Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

jaz plačam AC najraje s kreditno kartico, ker je najenostavneje. sicer ne vem če imajo vsepovsod tak sistem, ker niso isti upravljalci na vseh hrvaških AC. je pa očitno pri zagrebu ta sistem večkrat v okvari. ta vikend sem se res nasmejal, ko sem poslušal kamionarje kako je vedno isto sranje. zraven seveda so izustili vse sočne jugo kletvice :D . v začetku sem bil malce živčen ampak sm se pol sprijaznu s čakanjem. dodatno zmedo k nedelujočemu sistemu ABC kartic so prispevali še tujci, ki jim ni bilo jasno, da na nekaterih šalterjih ni možno plačat z denarjem...kljub jasnim oznakam :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI! Čeprav cena ni velika se lahko izogneš plačila po tejle trasi in potem po obvoznici mimo Reke do kraja Šmrika.

 

Po tej trasi je cesta res dobra, lahko imaš celo malo hitrejši tempo. Jaz sem celo dalje peljal kot je prikazano na zgornjem linku, in sicer sem šel skozi vas Rupa in prišel ven 10m pred mejnim prehodom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem to nedeljo do Paklenice in nazaj, če želi kdo poleg naj pride do Podpeči. Odhod Petrol Podpeč ob 8:00 s polnimi tanki v smeri Rakitne, kavica malo prej v Torxu za Petrolom. Ovinkov veliko, pot zanimiva, cca 630 km, za ostale info me rufnite na PM !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme v Paklenici ta vikend ponovno bo.

Še kdo?

Kdaj pičiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol? V Senju ali Karlobagu kofe?

Senj:           :kava: kafe

Karlobag:   :P sladoled

Paklenica:  kopanje in riba  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol? V Senju ali Karlobagu kofe?

a ti misliš za 2 dni al en dan? Js se tut nek ogrevam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp  :yes:

Polo pa ner bo šlo,za en dan bi mogoče še dobil zamenjavo za dežurstvo,za dva definitivno ne :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polo pa ner bo šlo,za en dan bi mogoče še dobil zamenjavo za dežurstvo,za dva definitivno ne :blush:

Na enodnevno jest nerad. Biu 4x pa se je vedno kak temen scenarij dogodu.

Mogoče tik pred poletjem, ko je dan dolg in topel.

Pa drugič, vse kaže na to, da ostajam dol do ponedeljka.  :D

 

Lani sem odpeljal zadnjo 20.okt. tako, da lahko upamo na še kak vikend. :yes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....hudimana, jest sem že ogret, sam za ponedeljek ali torek,..... :P  :D

eni mormo žal delat med tednom :(

Polo pa ner bo šlo,za en dan bi mogoče še dobil zamenjavo za dežurstvo,za dva definitivno ne :blush:

js bi tut sam za en dan, dol pa nazaj

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(

sj mi je bolj všeč tvoja verzija, sam žal ne gre :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!