Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Kerga dinkota, unga k ma une robinzon pocitnice?

nene, neka gostilna, kot pravi sand66. fulkrat prebral da je fajn, pa sm hotel preverit. Ker ga nism najdu, lahk povem da ima hotel Vicko dobrega kuharja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene, neka gostilna, kot pravi sand66. fulkrat prebral da je fajn, pa sm hotel preverit. Ker ga nism najdu, lahk povem da ima hotel Vicko dobrega kuharja.

Ja,ja, se ,da v Paklenici prežvet tud brez Dinkota....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi norih temperatur sem se vrnil ob morju. Žgalo za popiz@&t. Bližje domu, bolj vroče je bilo. No sem vsaj dvakrat predrsal magistralko. Med Senjem in Karlobagom (pa še kakšnih 20km za Karlobagom) je cesta res šus. Jeseni se vrnem garant. Hvala vsem za nasvete.

Popravljeno . Popravil Terminator
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ja, se ,da v Paklenici prežvet tud brez Dinkota....

 

Seveda , ustaviš pred  Paklenico  pri  Juretu .. Dinko  je  pa  za  landroveraše in  alpiniste...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sredino naslednje tedna se bova s kolegom vozila po magistrali med Bakrom in Kotorjem. Če koga srečam .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst upam da nasledn konc tedna malo prevozim tele kraje. če bo dopust bo 4 dni, če ne pa samo vikend...vreme pa menda bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fraj imata....oba :P  :lol:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeba.

Zbog jake bure na dionicama Jadranske magistrale (D8) Bakar- Novi Vinodolski i Senj-Karlobag zabrana je prometa za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I. skupina), a Novi Vinodolski-Senj i Karlobag-Sveta Marija Magdalena dodatno je zabrana za dostavna i vozila s natkrivenim teretnim prostorom (I. i II. skupina).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dopust zrihtan, tako da jutri zjutraj šibnemo na morje :OK:

veter pa tud naj bi popustil že v četrtek; petk, sobota in nedelja pa lepo. čista zmaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jadranska magistrala je čez vikende obup sedajle. Prejšnji vikend kolona od Crikvenice pa do Senja. Res je, da si na motorju sam še vedno gre počas. Če vsi rinejo na balkan najboljš, da greš mal gornji del EU pogledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jadranska magistrala je čez vikende obup sedajle. Prejšnji vikend kolona od Crikvenice pa do Senja. Res je, da si na motorju sam še vedno gre počas. Če vsi rinejo na balkan najboljš, da greš mal gornji del EU pogledat :)

Problem je do Novega Vinodolskega. Od Karlobaga do Paklenice je pa pjesma, če ni zaprta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolegi so zatajili :BUA: , kot večkrat, zato grem lepo sam. edini problem je da ne morem danes it, ker nimam šotora, štacune so pa zaprte. torej odhod jutri dopoldne. kampiral bom tam pri paklenici. dol se bom peljal po celinskem delu. v soboto bom mal prevozil tam okol knina in sinja ter više gor gospič, karlobag. v nedeljo pa spet nazaj po celini.

 

bi šel mogoče na sever EU, sam še letos nisem videl morja. če ga ta vikend neb obiskal, ga neb videl sploh letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden greš preveri na http://www.hak.hr/info/stanje-na-cestama/

 

Trenutno je zaprta

 

 

Zbog jakog vjetra na Jadranskoj magistrali ( D8) od Bakra do Senja te od Karlobaga do Svete Marije Magdalene zabrana je za autobuse na kat, motocikle i vozila s kamp prikolicama ( I. skupina).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jadranska magistrala je čez vikende obup sedajle. Prejšnji vikend kolona od Crikvenice pa do Senja. Res je, da si na motorju sam še vedno gre počas. Če vsi rinejo na balkan najboljš, da greš mal gornji del EU pogledat :)

 

Vzamem nazaj. Italjanov in kemperjev je povsod dost. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeba.

Zbog jake bure na dionicama Jadranske magistrale (D8) Bakar- Novi Vinodolski i Senj-Karlobag zabrana je prometa za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I. skupina), a Novi Vinodolski-Senj i Karlobag-Sveta Marija Magdalena dodatno je zabrana za dostavna i vozila s natkrivenim teretnim prostorom (I. i II. skupina).

 

nič kaj prijetno ni bilo testiranuje tele novičke v živo... že en dan prej nas je prestavljalo malo sem, malo tja. res bedn občutek.

 

 

se je pa potem v četrtek popoldan vreme zrihtalo :yea1:

post-22737-0-86775300-1376916929_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeba.

Zbog jake bure na dionicama Jadranske magistrale (D8) Bakar- Novi Vinodolski i Senj-Karlobag zabrana je prometa za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I. skupina), a Novi Vinodolski-Senj i Karlobag-Sveta Marija Magdalena dodatno je zabrana za dostavna i vozila s natkrivenim teretnim prostorom (I. i II. skupina).

Pihal je Urnk samo od N.Vinodolski do Senja, naprej pa OK.....Smo že po hujšem vozl...bolj moteča je bila gužva,ki pa jo nasrečo

čez teden dni več nebo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec tedna se vreme vrača tud na severni del Jadranke.

Me ima it v petek ali soboto popoldan za dan in pol ali dva in pol.

Spanje v Paklenici.

Še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo izkoristil vikend z izletom do Selin (nočitev v penzionu Croatia). Danes po magistrali do Crikvenice, nato do Delnic in v smeri Murske Sobote.

 

Magistralo na enem odseku še urejajo (gradbišče), drugje pa je super urejena in lepo prevozna, sploh v tako dobrem vremenu!

 

Penzion Croatia pa je zame itak zakon, sploh njihova ponudba morskih jedi!

 

seline.jpg

 

123597510201181098963820.jpg

 

118602910201181093443682.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam namen čez 20 dni zaključit sezono z 5dnevno turo, ampak grem od Rijeke dol po magistralki, kjer zavijem na Pag (Prizna-Žigljen), ter preko Paga do Ražanca in na otok Vir.

Vračal pa se bom preko Karlobaga, Gospiča, Karlovca in lepo naprej proti Ptuju. Upam, da bo še vreme dopuščalo. Rezervirano imam že vse, tako, da "moram" iti od doma.

 

@Mince: kolk si plačal za nočitev? Soba, apartma?

Sem gledal na njihovi strani pa nisem nič zasledil cen. Hvala za info!

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!