Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Ob 7. 8. 2016 at 20:30, Borutt pravi:

Si mogoče pomislil, da zaprejo cesto zaradi varnosti ? 

si mogoče ti na tole pomislil? :P

http://www.rtvslo.si/tureavanture/novice/zapirajo-most-na-krk-zato-da-bi-turisti-placali-150-evrov-za-vleko-prikolic/399971

Zapirajo most na Krk zato, da bi turisti plačali 150 evrov za vleko prikolic?

Dogajanje na Krku, ko je burja zaprla most in s tem dostop, se je znašlo pod drobnogledom hrvaške družbe za avtoceste (HAC) in prometnega ministra, ki je odredil preiskavo ravnanja zaposlenih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

si mogoče ti na tole pomislil? :P

http://www.rtvslo.si/tureavanture/novice/zapirajo-most-na-krk-zato-da-bi-turisti-placali-150-evrov-za-vleko-prikolic/399971

Zapirajo most na Krk zato, da bi turisti plačali 150 evrov za vleko prikolic?

Dogajanje na Krku, ko je burja zaprla most in s tem dostop, se je znašlo pod drobnogledom hrvaške družbe za avtoceste (HAC) in prometnega ministra, ki je odredil preiskavo ravnanja zaposlenih.

Čez ta most prideš v Paklenico ? Tudi na cesti za Paklenico zapirajo cesto zaradi zaslužka avtovlek ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Čez ta most prideš v Paklenico ? Tudi na cesti za Paklenico zapirajo cesto zaradi zaslužka avtovlek ?

NE, zaradi 500 hrdekov!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, solorider pravi:

NE, zaradi 500 hrdekov!

Mogoče postavijo prometno signalizacijo, katera te obvešča o zapori ceste ? Zaradi česa se plača tistih 500 kun ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Čez ta most prideš v Paklenico ? Tudi na cesti za Paklenico zapirajo cesto zaradi zaslužka avtovlek ?

Ne se zdj vem vlačit....finančnni interes je povsod, če ne je pa malomarnost, netočnost, površnost itd Če tega ne verjameš, oziroma slepo verjameš raznoraznim dekretom, si pa zatiskaš oči :P

 

pred 1 uro, Borutt pravi:

Mogoče postavijo prometno signalizacijo, katera te obvešča o zapori ceste ? Zaradi česa se plača tistih 500 kun ? 

zaradi tega, ker ti kljub rampici uspe pripeljat do Karlobaga, vsaj v mojmu primeru :P

 

pred 42 minutami, DinDiin pravi:

Vecji problem je radar :D

sploh namišljen od une "ta crne" u Selinama :(

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Ne se zdj vem vlačit....finančnni interes je povsod, če ne je pa malomarnost, netočnost, površnost itd Če tega ne verjameš, oziroma slepo verjameš raznoraznim dekretom, si pa zatiskaš oči :P

 

zaradi tega, ker ti kljub rampici uspe pripeljat do Karlobaga, vsaj v mojmu primeru :P

 

sploh namišljen od une "ta crne" u Selinama :(

 

Borutt bi ti rekel: spoštuj zakone in člene v zakonu in ti ne bo treba plačevat :lol1:pa smo spet tam, da ima palicaj vedno prav!  :D

ps: mene samo zanima zakaj vraga ne zaprejo ceste v sloveniji, da se ne bi več ubijal po njih!!!  :wallbash:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Ne se zdj vem vlačit....finančnni interes je povsod, če ne je pa malomarnost, netočnost, površnost itd Če tega ne verjameš, oziroma slepo verjameš raznoraznim dekretom, si pa zatiskaš oči :P

 

zaradi tega, ker ti kljub rampici uspe pripeljat do Karlobaga, vsaj v mojmu primeru :P

 

sploh namišljen od une "ta crne" u Selinama :(

 

Ti si pisal o zapori jadranske magistrale zaradi burje in, kot primer služenja na črno, prilepil članek o mostu na Krk. Ti je sedaj jasno, da se ti vlečeš ven in meni to očitaš ?

Še se vozi mimo rampe in se plačuj prispevke. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, DinDiin pravi:

Ciljal je na kvazi veter na mostu, ki bojda ni bil prehud, kasiral so pa z veseljem.....

čez most ni jadranka  :lol1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... mah jebeš most ... :dry:

... dam pa že raj tačrni ... tasimpatični dvestotičko ... če je že glih komu res treba kej dat .... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

Ti si pisal o zapori jadranske magistrale zaradi burje in, kot primer služenja na črno, prilepil članek o mostu na Krk. Ti je sedaj jasno, da se ti vlečeš ven in meni to očitaš ?

Še se vozi mimo rampe in se plačuj prispevke. 

Kar sem pisal, sem pisal, krčki most je del magistrale. Zapiranje pa je zgolj v varnostne namene, kačing...:ras:

pred 11 urami, Borutt pravi:

 

pred 11 urami, Borutt pravi:

 

pred 11 urami, Borutt pravi:

 

pred 10 urami, DinDiin pravi:

Ciljal je na kvazi veter na mostu, ki bojda ni bil prehud, kasiral so pa z veseljem.....

Sej razume, sam se dela da ne :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, pik1 pravi:

.

... mah jebeš most ... :dry:

... dam pa že raj tačrni ... tasimpatični dvestotičko ... če je že glih komu res treba kej dat .... :kva2:

js pa ne, k se je šal skrit, čeb vsaj mal koketirala, ne pa da sva se morala s sTARCEM BREZ ZOB PREGOVARJAT!!!!! Nista si zaslužla 200kunic in pika!!! Ogorčen sm :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

js pa ne, k se je šal skrit, čeb vsaj mal koketirala, ne pa da sva se morala s sTARCEM BREZ ZOB PREGOVARJAT!!!!! Nista si zaslužla 200kunic in pika!!! Ogorčen sm :(

 

se pa raje jebem na mostu..... nego ovakvo1  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, DinDiin said:

Ciljal je na kvazi veter na mostu, ki bojda ni bil prehud, kasiral so pa z veseljem.....

Kašn kvazi veter? Suvalo je ko pr norcih. In ker je bil očitno v koloni kak pisun al pa politik  je zdej cela drama.  Ja, lupijo, ja temu se reče parazitarstvo, oportunizem....ampak čez most je lahko res nevarno. sej ne de bi prkolo al pa motor u morje zabrisalo, ma če se da zelo verjetno pizdarijo preprečt....

 

in pri nas dokaj pogosto zaprejo avtocesto vipava razdrto

 

na internetu eni res poblaznite.....

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja znalci tko pravjo :) Kaj je blo pa res, pa sam tist ve, k je cesto zaprl....seveda se nekomu lahko zdi vetrcek , ko se mu mudi domov....kjer na netu zlije bes :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Cartman pravi:

Kašn kvazi veter? Suvalo je ko pr norcih. In ker je bil očitno v koloni kak pisun al pa politik  je zdej cela drama.  Ja, lupijo, ja temu se reče parazitarstvo, oportunizem....ampak čez most je lahko res nevarno. sej ne de bi prkolo al pa motor u morje zabrisalo, ma če se da zelo verjetno pizdarijo preprečt....

 

in pri nas dokaj pogosto zaprejo avtocesto vipava razdrto

 

na internetu eni res poblaznite.....

nehi jokat in stokat, če ni 200km/h sunkov ni nč, lih da dhne :P

ps. velikokrat sem tut zaprto cesto Vipava-Podnanos prevozil z mopedom, na tabli je pisalo 140, krčkega pa zapirajo že pri 40 :ras:

da, tu se mam za znalca :D

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, vuk76 said:

Malo gor pa dol po jodlariji...Hebalm koncno napadel se z druge strani..odlicna ideja. Komaj nazaj v Sloveniji pa so me "napadli" policaji;dve kontroli v razmaku 15 km, korekten postopek pri obeh kontrolah. Vse skupaj padlo skoraj 300 km.

2016-08-12 13.33.22.jpg

Hm? Jadranska magistrala? Kjee je mooorje?? :? :book: ;)

Imajo pa zgleda res neko akcijo naši danes. Ravnokar Ormož-MB 3x radar ..

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater sem zaj...:mad::twak:...ni cudno da sem zaman iskal morje po jodlariji...nasel pa le luze in mlake...

@Texo - tole majo:

namenom zagotavljanja večje varnosti voznikov enoslednih motornih vozil bomo tudi na območju Policijske uprave Maribor od 12. do 15. 8. 2016 izvajali poostrene aktivnosti s tega področja. V tem času bomo ob rednem delu izvajali intenzivnejši nadzor nad kršitvami voznikov enoslednih motornih vozil na cestnih odsekih, kjer je problematika te vrste udeležencev cestnega prometa največja (regionalne ceste, glavne ceste in ceste v naseljih). Obsežnejši poostren nadzor na območju celotne policijske uprave bomo izvedli 14. 8. 2016, v času od 14.00 do 21.00. Policisti bodo usmerjeni predvsem v ugotavljanje prekoračitev hitrosti, nepravilnega prehitevanja, nepravilne strani in smeri vožnje, neuporabe zaščitnih čelad, tehnične brezhibnosti vozil, vožnje pod vplivom alkohola in mamil, izsiljevanja prednosti v križiščih in vožnje v rdečo luč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keč d keš, se ta akcija imenuje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja je na indikatorjih .. bomo vidli, če bo kdo kaj .. :?

Kako pa kaj Jadranka ta vikend? Se naval italjanarjev ze kaj pozna? Ta podaljsan vikend bo verjetno kar pestro ..

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Texo pravi:

 

Kako pa kaj Jadranka ta vikend? Se naval italjanarjev ze kaj pozna? Ta podaljsan vikend bo verjetno kar pestro ..

Jutri se mi vračamo čez Prizno pa gor po Jadranki. Pa eni frendi tudi, s priklopljeno čoln prikolico... Tako da upam, da ne bo kakšen Jadrančko Rejser z glavo nagnjen na mojmu pasu ovinke frezal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   3 članov

    • pik1
    • ftp
    • Pajk



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!