Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Sorry DL, sam če bi bral www.hak.hr bi ostal lepo doma :) so opozorili da bo marsikatera cesta zaprta ter prosijo za strpnost... 

Pelji se čez Sinj poglej kako potekajo priprave na Alko

 http://www.alka.hr/m_index.asp

In poročaj :P

Pa varno pot vsem po jadranu!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bolje, da se Jadranki izogibate. Tu je prava štala, burja seka in bo še tako celi dan. Danes so zamenjave in bo hud naval, A1 je zaprta pri Maslenici in bo vse rinilo po Jadranki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grozn.... a čez bosno pa srbijo se ne da do splita :O no včas se je dal :P koji pusiji zarad mal vetra.... konc sveta

upam da mate paštete sabo pa kruh, če bo treba u kak bunker

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, pajkica pravi:

grozn.... a čez bosno pa srbijo se ne da do splita :O no včas se je dal :P koji pusiji zarad mal vetra.... konc sveta

upam da mate paštete sabo pa kruh, če bo treba u kak bunker

lahko tudi avtobuse prevrača, je še bolj nevarno

no, nedelja pa bo že boljša

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno (11:00) v Stinici (trajekt za Rab) rahlo prši, vetra pa ni več. Morda se je burja utrudila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok odprt samo za osebna vozila. V paklenici prijatelj z avto domom in pravi, da burja se kar divja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

Rok odprt samo za osebna vozila. V paklenici prijatelj z avto domom in pravi, da burja se kar divja.

tumorou popoldan se bo na jugu umirila

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

ni, ker ni v povezavi z burjo, pa tudi inštruktor še ni naštudiral tehnike pravilnega poleta preko in to brez posledic. Ko bo, objavim nadaljevalni tečaj za izkušene. :D

A u aeroklub si se že včlanil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

tumorou popoldan se bo na jugu umirila

.

... pr nas bo dons zvečer spet "divjala" :eek:

 

 

 

ps.

... za mizo ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HD-Dyna pravi:

A u aeroklub si se že včlanil ?

jp, sam takrat sm mel padalo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15 July 2016 at 16:34, DAMI34 pravi:

Šola vožnje v burji  bo letos v Wajdušni, takoj ko bodo prvi sunki preko 100km/h. Vljudno vabljeni. 

Tečaj obsega:

1. iz Podnanosa do Ajdovščine brez prižganega motorja-praktični del

2. Iz Vipave do Podnanosa, kako po svojem pasu

:D

 

js pridem na en uč, ma z vžganim pa bo dost dela :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 7. 2016 at 16:12, Matej207 pravi:

Iz prve roke..  Čez most se je zjutraj klub zapori dalo. Da nisem bil edin trotl :) priča tud podatek da mi je avtobus ščitil veter...  Newem, ali ke bilo to dobro ali slabo... Občutek je bil da bo name padel..

Motoristov ni bilo nikjer, sam en tip na Gs-u je prečkal Paški most, saj pravim nič motorjev :D 

Bo snecer podal razlago.... :)

Gazda se sicer ponudil da se lahko vrnema itd... Saj kaj pa če druga rečt, če ne gre prek tak do njega nišče nemore in bolše prodat za dan kot imet prazno :)

 

Hak je pred pol ure izdal opozorilo, da je sv.rok v obe smeri zaprt, da odpovejte morje ta vikend :)

Vglavnem jaz doma... :) muka bila z avtom, sunki v bok so neprecenljivi :) za vse ostalo je MC :P

P.s. Slike je odpihnilo

 

Včeraj šel preko Paškega mostu z motorjem ( 14h ), brez problema dokler sem vozil,  me je je pa fest  premetaval, ker sem se moral ustavit, je enmu nemcu počitniško prikolco na streho obrnil in se je promet ustavu. Policaji so mi samo mahal naj grem naprej :cool:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 7. 2016 at 9:08, Matej207 pravi:

Sorry DL, sam če bi bral www.hak.hr bi ostal lepo doma :) so opozorili da bo marsikatera cesta zaprta ter prosijo za strpnost... 

Pelji se čez Sinj poglej kako potekajo priprave na Alko

 http://www.alka.hr/m_index.asp

In poročaj :P

Pa varno pot vsem po jadranu!

Ej Matej, koliko sem pa zdaj preklikal HAK stran v teh dveh dneh, jo pa nisem nikoli v življenju.
Konec koncev bi lahko stvari vrgel v avto in se odpeljal, ampak z ženo nisva pusija, ampak motorista in čeprav ni bilo nič kaj obetavna napoved, sva zajahala motorje. Proti MP Gruškovje/Macelj, so me roke bolele od slaloma. Z avtom bi verjetno se obrnil in šel domov. Vsaka čast ljudem, da so tako poterpežljivi.

Peljala sva se, kot sem zgoraj napisal. Želel sem iti iz Zatona Obrovačkog v Maslenico, ampak se ni dalo, tako, da sva produžla za Donji Karin in na cesto 502. Nato pa mimo letališča Zadar (ravnica kjer bi lahko 300 peljal), sva se spustila v Sukošan. . Drugače pa, Jadranka še je tu, avtof je puno, tako da ..... no, policije tudi kar nekaj. Standard na koncu Karlovca, v Rastokah in Gračacu

Prilagam slike .... prva je cestinska Lučko, druga je za cestnino Larlovac, tretja pa ko stva sespustila v Obrovac , Kanjon Zrmanje.

23235200.jpg

23235201.jpg

23235202.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Westgate zaprešič prva slikaa..

Lučko je na drugi strani - "vstop" na A1 zagreb - split :) 

Lepo lepo, varno na cesti ... :) 

magistrala še stoji al jo je odpihnilo? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamešal sem slike .... na sliki je naplatna postaja Zaprešič.

Magistralka stoji! Danes se je že vse umirilo in so ceste vse normalno prevozne. Na obali v okolici Zadra je še kar veter, drugače pa ni problemov. V torek greva pa malo po magistralki naprej proti Šibeniku, morda celo do Splita. Vse od volje odvisno.
Dejstvo je, da se nisva prišla vozit po magistralki gor-dol, temveč se odklopit in dat za nekaj dni mozak na off.
 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, KARMEN1 said:

Prispeli :010.

Burja otišla za Čačak, postalo je vroče. 

Bobi1001, verjetno si že doma?

20160717_132311.jpg

Smo vas srecali mal pred Sv Jurajem (za vaju po sv juraju). Ninja je vozila zadaj. 

 

U petk smo rili v Vrgorac, preko ogulina josipdola knina sinja makarske.....ultra jeba. Za popizdit. Sunek vetra mi je snel magnetno tank torbo! Rabli smo skoraj 13 ur, da ni noben plucnce fasal je mali medicinski cudez. V makarski smo bli tako uniceni, da smo nameravali 30 km pred koncem odstopit od cilja, pa se malo umirilo in smo potegnili cez biokovo...

 

Danes smo po jadranki pot odprauli u 8 urah, s postankom na eni pumpi, kalamari pr dinkotu, obisku pr rumenem...cesta zelo lepo prevozna. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Zajtrk :cool:.

Vse, kar je hrane na mizi, sem pojedla jaz :ras:

u pepelniku je še malo ostalo ... pojej :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!