Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

6 minutes ago, BLACKACES said:

A lahko eden slika to gostilno, jaz je ne najdem :)

Ulica...

On 11. 7. 2016 at 4:21 PM, Shark4109 said:
Popravljeno . Popravil Slow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že hotela vprašat.. a tista fora na zidu "Nema Dinka do Dinka" ima kakšno vezo s tem, da ga pol motosveta ne najde, ali stoji za tem kakšna globlja? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, BolhA^ pravi:

Sem že hotela vprašat.. a tista fora na zidu "Nema Dinka do Dinka" ima kakšno vezo s tem, da ga pol motosveta ne najde, ali stoji za tem kakšna globlja? :blush:

To tudi meni ni jasno, zakaj ga nekateri ne najdejo, saj je lociran tik ob magistralni cesti.Jaz tam še nisem bil, priznam, saj zadnjih 25 let hodimo dopustovat samo na jadranske otoke. 

A fasada na hiši je že narejena, ali se še vidijo opečnati kvadri? Pa po fotki sodeč je Dinko en tak prijazen, dobrodušen možakar...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Snecer said:

beznica je na vhodu v np paklenica iz glavne ceste, ne moreš fulit :)

Ha, ha, res izgleda ko beznica :), ali so kelnarce dobre,,ali je?????? Nekaj mora tam bit, da vsi tja norijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, izibajker pravi:

To tudi meni ni jasno, zakaj ga nekateri ne najdejo, saj je lociran tik ob magistralni cesti.Jaz tam še nisem bil, priznam, saj zadnjih 25 let hodimo dopustovat samo na jadranske otoke. 

A fasada na hiši je že narejena, ali se še vidijo opečnati kvadri? Pa po fotki sodeč je Dinko en tak prijazen, dobrodušen možakar...

 

Ma za tistega , ki še ni bil je kar težko opazit če greš smer proti jugu ,če greš iz nasprotne strani ,se ga opazi prej . Ko vidiš bencinsko na desni 100m naprej in levo  je Dinko ,kot pravim se ga pa težko opazi ker bočno ni videna gostilna so neki grmi in ozek vhod in če ga hočeš s ceste videt na levo moraš kar mal obrnit glavo ,drugače hitro fališ .............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....najbolš, da se pr Mileni ustaviš, pa vprašaš, kje je Dinko...  :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, BLACKACES pravi:

Ha, ha, res izgleda ko beznica :), ali so kelnarce dobre,,ali je?????? Nekaj mora tam bit, da vsi tja norijo :)

meso tam jem :) od ribe se itak ne nasješ, lignji pa so iz gume

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, solorider pravi:

Najavljam Dinka, prepozno!   :lol1:

20160713_165731.jpg

Kunolovci so me spet dobili mamo jim nabijem...  :P Spet so mi eno vecerjo pri Dinkotu zjebal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, alko1 pravi:

Bomo vsi vesel lokacij pa za inat še info a je bla kunolovka zraven:boobies:

Mene so dobili malo pred Biogradom, dva moska lovca. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Fazer03 pravi:

Sem šel na vrh strani pogledat, kaj je za ena tema: piše JADRANSKA MAGISTRALA .... in ne turistični nasveti - še rubrika "kje so naše ladje" fali pa ste (smo) zapackali vso temo ....

PS: Vsem lep dopust na Hrvaškem pa itaq da moram zaželet ....

:nono:

 

 

          KARDANSKA MAGISTRALA

            (KARDANKA)

 

:P

 

 

 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kmet2 pravi:

Ma za tistega , ki še ni bil je kar težko opazit če greš smer proti jugu ,če greš iz nasprotne strani ,se ga opazi prej . Ko vidiš bencinsko na desni 100m naprej in levo  je Dinko ,kot pravim se ga pa težko opazi ker bočno ni videna gostilna so neki grmi in ozek vhod in če ga hočeš s ceste videt na levo moraš kar mal obrnit glavo ,drugače hitro fališ .............

Kot vidim je Dinko lociran na Paklenički ulici. Tam naprej pa vodi cesta v Nacionalni Park Paklenica. To pa bi (valjda) moralo biti malo bolj vidno označeno, saj tja pogosto zahajajo plezalci, planinci... Če mi bo zneslo bom letos iz dopustovanja na Pagu naredil en krog do Dinkota...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Saj lih plezalci mu delajo promet, no sedaj pa še MS :) 

Pa kakšno indijansko vas, od snemanja Vinnetuja, bi lohk pustili kot turistično atrakcijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, HD-Dyna pravi:

Kaj si dej hotu povedat,da jim ne nosimo kun v njihov proračun .

Za nekatere prepozno z mano vred:angryrant1:,ampak zadnji teden jim:nono::fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!