Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

še kr majo naši težave s hitrimi testi. Baje je CRO tok nevarna država, da hitri testi niso verodostojni...Poklukar..ne boš ti meni zizike majal. Pa komu drugemu nabijaj raje. Gnoj od folka.

 

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/poklukar-hitri-testi-za-vstop-iz-hrvaske-ko-bo-zagotovljena-verodostojnost/581871?fbclid=IwAR1vvQMYP1nobPZ_UHyxKlzQVQOik16zCwk0jWsSZ8p3kW6wsJHq1-0SWk8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo seznanjen s tem če naprimer narediš hitri test pri nas ti velja 48 ur, a se lahko s tem testom vrneš nazaj iz hrvaške v roku 48 ur ali je za nazaj obvezen PCR test?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, djexxtreme said:

A je kdo seznanjen s tem če naprimer narediš hitri test pri nas ti velja 48 ur, a se lahko s tem testom vrneš nazaj iz hrvaške v roku 48 ur ali je za nazaj obvezen PCR test?

ne, obvezno PCR (trenutno še)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.avtokampi.si/novice/hrvaska-prehod-meje

 

 

Kako iz Slovenije na Hrvaško in nazaj - kdo gre lahko in kakšne dokumente potrebuje

 
 
 

Hrvaška je sprejela odločitev, da lahko vstopijo vsi potniki, ki imajo tudi samo en odmerek cepiva, vendar šele 22. dan po prvem cepljenju. Ob tem je tudi veljavnost negativnega PCR testa iz 48 ur podaljšala na 72 ur. Slovenija pa naj bi tudi danes sprejela nove ukrepe za povratek v državo - več bo znanega proti večeru.

 

pred 22 minutami, djexxtreme pravi:

še kr ne bo nič od jadranke?

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ChilliPalmer pravi:

Sej so mal znizal cene za PCR na 400 kun. Tko da, ne bit sramezljivi.

Niti tega ne bomo kmalu rabili :) oziroma samo kune ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Vlada se je sestala na redni seji. Za vstop v Slovenijo po poročanju 24UR ne bo več potreben negativen PCR-test, ampak bo zadostoval že hitri test. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.24ur.com/novice/korona/od-sedaj-na-hrvasko-ze-z-enim-odmerkom-cepiva.html

Hvala falusu, končno se lahko iz ketne strgamo ter skozi pluča in fergazerje jadranski morski zrak potegnemo... 

Jelko pravi da tudi vstop v SLO ne bo problem za tiste s cepilno prepustnico ?

Ni druge kot NA JURIŠ TOVARIŠI, preko vode do slobode :D;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, siks pravi:

...kako je bolje odvoziti Pag, iz severa proti jugu ali obratno? 

Jaz sem ga od juga proti severu, v Pagu južna, pol pa do trajekta, je pasalo malo za prebavit, potem pa gas na sever.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, KARMEN1 pravi:

Meni bi se sprožil airbag, mogoče bi se me ustrašil, ko bi postala žoga ???

pa bombico bi mu v glavo zabrisalo..?

Popravljeno . Popravil Satao
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bohvej kva je spet resnica tule. Verjetno avtomobilisti provucirajo medveda z selfiji in podobnom sranjem. Ko naredi red, so pa po vseh novicah pa lovce klicat pa ne vem kaj.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, siks pravi:

...kako je bolje odvoziti Pag, iz severa proti jugu ali obratno? 

v vse smeri :D

Kako ti je najbolj všeč Karlobag-Pakla?

No, lih kontra greš na Pag :D

 

pred 16 urami, FrenkH pravi:

https://www.24ur.com/novice/korona/od-sedaj-na-hrvasko-ze-z-enim-odmerkom-cepiva.html

Hvala falusu, končno se lahko iz ketne strgamo ter skozi pluča in fergazerje jadranski morski zrak potegnemo... 

Jelko pravi da tudi vstop v SLO ne bo problem za tiste s cepilno prepustnico ?

Ni druge kot NA JURIŠ TOVARIŠI, preko vode do slobode :D;) 

in hitrim testom po novem

 

 

Drgač pa ta vikend..turisti že nortijo zarad praznikov. avtodomarji, prikoličarji, vikendaši..počas bo konec z jadranko :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, ChilliPalmer pravi:

Ce se hoces izogniti karanteni rabis pcr se zmer... 

do sobote  https://www.avtokampi.si/novice/hrvaska-prehod-meje

Potrebni dokumenti za vrnitev v Slovenijo

Hrvaška je še vedno v celoti na slovenskem rdečem seznamu. Slovenija je 2. junija sprejela, da bo od sobote, 5. junija, zopet omogočen povratek tudi z negativnim hitrim antigenskim testom, kar velja za vse države in regije, ki so na rdečem seznamu. Potrdilo o negativnem hitrem testu je veljavno, če od odvzema brisa še ni preteklo več kot 48 ur. Če ste na Hrvaškem manj časa, se lahko vrnete z istim testom, ki ste ga naredili v Sloveniji.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, iz prve roke, mejni prehod Sočerga.

Za dol me je hrvaški policaj vprašal, če imam test, pa sem mu rekla, naj kar skenira potni list, ker je vse notri.

Skeniral je in mi ga vrnil.

Za nazaj pa slovenska policajka pogledala in skenirala. Drugega ni vprašala. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

Danes, iz prve roke, mejni prehod Sočerga.

Za dol me je hrvaški policaj vprašal, če imam test, pa sem mu rekla, naj kar skenira potni list, ker je vse notri.

Skeniral je in mi ga vrnil.

Za nazaj pa slovenska policajka pogledala in skenirala. Drugega ni vprašala. 

V potnem listu imaš podatke ... o čem .. o testiranju ? .. o cepljenju ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!