Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred eno uro, Matej207 pravi:

Tu piha jaka bura... Napovedi so za soboto, se pravi ju3 enako. Tak da gospo Jadranko boste ta vikend samo gledali preko starih slik :P:P .... 

ažurirano 15.7.2016. 07:19

 

Zbog olujnog vjetra dionica autoceste A1 između čvorova Maslenica i Posedarje i Paški most zatvoreni su za sav promet.

 

 

Kdo pa je rekel ,da gremo na Jadranko ..........gremo na Kolpo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upad burje:

Senj-sobota popoldan

Karlobag-v nedeljo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prve roke SRANJE   .......tud domov nom mogu:angryrant1:

pred 2 urami, maus pravi:

kamne u žep, da te nau odpihnl :jezik: 

Ne kamne kugle pa še kakšen kvift:eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bobi1001 pravi:

Iz prve roke SRANJE   .......tud domov nom mogu:angryrant1:

Ne kamne kugle pa še kakšen kvift:eek:

Zakaj ne? Čez most boš, boš pa ja skliznil. Potem pa na Gračac-Gospič

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Zakaj ne? Čez most boš, boš pa ja skliznil. Potem pa na Gračac-Gospič

Sem hotu pa mi je bolš če do nedele tuki ostanem sam ne žen povedat ,da se da 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, bobi1001 pravi:

Sem hotu pa mi je bolš če do nedele tuki ostanem sam ne žen povedat ,da se da 

dober izgovor za podaljšanje dopusta :cool:

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, solorider pravi:

Ene 160 na uro jo puha!  :P

mlčk wlejče :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki greste zdaj dol, al pa se mislite vračat, sej vam ni treba vse burje zase ponucat. Dejte jo še mal za nas prišparat, k gremo čez 2 tedna u tiste konce...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo vreme v nedeljo OK .... no, da bo vsaj most odprt, ker grem okoli čez Gračac pa na Maslenico, ter po jadranki naprej ...... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera krivica .. bobi1001 bo moral podaljšati dopust, a jaz prejšnji vikend doli pa niti sapice, sem moral pravočasno domov .. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prve roke..  Čez most se je zjutraj klub zapori dalo. Da nisem bil edin trotl :) priča tud podatek da mi je avtobus ščitil veter...  Newem, ali ke bilo to dobro ali slabo... Občutek je bil da bo name padel..

Motoristov ni bilo nikjer, sam en tip na Gs-u je prečkal Paški most, saj pravim nič motorjev :D 

Bo snecer podal razlago.... :)

Gazda se sicer ponudil da se lahko vrnema itd... Saj kaj pa če druga rečt, če ne gre prek tak do njega nišče nemore in bolše prodat za dan kot imet prazno :)

 

Hak je pred pol ure izdal opozorilo, da je sv.rok v obe smeri zaprt, da odpovejte morje ta vikend :)

Vglavnem jaz doma... :) muka bila z avtom, sunki v bok so neprecenljivi :) za vse ostalo je MC :P

P.s. Slike je odpihnilo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

Šola vožnje v burji  bo letos v Wajdušni, takoj ko bodo prvi sunki preko 100km/h. Vljudno vabljeni. 

Tečaj obsega:

1. iz Podnanosa do Ajdovščine brez prižganega motorja-praktični del

2. Iz Vipave do Podnanosa, kako po svojem pasu

Ta vaš piš ni neke omembe vreden :P

Da vidim burjo, ki bi mene odnesla - bi me kuj nazaj prnesla :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1106269199412116&id=465542000151509

Bobi1001 in vsi, ki čakate odprtje cest, ideja za malo zabave, da se ne boste dolgočasili :jezik:

Ni panike nobenga dolgcajta,posnetka nisem pogledal je internet zaradi burje prehiter:eek:.

Most se vedno lahko prečka kljub zapori vendar na lastno odgovornost,bom pa še en dan dlje tuki ,saj ne bo treba k Damiju v šolo bom kar tuki naredu izpit.Upam da g.učitelj Dami priznava BURU ISPOD VELEBITA:cool:,jutri pa krenem pa što bude da bude če ne po magistrali pa po celini.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj mi na Axlu namontirajo še crash štange, tako da lahko grem v boj :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Nisi se prilagodil vetru, moraš s sunkom vozit.

Barbe pravjo, da če je hud veter je treba orcat. :pos:

 

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

Šola vožnje v burji  bo letos v Wajdušni, takoj ko bodo prvi sunki preko 100km/h. Vljudno vabljeni. 

Tečaj obsega:

1. iz Podnanosa do Ajdovščine brez prižganega motorja-praktični del

2. Iz Vipave do Podnanosa, kako po svojem pasu

:D

 

A je na tečaju tud izogib Citroenom? :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prlezu do Knina :) ..v Gračac-u so vse usmerjal na Knin zdaj ne vem al zarad burje al je pocilo, ker iz nasprotne smeri je bila kolona.

U glavnem od Korenice naprej je bil rodeo sunki kr fajn pa še skliski kolnici...

....ja tud men je slike odnesl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, drmr69 pravi:

Prlezu do Knina :) ..v Gračac-u so vse usmerjal na Knin zdaj ne vem al zarad burje al je pocilo, ker iz nasprotne smeri je bila kolona.

U glavnem od Korenice naprej je bil rodeo sunki kr fajn pa še skliski kolnici...

....ja tud men je slike odnesl :)

Za tiste, ki ste šli v smeri Šibenika, Splita in Dubrovnika, so policisti v Gračacu usmerjali po bypass-u Gračać - Knin - Drniš ...
Cesta Zaton Obrovački v smeri Maslenice je pa še danes zaprta, tako, da se je treba peljat v smeri Obrovac - Donji Karin.

Jadranska magistrala je odprta za osebna vozila med Senjem in Sv. Marijo Magdaleno.
Upam, da se stanje v toku današnjega dne normalizira. Fajn bi bilo, da vsaj odprejo cesto Zaton Obrovački - Maslenica, ker bi se rad tukaj peljal, drugače pa ni problem .... imam rezervni načrt mimo letališča Zadar, kjer se spustim v Sukošan, pa naprej v smeri Šibenik .... itd,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Matej207 pravi:

A je na tečaju tud izogib Citroenom? :smoke:

ni, ker ni v povezavi z burjo, pa tudi inštruktor še ni naštudiral tehnike pravilnega poleta preko in to brez posledic. Ko bo, objavim nadaljevalni tečaj za izkušene. :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!