Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 11 urami, KilleRBee pravi:

2x 950sm, 2x več zabave! :cool: Včeraj do Zadra, čez Pag nazaj ter kući...IMG_1272[1].JPG

ste nas šišnili po magistrali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, KilleRBee pravi:

2x 950sm, 2x več zabave! :cool: Včeraj do Zadra, čez Pag nazaj ter kući...IMG_1272[1].JPG

erotika na2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, siks said:

kk se obnese roadtec 01?!

Hmmm bom na kratko, pred tem sem imel Z8 Interact moram priznati, da je največji napredek opazen v prednji pnevmatiki (zaviranje in oprijem v nagibu), spremenjene so bile zmesi kot dezeni pri Metzelerju s tem obljubljajo boljši oprijem v mokrem in še več kilometrov - sicer kilometrov v mokrem nisem naredil veliko, sem bil pa zelo hvaležen pnevmatikam, ko me je presenetila druga mokra polovica zaprtega ovinka, po 3000 kilometrih beležim obrabo: zadnja je skoraj na polovici medtem ko je prva na 2/5 za občutek s tem istim motorjem sem z Z8 delal 5000 kilometrov. Nekaj sem še spisal o glasnosti in ostalih tehničnih stvareh - več o samem testu boš kmalu lahko prebral v prihajajočem MotoSi. :OK:

 

2 hours ago, Ciko86 said:

ste nas šišnili po magistrali :)

Hja, tudi to se dogaja, vozila sva dinamično v mejah normale je imel kolega že precej utrujene Z8,... :blush:thumbnail_IMG_1162.jpg

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, KilleRBee pravi:

Hmmm bom na kratko, pred tem sem imel Z8 Interact moram priznati, da je največji napredek opazen v prednji pnevmatiki (zaviranje in oprijem v nagibu), spremenjene so bile zmesi kot dezeni pri Metzelerju s tem obljubljajo boljši oprijem v mokrem in še več kilometrov - sicer kilometrov v mokrem nisem naredil veliko, sem bil pa zelo hvaležen pnevmatikam, ko me je presenetila druga mokra polovica zaprtega ovinka, po 3000 kilometrih beležim obrabo: zadnja je skoraj na polovici medtem ko je prva na 2/5 za občutek s tem istim motorjem sem z Z8 delal 5000 kilometrov. Nekaj sem še spisal o glasnosti in ostalih tehničnih stvareh - več o samem testu boš kmalu lahko prebral v prihajajočem MotoSi. :OK:

 

Hja, tudi to se dogaja, vozila sva dinamično v mejah normale je imel kolega že precej utrujene Z8,... :blush:thumbnail_IMG_1162.jpg

 

iščem zadnjo gumo, ki bi po sredini zdržala malenkost dlje (vožnja v dvoje, AC)..sicer sem z mitas zadovoljen, le kilometrina mi nekak ne "paše" :-)...povprečno manj kot 5kkm. sprednja malo več.. zdaj pa če še ceno upoštevam, pomeni, da ne bom šel iz SF+ :-), razen, ko (če) naredijo večkomponentno...npr. streetforce, roadforce,...:-)

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, siks pravi:

iščem zadnjo gumo, ki bi po sredini zdržala malenkost dlje (vožnja v dvoje, AC)..sicer sem z mitas zadovoljen, le kilometrina mi nekak ne "paše" :-)...povprečno manj kot 5kkm. sprednja malo več.. zdaj pa če še ceno upoštevam, pomeni, da ne bom šel iz mitas :-), razen, ko (če) naredijo večkomponentno...

isto...ampak kot vedno, če so dobri boki je sredina bolj tko tko, če srednina naredi 8kkm ali več, so pa boki nekoliko manj užitkarski. Nekako najbolj od ST gum mi sede pirelli angel GT. Na KTMju bo naredila cca 8kkm preračunano, ker sedaj po 6.500 prevoženih sem namestil Mitas....ah kako paše :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

isto...ampak kot vedno, če so dobri boki je sredina bolj tko tko, če srednina naredi 8kkm ali več, so pa boki nekoliko manj užitkarski. Nekako najbolj od ST gum mi sede pirelli angel GT. Na KTMju bo naredila cca 8kkm preračunano, ker sedaj po 6.500 prevoženih sem namestil Mitas....ah kako paše :D

 

ti ko bolj poznaš, a je kaka večkomponentna (beri: podobna SF+ a z bolj vzdržljivo sredino=touring) mitas na obzorju...s sprednjo sem zadovoljen v vseh pogledih...tudi kilometrino (zdaj, ko ne soliram več toliko ;-) )? čeprav SF+ v tujini, berem, klasificirajo kot touring...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, siks pravi:

ti ko bolj poznaš, a je kaka večkomponentna (beri: podobna SF+ a z bolj vzdržljivo sredino=touring) mitas na obzorju...s sprednjo sem zadovoljen v vseh pogledih...tudi kilometrino (zdaj, ko ne soliram več toliko ;-) )? čeprav SF+ v tujini, berem, klasificirajo kot touring...

Sedaj mam kao "testne" ampak naj bi bila samo ojačana, baje je zmes ista...tako da o kilometrini poročam, dvomom pa da bo kdaj bicompound. Jih je pa užitek vozit :D

Poskusil sem pa  (na SXu) kup touring in jih bi takole razvrstil

1. angel GT (cca 8kkm)

2. conti road attack (cca 6kkm) 

3. bridgestone T30 (cca 6kkm)

4. dunlop roadsmart2 (cca 10kkm)

s tem da po vrstnem redu pada tudi zadovoljstvo nad bočnim oprijemom in užitkom ob polnem odpiranju v nagibu

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, siks said:

ti ko bolj poznaš, a je kaka večkomponentna (beri: podobna SF+ a z bolj vzdržljivo sredino=touring) mitas na obzorju...s sprednjo sem zadovoljen v vseh pogledih...tudi kilometrino (zdaj, ko ne soliram več toliko ;-) )? čeprav SF+ v tujini, berem, klasificirajo kot touring...

Pirelli Diablo Rosso III

Kljub sportnosti se vedno dovolj zdrzljiva.

Tudi prejsnja verzija ni bila slaba-DR II,vendar mi je  DR III bolj lezala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Nearrain pravi:

Pirelli Diablo Rosso III

Kljub sportnosti se vedno dovolj zdrzljiva.

Tudi prejsnja verzija ni bila slaba-DR II,vendar mi je  DR III bolj lezala.

razmišljal sem o angel gt (na podlagi damijevih izkušenj)...a ob upoštevanju cene ostal na SF+...mam 2krat nove gume :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, siks said:

razmišljal sem o angel gt (na podlagi damijevih izkušenj)...a ob upoštevanju cene ostal na SF+...mam 2krat nove gume :-)

Ti bi jare i pare. :smoke:

Ce si on budget ostani na SF.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem SF+ je sam v tem, da za take, ki včasih naredimo tudi po 3000km dolge izlete, moraš non stop neki preračunavat, a bo al ne bo, včasih pa tut kako gumo, ki bi bila še za jurja dobra, pač vreči stran. Pa seveda strošek menjave, tut ni poceni.

pred 2 urami, Nearrain pravi:

Pirelli Diablo Rosso III

Kljub sportnosti se vedno dovolj zdrzljiva.

Tudi prejsnja verzija ni bila slaba-DR II,vendar mi je  DR III bolj lezala.

kaka ti je kaj kilometrina pri rosso 3?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, DAMI34 said:

problem SF+ je sam v tem, da za take, ki včasih naredimo tudi po 3000km dolge izlete, moraš non stop neki preračunavat, a bo al ne bo, včasih pa tut kako gumo, ki bi bila še za jurja dobra, pač vreči stran. Pa seveda strošek menjave, tut ni poceni.

kaka ti je kaj kilometrina pri rosso 3?

 

Zdaj bolj slaba, ker sem motor prodal. Je pa kupec dobil skor nove SF. :D

Iz zadnje sem izvlekel slabih 7K. Iz prve bi pa lahko izvlekel se najmanj dva. Govorim z mojo voznjo. Nekdo drug mogoce stiri.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Matej207 pravi:

Če bi bila pa voda topla pa bi bila gužva :P je.at ga :D sicer si se pa šel dol vozit :ras:

Pravzaprav sem šel dol na eno službeno kosilo, tko da pade še dnevnica in kilometrina. Boljš kot v pisarni sedet. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kdo u pjetak dol :?

sam s poti mi pejte, ker bom ćewlow :mad:

toleranca je na niwoju krompirja ... štekate :jezik: 

vreme bo :010

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

bo kdo u pjetak dol :?

sam s poti mi pejte, ker bom ćewlow :mad:

toleranca je na niwoju krompirja ... štekate :jezik: 

vreme bo :010

 

Jst. Pa rajš mi pejd ti s poti, ker bom z avtom, ženo in tremi froci k se derejo, skačejo in bruhajo po avtu, pol jih morm pa skoz mirit in bolj mal na cesto gledam.  :angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Frenk 67 pravi:

Jst. Pa rajš mi pejd ti s poti, ker bom z avtom, ženo in tremi froci k se derejo, skačejo in bruhajo po avtu, pol jih morm pa skoz mirit in bolj mal na cesto gledam.  :angryrant1:

upam, da me boš faliu :lol1:

žau mi je zate :cry:

 

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

kr neki :P

 

ti se pa zase birgej :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, maus said:

bo kdo u pjetak dol :?

sam s poti mi pejte, ker bom ćewlow :mad:

toleranca je na niwoju krompirja ... štekate :jezik: 

vreme bo :010

 

v planu je, sobota dol nedelja nazaj .. če bo vreme .. in če se bo dalo kje spat .. gužva pa tako ali tako bo .. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni bo "jadranka" šla malo na stran. Glede na moj geografski položaj je bilo letos 6x prek zadosti.
Prejšnji teden do Šibenika in nazaj. Mala pauza, potem pa spet 1x , ko se zadeve umirijo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ni neki pametn dol rint,ceprav se ta kul del od Senja do Pakle da pelat....ce gres na dopust za en tedn,dva,pol pac gres...za en vikend pa ni vredn :) Sam cakas,kje te bo en zahaklu,ker stoji ze eno uro v koloni in ne smes mimo...al na tvoji strani,al pa nasprotni....vecina se umika,kretenov pa zal nikol ne zmanjka... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!