Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

lep članek za začetnike...sicer se pa tut stari kr strinjamo z njim :D

jaz se ne, Jadranska magistrala od Paklenice do Reke mi je najbolj dolgočasna cesta....eno in isto brez konca. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, vandrovec pravi:

jaz se ne, Jadranska magistrala od Paklenice do Reke mi je najbolj dolgočasna cesta....eno in isto brez konca. :P

ziher si bil s kolesom al pa peš, pol je res dolgočasna. Probaj z motorjem it.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

jaz se ne, Jadranska magistrala od Paklenice do Reke mi je najbolj dolgočasna cesta....eno in isto brez konca. :P

v bistvu se moram strinjati s tabo, sploh od Senja do Reke je nič posebnega

paklenica-karlobag-senj pa je dokaj pusta in dolgočasna, če jo 1x na leto prepeljem, mi je že preveč :)

letos sem se ji raje izognil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Totalno brezvezna cesta. Eno in isto. Verjetno je dobra samo za kralje ravnin oziroma za sekanje ovinkov. In ne vem, zakaj naj bi bil članek lep za začetnike. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Totalno brezvezna cesta. Eno in isto. Verjetno je dobra samo za kralje ravnin oziroma za sekanje ovinkov. In ne vem, zakaj naj bi bil članek lep za začetnike. 

Ja, to naklobasa nekdo, ki nima kaj napisat :D

pred 9 urami, vandrovec pravi:

jaz se ne, Jadranska magistrala od Paklenice do Reke mi je najbolj dolgočasna cesta....eno in isto brez konca. :P

V bistvu res, samo dva ovinka, levi pa desni :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene 2x letno grem sam, pa se enkat u dvoje na dopust. Zmer isto. Do Jelsan...ko kurja ceva, pa kam jez rinem. Se DVAJSETKRAT tolk de bom doma. A nebi kr obrnu? Pol mi rata vsec. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest k nism glih največji ljubitelj plačevanja samoprispevkov mam občutek, da so skoz ene omejitve hitrosti

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uživaći uživajo na uživaćki jadranki :huh:

namen sem imel jutr, pa bo treba prestaut :huh: 

pred 2 urami, RSTDRIVER pravi:

jest k nism glih največji ljubitelj plačevanja samoprispevkov mam občutek, da so skoz ene omejitve hitrosti

sj so po Sloveniji tut omejtve, pa u Austriji tut .. pa še marsikje v bližnji in daljni okolici  :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, pik1 pravi:

.

... jest pa ponavadi najbolj uživam med uživači :D

To se pa malo čudno sliši oziroma si lahko tudi drugače razlagam :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav tvoj zapis ne sodi v to temo, bom vseeno odgovoru ... @pik1 je mau ćuden, ampak on tega ne ve, zato mu ne povedat :huh: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komur je jadranka dolgočasna pa brezveze, v neposredni bližini je Krk pa Cres. Tam nikoli ni nobene gužve na cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebes uzivace, glih uzivaci najbolj cviljo da so jih pokasiral,pa da so se po tleh valal,pa sami niso nc krivi,al jih zjebe guma al pa ceh k je za ovinkom obrnu.Se prau niso uzivaci,ampak cvilaci.:kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Snecer pravi:

Ko je Jadranka polna "uživačev", ni možno uživati, je prenevarno

zato pa je najlepša pozimi, spomladi, pa pozno jeseni :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

zato pa je najlepša pozimi, spomladi, pa pozno jeseni :D

 

Brezvezna je. Ampak za kralje ravnin je fajn, ker lahko tiščijo po ravninah in sekajo ovinke. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tak se potem vse skupaj izrodi, ampak me res zanima, a je kdo prebral članek? Namreč, tip je lepo napisal, zakaj je vredno dol, kdaj je fajn it dol, kako se obnašat, no ok, se ne strinjam, ko pravi, da v burji močneje zgrabit krmilo...ampak to so že malenkosti.

Seveda pa potem preberem samo neko cviljenje o kraljih ravnin (fak, kje so kake ravnine na jadranki, najbrž za tiste, ki dlje od Novega Vinodolskega še niso prišli), pa ne vem, no na kratko en kup foušije.

To je isto, kot če bi šel jaz v temo GG (veliki Klek) pljuvat, kdo se je prtožu, čez temperature, austrijske policaje, pa da si vsi, ki rinejo gor merijo qurce. (bdw sem bil povsod tut na GG, tut na Krimmlu, pa na Maltatalu) Mislim folk, tist k ne zmore, strokovno ocenit ( da lahko tudi kritično ) ampak z argumenti in dejstvi, naj raje drži gobec( prste) kje drugje kot na tipkovnici.

Huwala

jadranka lover :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, MiNa pravi:

Ontopic! Jutr bo!

fouššššš, pravkar @mausa prepričujem, da naj gre, k vreme bo, sploh nedelja lepo kaže.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

No, tak se potem vse skupaj izrodi, ampak me res zanima, a je kdo prebral članek? Namreč, tip je lepo napisal, zakaj je vredno dol, kdaj je fajn it dol, kako se obnašat, no ok, se ne strinjam, ko pravi, da v burji močneje zgrabit krmilo...ampak to so že malenkosti.

Seveda pa potem preberem samo neko cviljenje o kraljih ravnin (fak, kje so kake ravnine na jadranki, najbrž za tiste, ki dlje od Novega Vinodolskega še niso prišli), pa ne vem, no na kratko en kup foušije.

To je isto, kot če bi šel jaz v temo GG (veliki Klek) pljuvat, kdo se je prtožu, čez temperature, austrijske policaje, pa da si vsi, ki rinejo gor merijo qurce. (bdw sem bil povsod tut na GG, tut na Krimmlu, pa na Maltatalu) Mislim folk, tist k ne zmore, strokovno ocenit ( da lahko tudi kritično ) ampak z argumenti in dejstvi, naj raje drži gobec( prste) kje drugje kot na tipkovnici.

Huwala

jadranka lover :D

 

Pokaži moč in izbriši zapise, kateri ti niso všeč. 

Ampak jaz še vedno trdim, da je jadranska magistrala brezveze in dobra za kralje ravnin. Je pa hudič, ko se kdo prepozna v temu kralju ravnin. 

No stručko, pa ti strokovno oceni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, izibajker pravi:

Komur je jadranka dolgočasna pa brezveze, v neposredni bližini je Krk pa Cres. Tam nikoli ni nobene gužve na cestah.

Tudi Rab in Pag sta lepša kot tam pod tistim Velebitom...veter, mrzlo morje, neprijazno okolje... za dol še nekako gre, za nazaj se pa vleče,... samo čakam, da bo čimprej konec enoličnosti. Saj naprej dol od Zadra je že bolj zanimivo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!