Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 5 urami, Snecer pravi:

To se pa malo čudno sliši oziroma si lahko tudi drugače razlagam :) 

.

... ne rabiš posebne razlage .... :D

... med uživači s teorijo ne prideš daleč ... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, DinDiin pravi:

Kaj to pomeni kralji ravnin?? Ne vidm povezave z Jadranko :)

sami ovinki in on najde ravnine!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

52 minutes ago, vandrovec said:

Tudi Rab in Pag sta lepša kot tam pod tistim Velebitom...veter, mrzlo morje, neprijazno okolje... za dol še nekako gre, za nazaj se pa vleče,... samo čakam, da bo čimprej konec enoličnosti. Saj naprej dol od Zadra je že bolj zanimivo :P

Kralj ravnin .....:cool: ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vandrovc se zajbava, za druge pa nism zihr :)

Aja, mrbit je misljeno kej sekanje ovinkov al pa kej, k smo tok hitri da ubistvu kar spuro potegnemo do Pakle, pa zgleda k ravnina? :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Pokaži moč in izbriši zapise, kateri ti niso všeč. 

Ampak jaz še vedno trdim, da je jadranska magistrala brezveze in dobra za kralje ravnin. Je pa hudič, ko se kdo prepozna v temu kralju ravnin. 

No stručko, pa ti strokovno oceni. 

ne, brisat ne rabim, le vprašal sem te, če lahko podkrepiš svoje izjave, pa očitno zlo na pamet pišeš :P

Sicer pa res ne vem, kaj majo kralji ravnin s člankom, ki ga je napisal Gustinčič.

ps. Jadranka spada med top 10 najboljših cest v EU :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DinDiin pravi:

Kaj to pomeni kralji ravnin?? Ne vidm povezave z Jadranko :)

To so tisti najhitrejši na ravninah in veselo sekajo ovinke. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Tudi Rab in Pag sta lepša kot tam pod tistim Velebitom...veter, mrzlo morje, neprijazno okolje...

Itak, da so vsi jadranski otoki fenomenalni...

Morda nisi razumel poante, zakaj sem omenil ravno Krk pa Cres. Ker sta takorekoč na domaku ruke, en plunk stran od Rijeke. Do tja je glih en tolk kot do našega Portoroža...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, izibajker pravi:

Itak, da so vsi jadranski otoki fenomenalni...

So, v prvo je sicer povsod enkratno, ponavljanje pa izgubi ta čar.

Meni je všeč raziskovanje neznanega, če bi večkrat drsal eno in isto cesto bi se mi zdelo, kot, da se vozim po pisti...ponavljanje, serijsko štancanje, poneumljanje z možgani na off... Nekaterim odsekom se ne morem izognit, ko grem od doma, lahko pa postavljam različne cilje. Tudi po Jadranki se bom še peljal, vsakič z drugim ciljem. Nazaj domov je pa nuja, zato jo težje prebavljam...dolgočasna je res tam pod Velebitom, da bi najraje naročil helikopter in se odpeljal naravnost domov,..:P

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf? ne vem no .. :?

če pa jadranka ni car, pol pa tudi ... maš ovinke, maš razglede, maš izlete na goro otokov, maš prijetne domačine (jih treba pač najt), maš izlete na velebit, maš kvalitetno cesto, najdeš ql moto družbo (če jo iščeš), maš odličen zrak, maš ....

če pa čist vsakič eno in isto drajsaš (in ti to gre na q...) in sekaš ovinke si si pa sam kriv .. pol ti bo itaq vsaka cesta  .....

ajaaaa, ne .. imate prav .. bv je, ne vozit tam .. .. bo več za nas ostalo .. ;)

edit: :drunk:

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jadranka je dobra in vznemirljiva samo ce jo zges. 

Ce se "svaljkas" in avanturizem zganjas, potem verjamem, da je Jadranka ziv dolgcas in da jo je enkrat/dvakrat na sezono vec kot dovolj.  

IMHO

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, MiNa said:

Ontopic! Jutr bo!

 

1 hour ago, solorider said:

Ne se zajebavat, ker jo bom kar jutri naskocil :smoke:

 

Zgleda da nas bo kar nekaj jutri na njej, mi pičimo na Vir, v nedeljo pa nazaj prek Karlobaga na Gospič in po notranjosti nazaj. Čudovita je. Grob asvalt, lepo speljani ovinki, ki se kar ne nehajo. Se lepo zagrejem in padem v ritem. Ahhh, sej pravim, čudovita je. Če bo kdo vidu rumeno VTR-ko z najboljšim zvokom, potem smo se srečal!:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, MiNa pravi:

noč

Kar malce vam zavidam vonj po morju, doma pa pada, pada, pa še pada.

Glede iskanja strehe se sam držim pravila, da sem vsaj eno uro pred mrakom na cilju, pa da je pumpa še odprta, tam imajo največ informacij, vsaj zdi se mi tako. Srečno vožnjo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 5. 2017 ob 21:10, Ni3ous pravi:

Zgleda da nas bo kar nekaj jutri na njej, mi pičimo na Vir, v nedeljo pa nazaj prek Karlobaga na Gospič in po notranjosti nazaj. Čudovita je. Grob asvalt, lepo speljani ovinki, ki se kar ne nehajo. Se lepo zagrejem in padem v ritem. Ahhh, sej pravim, čudovita je. Če bo kdo vidu rumeno VTR-ko z najboljšim zvokom, potem smo se srečal!:whistle:

mene samo rajcajo na polno! :D drug teden pa napadem!  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi se naslednji teden odpravljamo po jadranki, v Senju nameravamo v četrtek najeti apartma, potem pa do nedelje prevoziti kjer nam pač bo. En dan imamo v planu prevozit otok Pag, en dan do Paklenice. Nazaj grede pa mimo Plitvic. Vreme kot zaenkrat kaže bo naklonjeno. Planiramo pa prevoziti nekje 1200km. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli se ne sme planirat! Vedno plani padejo v vodo :) Murphy-jev zakov

Treba it na kar bo pa bo :bike:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   2 članov

    • bosa
    • vinnie38



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!