Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

sm slišal, da si v soboto dve punci objestno prtisnu, ti ti lump :P

 

:eek:, nč čutu

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Alla pravi:

Ja, kaj naj ti rečem.....za tvojo zmedenost nisem jaz kriva :P

maš prav, sam je res, nekdo v avtu vozi 60,80, po ravnem 90-100, mu padem za rit, bum po zavori pa 40. Ne vem zakaj, itak je ovinek, pa ne morem mim, moram počakat...pol pa mal klobasava, pol pa mim :D

je pa res, da nimam dokazov, da si bla kje ti :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

sm slišal, da si v soboto dve punci objestno prtisnu, ti ti lump :P

 

:hmm: nakladaš, v soboto sm biu doma zrd burje tam dol.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko se je špilat "Fato" v temi jadranka, ker je vsaka zadeva, ki mal smrdi po ribi, lahko hitro on topic. Tudi debata o jadranki, pa o kulturi voznikov, pa kdo je koga vidu pa kaj je tam jedu ni nič škodljiva. Jadranka je sam ena, pa zato radi tok klobasamo okrog nje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, NumLock pravi:

... Dajmo bit kulturni, pa imejmo nek normalen medčloveški odnos, ne pa, da pri nekaterih temah ne veš ali si prišel na moto forum ali na forum bolnice Vojnik....

Tudi če se jaz strinjam s tem, kar si tule omenjal, je vse skupaj samo en dih v veter... Za primer si poglej kakšen nivo komuniciranja, vsebine tem... imajo na nam najbližjih "južnih" forumih, pa ti bo vse jasno. Tam npr. nimajo teh debilnih tem, ki jih je pri nas v izobilju v rubriki Kr'neki. In ta primitivizem se od tam bolj ali manj širi po celem forumu...

V bistvu bi moralo tule pri nas prit do ene malo bolj obširne razprave o tem, kakšen forum bi na eni strani lastniki radi imeli in kakšen forum bi bil zanimiv za nas, uporabnike...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

Težko se je špilat "Fato" v temi jadranka, ker je vsaka zadeva, ki mal smrdi po ribi, lahko hitro on topic. Tudi debata o jadranki, pa o kulturi voznikov, pa kdo je koga vidu pa kaj je tam jedu ni nič škodljiva. Jadranka je sam ena, pa zato radi tok klobasamo okrog nje.

 

"svež" video sem dal, 24.04, tisto sem mimogrede omenil, lepa cesta za prepeljat, na drugi strani se odpre pogled na Skadrsko jezero.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo od vas opazil stacionarca zraven bencinske nekje med Crikvenico in Novim vinodolskim? Morda še kje slikajo na novo, ima kdo kak seznam radarjev na magistrali? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, HiM pravi:

A je kdo od vas opazil stacionarca zraven bencinske nekje med Crikvenico in Novim vinodolskim? Morda še kje slikajo na novo, ima kdo kak seznam radarjev na magistrali? :)

Je bilo že parkrat omenjeno v tejle temi, nazadnje na str.263... Ne škodi, če se kdaj, vsaj na hitro, malo prelista interesantna tema...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, HiM pravi:

A je kdo od vas opazil stacionarca zraven bencinske nekje med Crikvenico in Novim vinodolskim? Morda še kje slikajo na novo, ima kdo kak seznam radarjev na magistrali? :)

samo pravo temo moraš najt...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil z avtom med prazniki (zaradi šjore),... videl, ko je policist na meji zaradi prehitevanja kolone poslal na konec kolone vse motoriste, kateri so šli mimo čakajočih avtomobilov na Sočergi ( večinoma Italijani). Se je potrebno sedaj ustaviti za kolono čakajočih avtomobilov na vseh mejnih prehodih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, izibajker pravi:

In ta primitivizem se od tam bolj ali manj širi po celem forumu...

Se strinjam z navedenim, pisočim manjka pozitivne energije, ker za to rabiš voljo, pozitiven pogled na stvar. Ali pa nimajo kaj napisati.

Danes je nekdo napisal, da ni vedel, da se da brez drsanja "lagano" vozit ovinke na Jadranki, sam pa je nedavno objavil svojo sliko, na njegovem glanc spucanem kombinezonu pa še barvo na kolenskih drsnikih!? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, vandrovec pravi:

Sem bil z avtom med prazniki (zaradi šjore),... videl, ko je policist na meji zaradi prehitevanja kolone poslal na konec kolone vse motoriste, kateri so šli mimo čakajočih avtomobilov na Sočergi ( večinoma Italijani). Se je potrebno sedaj ustaviti za kolono čakajočih avtomobilov na vseh mejnih prehodih?

Na mejnem prehodu Metlika smo tudi šli mimo pa ni bilo problema, ni pa pametno, da se policaju pripelješ mimo kolone pred nos. Boš pa ja en ovinek prej nekje noter skočil? Sicer pa, če jih je poslal nazaj, je bil dobre volje, lahko bi pisal kazen za polno črto pa še prehitevanje kolone povrhu. Pol mam raje, da me pošlje nazaj.

pred 1 minuto, amateur pravi:

Se strinjam z navedenim, pisočim manjka pozitivne energije, ker za to rabiš voljo, pozitiven pogled na stvar. Ali pa nimajo kaj napisati.

Danes je nekdo napisal, da ni vedel, da se da brez drsanja "lagano" vozit ovinke na Jadranki, sam pa je nedavno objavil svojo sliko, na njegovem glanc spucanem kombinezonu pa še barvo na kolenskih drsnikih!? 

A malo heca pa ne razumeš? A bi moralo biti vse po PS-u, seveda tvojem a ne? Če te moti, pa ne prebiraj, maš še druge forume ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, IZTOK pravi:

A malo heca pa ne razumeš? A bi moralo biti vse po PS-u, seveda tvojem a ne? Če te moti, pa ne prebiraj, maš še druge forume ...

Seveda razumem hec, če ga je preveč, me pa to malce moti. Saj je še kaj drugega za žvečit, mar ne?

Ta teden zalaufam motor, pa bom kaj objavil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alternativa, da se izogneš glavnemu mejnemu prehodu CRO-MNE na Jadranki, greš čez dva prehoda, kjer ni "nikogar", lepa cesta, tudi za tišače, vendar pa ko prideš v MNE plačaš "cestnino" = pljačka za turiste, to je tisti del trase, kjer pokasirajo

https://goo.gl/maps/FGkzzWGxBVK2

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, amateur pravi:

Seveda razumem hec, če ga je preveč, me pa to malce moti. Saj je še kaj drugega za žvečit, mar ne?

Ta teden zalaufam motor, pa bom kaj objavil.

Evo vidiš, pa smo rešili. Ti kar objavi, mi bomo pa pokomentirali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Sem bil z avtom med prazniki (zaradi šjore),... videl, ko je policist na meji zaradi prehitevanja kolone poslal na konec kolone vse motoriste, kateri so šli mimo čakajočih avtomobilov na Sočergi ( večinoma Italijani). Se je potrebno sedaj ustaviti za kolono čakajočih avtomobilov na vseh mejnih prehodih?

tudi o tem smo že pisali v črno sivem nabijanju. Ne, po zakonu lahko greš mimo stoječe kolone. 53 člen 3 in 4 odstavek. Vendar, ko je tip siten je pač siten, lahko se sicer nabijaš z njim, a o rezultatu nebi...najbolje je iskat malobmejne prehode. Novokračine je blizu Rupe, pa nobene gneče ni.

pred 2 urami, IZTOK pravi:

Na mejnem prehodu Metlika smo tudi šli mimo pa ni bilo problema, ni pa pametno, da se policaju pripelješ mimo kolone pred nos. Boš pa ja en ovinek prej nekje noter skočil? Sicer pa, če jih je poslal nazaj, je bil dobre volje, lahko bi pisal kazen za polno črto pa še prehitevanje kolone povrhu. Pol mam raje, da me pošlje nazaj.

 

Nima prav in ne sme pisati kazni, vprašaj Borutta. Sicer pa tale debata je in ni povezana z jadranko. Delno ja, ker prehodi znajo res biti sranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderiranje in Jadranka. (velja pa tudi za ostale teme)

Sem že napisal, če je preveč čveka in skregano s temo, bom pobrisal, v nasprotnem ne, tema je namenjena izmenjavi informacij okrog jadranke, kjer pade vse živo zraven, od tehnike vožnje, kako in kje čez mejo, kaka je cesta, kje malicati, kje se kopati....

Če je žaljenje in nabijanje tudi brišem. Načeloma pa nočem takega foruma kot je bil ,sterilnega in strogo usmerjenega, brez kakršnekoli deviacije, pa tudi ne kopij forumov naših bratskih republik. Tak je bil in ni bil ok. Forum je živ, zato naj ostane živ, če kdo noče brati kaj kdo piše, kje je kakal in lulal, po koliko je bila orada, lahko mirno preskoči. Če bo KDO, ki ga to moti najedal, ga bom zbrisal :P

Upam, da sem vsem pojasnil kako hočem in kako delam, da ne bo utvar kako bo. Prav tako ne sankcioniram nikogar (je brezveze, razen outsajderjev, ki res nič ne razumejo)

lp

Radirka 

:ras:

ps. za vse pritožbe in pohvale pa se lahko obrnete na Codeina.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo malo posnetkov iz otoka Pag. Ni ravno Jadranka, je pa blizu :D Pa tisto preveč dolgočasno vsebino ali pa preveč srhljivo za mladoletnike in srčne bolnike, pa sploh vse tiste, ki se hitro razburite sem zrezal ven :ras:

https://youtu.be/_aZ1tOgXalc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, IZTOK pravi:

Evo malo posnetkov iz otoka Pag. Ni ravno Jadranka, je pa blizu :D Pa tisto preveč dolgočasno vsebino ali pa preveč srhljivo za mladoletnike in srčne bolnike, pa sploh vse tiste, ki se hitro razburite sem zrezal ven :ras:

https://youtu.be/_aZ1tOgXalc

Ne vem če link deluje za vse, ker sem linkal, ko je še uploadalo. Tale bi moral delat

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!