Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 34 minutami, UnionJack pravi:

Skalar ti si Peoples person :) Probi tud kak posu nardit z modeli boš vidu kaj se prav dogovor. Tele mamce z apartmaji so nedvomno ok.

Glede magistrale pa zdele po tej vročini in kupu poljakov.... ne vem kak užitek je to.

Dami, soba dobi takoj drugo dimenzijo na nivoju vonjav s takole postavitvijo :)

A ne vidiš odprtega okna?

Sicer pa moto filing mora bit, če temu pomagajo še vonjave je že prav mal kičasto :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

A ne vidiš odprtega okna?

Sicer pa moto filing mora bit, če temu pomagajo še vonjave je že prav mal kičasto :D

 

še posebej fajn je, če je prepih v pravo smer in ti vse lepo not do postelje vleče, namesto ven .. :ras: ..trden spanec zagotovljen ..

sicer pa smo že v takih letih, da je itak vseeno v katero smer vleče, samo da vleče .. ;):)

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Texo pravi:

.. s čim pa z motorja spravite/očistite smolo, ki pada z drevja na jadranki? :angryrant2:

čez noč je kar mat gratal .. grrr .. žal drugje kot pod drevjem ni bilo placa .. next time ga v sobo peljem ..

 

bolje spreči nego lječi. Jaz mam en prt, ki ga vržem čez moped. drgač pa gre  z ZIPPO petrolejem.

pred 17 minutami, Fazer03 pravi:

Pa saj človek kar ne more verjet: naslov teme je JADRANSKA MAGISTRALA .... sedaj pa po kulinariki, apartmajih po vseh otokih Jadrana pride ne vrsto še rubrika Čistila, mehčalci, krpice za prah ...

:mad:

vse je povezano s situacijo na magistrali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

bolje spreči nego lječi. Jaz mam en prt, ki ga vržem čez moped. drgač pa gre  z ZIPPO petrolejem.

vsekakor .. ampak prevleka je na varnem v kleti, zraven prekrivala za točo za avto .. :?

zippo petrolej? a res? hjao, kaki šele bo, po tem tretmaju .. zippo, belo olje, marmelada ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Texo pravi:

vsekakor .. ampak prevleka je na varnem v kleti, zraven prekrivala za točo za avto .. :?

zippo petrolej? a res? hjao, kaki šele bo, po tem tretmaju .. zippo, belo olje, marmelada ... :kva2:

sej če ne gre, pa kladi vo in majzelj. Pa vse moraš kupiti na petrolu v Paklenici, to pa zato, a lahk v te temi pišeš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

Saj lih plezalci mu delajo promet, no sedaj pa še MS :) 

Sem ze hodil k Dinku, ko se sploh nisem vedel za MS. Sem pa malo drugacen kot ti, k juznim sosedom ne grem jest cevapov ali pleskavic! Vemo kdo je majster za te stvari!  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Texo pravi:

belo olje? navadno olje? sem tudi o sladkorju slišal .. hjao, kaj enga dela me čaka .. pa vse te detaile ..

sploh na cesto ne upam .. če me @maus kje sreča .. me je že zadnjič nadrl, ko sem v Postojni blato pobral ..

ja itak .. kr na use tulm k majo usrane motorje :ras:

olivno olje spravi smolo dol in ni agresivno ... preverjeno .. je pa jeba s sedežem tko k je sneći reku ... če veš da pada je najbolje prekriti sedež ali pa kr preko motorja dat kakšno rjuho.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas v MB je to Baščaršija na Poštni, tako da ni treba daleč hodit, pa tudi jaz na vrtu odlične obrnem iz ponudbe AVE.

Da bi se pa z ribo "matral", mi na kraj pameti ne pade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadno belo olje - poskusi. Res je zanimivo, da belo olje počasi razstopi  večino lepil. Sladkor je po moje kot fini šmirkl papir.

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, Snecer said:

Pri nas v MB je to Baščaršija na Poštni, tako da ni treba daleč hodit, pa tudi jaz na vrtu odlične obrnem iz ponudbe AVE.

Da bi se pa z ribo "matral", mi na kraj pameti ne pade.

kdaj boš obračal? pokušina? ;)

meni se tudi ni preveč za mantrat z ribo .. ampak ko gledam Dinka, kako hitro in lepo sfilira .. hm hm .. mogoče pa probam enkrat, samo ne smem lačen bit .. ;) lignji pa niso slabi, niso preveč "žvečilnasti" ..

4 minutes ago, RobiRoberto said:

Tudi "čika google" ni več tak kakršen je bil :blush: V njega vpišeš Dinko Paklenica in med slikami dobiš čisto nekaj tretjega ... :OK:

hmm .. sem testiral, pa pri meni ni takega rezultata .. da nimaš kakega maus virusa? :kva2:;)

Popravljeno . Popravil Texo
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej ste pa na dinkota kr pozabl al kaj? Ma prou na bruhanje mi gre tok nabijate o njem. Bi še razumu, če bi se zastonj hranl tam, tk je pa treba lih tko plačat kot kje drgje. Sem bil 1x in edinkrat tam, pa me sploh ne vleče več tja, najbolj zarad tega nabijanja tle gor, ker hrana ni čisto nič posebnega. Sem že večkrat jedu pri marinu al kaj je že tam blizu, pa mi je tako ambient kot postrežba neprimerno boljša, hrana pa kot hrana, glede na to da sem pr unmu bil samo 1x, lahko vsaj za enkrat rečem da mi je bila tudi ta boljša.

No zdej se pa usujte še name ..... mate zdej še eno kost več za glodat.

Če pa še rečem kakšno na smolo, pa če tudi to ni ravno za to temo, je najboljša preventiva parking na prostem/soncu. Sicer se pa kot so že nekateri dejali, se da smola dol spraviti z navadnim oljem, pa tudi z wc račko. Lepo namočiš krpico, in potem z krožnimi gibi narahlo drgneš po fleku. Če pa je smola že stara in trda, jo pa kamot z nohtom postrgaš, ali pa z čem drugim in paziš na barvo, potem pa z oljem ali wc račko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Danilo D pravi:

A zdej ste pa na dinkota kr pozabl al kaj? Ma prou na bruhanje mi gre tok nabijate o njem. Bi še razumu, če bi se zastonj hranl tam, tk je pa treba lih tko plačat kot kje drgje. Sem bil 1x in edinkrat tam, pa me sploh ne vleče več tja, najbolj zarad tega nabijanja tle gor, ker hrana ni čisto nič posebnega. Sem že večkrat jedu pri marinu al kaj je že tam blizu, pa mi je tako ambient kot postrežba neprimerno boljša, hrana pa kot hrana, glede na to da sem pr unmu bil samo 1x, lahko vsaj za enkrat rečem da mi je bila tudi ta boljša.

No zdej se pa usujte še name ..... mate zdej še eno kost več za glodat.

 

Danilo, ti boš zdaj postal državni sovražnik številka 1, ker ješ ob jadranki nekje drugje. :P
Saj prav, mnenja so različna,okusu pa tudi!

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Texo pravi:

hmm .. sem testiral, pa pri meni ni takega rezultata .. da nimaš kakega maus virusa? :kva2:;)

Devetkrat sem kliknil na "pokončni drsni trak" (?) na desni srani ekrana, da se je maus virus zopet pojavil ...   ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, pajkica said:

pa kva bi še rad? da kaka skvo okol hod pa ti ga mal potegne :O 

lol? recimo kaj takega:

https://www.google.com/search?q=abandoned+movie+sets&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjq-rfO2fLNAhUGrRoKHZCeA2IQsAQIHQ&biw=1024&bih=683

haha .. lepo ste nadrkani danes eni, swašta .. :lol1:

edit:

recimo to:

https://www.google.com/maps/place/45°26'10.3"N+14°33'27.2"E/@45.4361437,14.5567486,286m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d45.4362083!4d14.5575694

je ostanek scene iz filma  winnetou snemanega na hrvaškem .. ogled nečesa takega bi mi bil dosti bolj zanimiv, kot pa kakšna skvo, ki hodi okoli in jih vlači ..

Popravljeno . Popravil Texo
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff.... a je kdo že razmislil o ventilu za toplo vodo? :D 

Fajn... drugače pa na jadranu je fino vreme... veter piha, za kopat nix ok... Bo pa vsaj morje prijetno, ker do sedaj smo se hodili gret v vodo ki je imela 27stopinj... 

Je rekel en fant 8 letni : Ni topla, je pa ravno dovolj dobra da se ohladiš :D:D verjetn ima dost večji iq kot Pajkica :P

Motoristov je kar nekaj.. večiino na cestakih "mareki in zdeneki" v natikačih in kratkih hlačah polagajo ovinke tle po Pagu....

Za jutri je napovedana olujna in orkanska bura v velebitskom kanalu... 

Bom ju3 povedal kako bo :) Lp ... umirjeno fantje, saj bo lepše vreme :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, ukica said:

No imam se nekaj upanja da bo lepo vreme jutri..:mad:

? Za mopede bo verjetno še naprej vse zaprto .. piha ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LIVE 

PROHODNOST CESTA

ažurirano 15.7.2016. 00:13

Zbog jake bure na Krčkom mostu i na Jadranskoj magistrali (DC8) između Bakra i Senja zabrana je prometa za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I. skupina vozila), a od Senja do Svete Marije Magdalene dodatno je zabrana za dostavna i vozila s natkrivenim teretnim prostorom (I. i II. skupina vozila).

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu piha jaka bura... Napovedi so za soboto, se pravi ju3 enako. Tak da gospo Jadranko boste ta vikend samo gledali preko starih slik :P:P .... 

ažurirano 15.7.2016. 07:19

 

Zbog olujnog vjetra dionica autoceste A1 između čvorova Maslenica i Posedarje i Paški most zatvoreni su za sav promet.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KARMEN1 pravi:

V nedeljo dopoldne štart :whistle:

kamne u žep, da te nau odpihnl :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • RobiRoberto



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!