Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 1 uro, Danilo D pravi:

... ampak zadn kufr bi si pa lohk kj novejšiga umislu :D

Zakaj, 2x letno ga rabim, škatla ko škatla, važno, da ne pušča :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti dam po eni strani tud prou, sm js bl iz estetskega vidika gledam, motor ma neke ravne oz. bolj ostre linije, kufr zadej gor pa neka stara jajca bv :D .... sj ne bom več smetil teme :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem jutri na Jadranko.

Okoli dvanajste bom v Rijeki

Pa do Zadra!

 

Popravljeno . Popravil Jetam
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

ažurirano 29.4.2017. 08:01

Zbog jakog vjetra na Jadranskoj magistrali (DC8) između Bakra i Karlobaga zabrana je prometa za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I. skupinu vozila), dok je između Karlobaga i Svete Marije Magdalene dodatno zabrana za dostavna vozila i vozila s natkrivenim teretnim prostorom (I. i II. skupinu vozila).
Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po podatkih s TELE strani jutri ne bi smelo biti kritično? Do kje se splača vztrajat na cesti, kokr razberem nekje do Starigrada?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi se umirja.
 
Zbog jakog vjetra na Jadranskoj magistrali (DC8) između Novog Vinodolskog i Karlobaga zabrana je prometa za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I. skupinu vozila), dok je između Karlobaga i Svete Marije Magdalene dodatno zabrana za dostavna vozila i vozila s natkrivenim teretnim prostorom (I. i II. skupinu vozila).
 
 
 
 
Jutri bi morda šlo?!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem do Karlobaga, naprej ???

Prohodnost cesta

ažurirano 30.4.2017. 06:52

Zbog jakog vjetra na Jadranskoj magistrali (DC8) između Karlobaga i Svete Marije Magdalene zabrana je prometa za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I. skupinu vozila).
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripravite 250 kunica :) mene je ucer osmodil, k tistga znaka iz ovinka ven res nism vec gledu. Je se polcaj gledu na HAK kdaj bo nehal, pa da je samo vetric, sm reku super, za 250 je res beden :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

34 minutes ago, DinDiin said:

Pripravite 250 kunica :) mene je ucer osmodil, k tistga znaka iz ovinka ven res nism vec gledu. Je se polcaj gledu na HAK kdaj bo nehal, pa da je samo vetric, sm reku super, za 250 je res beden :)

Zgleda da so bli pri naših na šolanju čez zimo ..

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, amateur pravi:

Kje je pa to?

Korčula. Včerajšnjega scanja raj nisem slikal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, DAMI34 said:

Korčula. Včerajšnjega scanja raj nisem slikal ...

Vela luka v ozadju .. par let nazaj nam je na jadrnici sel motor, med Lastovom in Biševom .. takega brezvetrja, kot je blo tisti dan, se nikoli nisem dozivel .. kooomaj smo se nekako zavlekli v to luko .. zvecer ponoci in cel naslednji dan nas pa je bicalo kot da je kknec ... :)

A piha se kaj doli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tex pravi:

Vela luka v ozadju .. par let nazaj nam je na jadrnici sel motor, med Lastovom in Biševom .. takega brezvetrja, kot je blo tisti dan, se nikoli nisem dozivel .. kooomaj smo se nekako zavlekli v to luko .. zvecer ponoci in cel naslednji dan nas pa je bicalo kot da je kknec ... :)

A piha se kaj doli?

Ja, ampak jutri se umiri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Korčula. Včerajšnjega scanja raj nisem slikal ...

A dezevalo je vceraj na Korculi? Na Pagu pa vceraj soncno, le malce hladneje pa burja. Danes pa ze prijetno toplo, sem celo goreteks podlogo ven jemal pa vse zracnike odpiral, pa preklinjal, zakaj nimam s seboj poletnih moto cevljev. Sem ze cisto osmojen od sonca:huh: Druscina gre v torek domov, jaz pa razmisljam, da bi podaljsal do Kotorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, IZTOK pravi:

A dezevalo je vceraj na Korculi? Na Pagu pa vceraj soncno, le malce hladneje pa burja. Danes pa ze prijetno toplo, sem celo goreteks podlogo ven jemal pa vse zracnike odpiral, pa preklinjal, zakaj nimam s seboj poletnih moto cevljev. Sem ze cisto osmojen od sonca:huh: Druscina gre v torek domov, jaz pa razmisljam, da bi podaljsal do Kotorja.

Včeraj od Splita dalje je scalo do nrkje 5 ure popoldan, pa burja, ki je zjutraj udarila na jadranki je vse razpihala. V bistu sva bila malo prehitra, ker sva fronto ujela.

Sedaj je pa povsod sonček, tako da bo zihr par dni lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

Sedaj

A to si šel naokoli čez Pelješac? Si se pa dobro rešil burje pod Velebitom, ker si šel za fronto. Si bom zapomnil to pravilo. Uživajta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 4. 2017 ob 20:32, amateur pravi:

A to si šel naokoli čez Pelješac? Si se pa dobro rešil burje pod Velebitom, ker si šel za fronto. Si bom zapomnil to pravilo. Uživajta

Nope, ploče trajekt, zarad dežja. V petek popoldan sva potegnila do pakle za fronto (mokro a brez dežja), v soboto ,ko je burja udarila pa spet za fronto. (A sem vozil mal prehitro in sva jo ujela)Sej sem vse tule objavil, poglej stran dve nazaj.

Jutri pa po Pelješcu nazaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!