenico in zadrom sm zapru zracnik pred brado ker mi je tolk susilo usta.

Neuspesno sem Iskal Dinkota. Naslov z neta me je pelal med stanovanjske bajte?!?!?

Kerga dinkota, unga k ma une robinzon pocitnice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedeljo sm z MojoMojo za hrbtom drgnil do zadra, relativno malo prometa, vroce pa za krepat. Med Paklenico in zadrom sm zapru zracnik pred brado ker mi je tolk susilo usta.

Neuspesno sem Iskal Dinkota. Naslov z neta me je pelal med stanovanjske bajte?!?!?

Takoj na vogalu ko iz glavne ceste zaviješ levo proti vhodu v Paklenico(tabla)  maš Dimkota...v samem grmovju je skrit..zarad mene nisi nič zamudu če nisi najdu...mene oz. nas je že večkraz razočaru...pa sej je za probat,nekterim je pa všeč..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!