Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 18 urami, kronik pravi:

gugl prevod:

Tega odseka tega poletja še nisem vozil. ali pa sem z nekaj strani slišal, kako tisti del in ne več za kakšno bolj dinamično vožnjo. do zdaj sem že dvakrat padel, najseverneje pa je bil Karlobag. Mitas Sport Force + EV se zelo močno odziva na bitumenska polnila in bele prometne znake.

Meni je tvoje pisanje brez google prevoda bolj všeč. Sam povem.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Marko P. pravi:

Meni je tvoje pisanje brez google prevoda bolj všeč. Sam povem.:)

se strinjam, ampak da bo volk sit in koza cela, sem dal jaz gugl prevod. Potem pa je, kar je. Naprej v tej temi ne bomo razpravljali.

Je pa tule odprta tema o drugih jezikih:

Kronik, ni druge, napiši v svojem jeziku al pa kakem drugem in uporabi gugl prevod, pa bo kar bo.

V ostalo se pa ne mešam.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Marko P. pravi:

Nihče ni omenil, zdaj pa ne vem, a je z mano kaj narobe ali z mojo Mitasko...

Od Senja do malo pred Jablanico (trajekt na Rab), toliko zalivk, da je vožnja čez ovinke kar zastrašujoča.

Ta del od letos dalje vozim turistični tempo, pa si okolico ogledujem... 

Roadsmartke so tudi fejst drsele po tistih zalivkah, pa sploh nisem hitr vozu ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kronikže ok piše, jaz ga vse razumem. Pa tudi on mene, ko pišem slovensko ?. Samo malo se je treba potrudit, če želiš koga razumeti ?.

Drugače pa, razen @DAMI34, ki se je že preselil h karirastim prtom, kdo še načrtuje desant na Jadranko ??

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem prisiljeno oddseljen nazaj v matično domovino :(

čakam da se CRO TET posuši :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, KARMEN1 pravi:

@kronikže ok piše, jaz ga vse razumem. Pa tudi on mene, ko pišem slovensko ?. Samo malo se je treba potrudit, če želiš koga razumeti ?.

Drugače pa, razen @DAMI34, ki se je že preselil h karirastim prtom, kdo še načrtuje desant na Jadranko ??

 

@KARMEN1jaz si bom Jadranko vzel prvič....to nebo ravno desant?.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 5. 2021 ob 16:02, kronik pravi:

 

 

gugl prevod:

Tega odseka tega poletja še nisem vozil. ali pa sem z nekaj strani slišal, kako tisti del in ne več za kakšno bolj dinamično vožnjo. do zdaj sem že dvakrat padel, najseverneje pa je bil Karlobag. Mitas Sport Force + EV se zelo močno odziva na bitumenska polnila in bele prometne znake.

Kaj to pomeni?

Da drsi na zalivkah, ali ne drsi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, KARMEN1 pravi:

Kaj to pomeni?

Da drsi na zalivkah, ali ne drsi?

Od Senja do Jablanice je polno svežih zalivk. Drsi u3pm!

Od tu dalje so stare zalivke in nič ne drsi, razen koleno po asfaltu....:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

običajno nove zalivke, ker štrlijo malo iz asfalta, vedno "drsijo", sej se prepogibajo... ko zlezejo notri, je bolje 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Marko P. pravi:

Od Senja do Jablanice je polno svežih zalivk. Drsi u3pm!

Od tu dalje so stare zalivke in nič ne drsi, razen koleno po asfaltu....:whistle:

Sprašujem @kronik, ker testira nov model gume.

Vse te zalivke poznam in vem, da vsaka guma na njej zdrsne, sem jih že preizkušala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

Sprašujem @kronik, ker testira nov model gume.

Vse te zalivke poznam in vem, da vsaka guma na njej zdrsne, sem jih že preizkušala.

Potem sem pa narobe razumel.

Kronik piše, da se tam letos še ni vozil, so mu pa rekli znanci, da drsi. Tako sem si prevedel google prevajalnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Marko P. pravi:

Od Senja do Jablanice je polno svežih zalivk. Drsi u3pm!

Od tu dalje so stare zalivke in nič ne drsi, razen koleno po asfaltu....:whistle:

pust, ne ji povedat :D sj bo čutla :D

 

pred 3 urami, maus pravi:

običajno nove zalivke, ker štrlijo malo iz asfalta, vedno "drsijo", sej se prepogibajo... ko zlezejo notri, je bolje 

 

nikjer ni blo table "pazi nova zaljevka" :P

 

pred 35 minutami, KARMEN1 pravi:

Sprašujem @kronik, ker testira nov model gume.

Vse te zalivke poznam in vem, da vsaka guma na njej zdrsne, sem jih že preizkušala.

nope, na novih boš prav usrana, na starih samo rećeš, ma ko jo jebe :P

 

pred 30 minutami, Marko P. pravi:

Potem sem pa narobe razumel.

Kronik piše, da se tam letos še ni vozil, so mu pa rekli znanci, da drsi. Tako sem si prevedel google prevajalnik...

res je in sem tudi zapisal, sem v trenutku plesanja po cesti spustil tempo za vsaj 30% pa že prej sem vozil "šparanju kramparc" primerno. LS stil :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, KARMEN1 pravi:

@kronikže ok piše, jaz ga vse razumem. Pa tudi on mene, ko pišem slovensko ?. Samo malo se je treba potrudit, če želiš koga razumeti ?.

Drugače pa, razen @DAMI34, ki se je že preselil h karirastim prtom, kdo še načrtuje desant na Jadranko ??

 

jest sm mou plan za konc tedna,pa sej dons use sesul...kriu pa narobe narjen rondo ... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

pust, ne ji povedat :D sj bo čutla :D

 

nikjer ni blo table "pazi nova zaljevka" :P

 

nope, na novih boš prav usrana, na starih samo rećeš, ma ko jo jebe :P

 

res je in sem tudi zapisal, sem v trenutku plesanja po cesti spustil tempo za vsaj 30% pa že prej sem vozil "šparanju kramparc" primerno. LS stil :D

 

Povej jim, da cela Jadranka drsi in naj ne hodijo dol! :lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, mladench pravi:

Karmen se priravlja na jadranko, kot se še Markez ne na muĐelo :D

@KARMEN1 greva skupaj jutr, ti boš spredaj, jaz jo bom pa zadaj počasi osvajal????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osvajal koga ??

Jadranko ??

pred 9 urami, mladench pravi:

Karmen se priravlja na jadranko, kot se še Markez ne na muĐelo :D

Saj sem že vsa zmešana, če mi je lani uspelo enkrat priti do Karlobaga, potem nas je @Xebec zapustil ???, za konec pa so nas za eno leto dali v zapor ?????.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sedaj bi pa že res čas bil ... covid prehod meje od jutri naprej ne bo problem, je pa problem potečena osebna izkaznica in prepozno reagiranje na to .. :angryrant2:

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tex pravi:

Ja, sedaj bi pa že res čas bil ... covid prehod meje od jutri naprej ne bo problem, je pa problem potečena osebna izkaznica in prepozno reagiranje na to .. :angryrant2:

boš kar en teden čakal na osebno, žal

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, kaizer said:

boš kar en teden čakal na osebno, žal

 

Niti ne, bom kar 2 tedna čakal na termin na UE in pol še en teden čakal na izdelavo .. :angryrant2:

Saj ni problema, če nujno rabiš, pol ti namesto v 4 delovnih dneh izdelajo v 2 delovnih, seveda doplačaš za nujno izdelavo. Ampak na termin na UE pa vseeno čakaš 2 tedna .. :lol1:

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tex pravi:

Niti ne, bom kar 2 tedna čakal na termin na UE in pol še en teden čakal na izdelavo .. :angryrant2:

Saj ni problema, če nujno rabiš, pol ti namesto v 4 delovnih dneh izdelajo v 2 delovnih, seveda doplačaš za nujno izdelavo. Ampak na termin na UE pa vseeno čakaš 2 tedna .. :lol1:

Morda lahko daš delat osebno na drugi UE :)  

Citiraj

Kako pridobiti osebno izkaznico?

Za osebno izkaznico lahko zaprosite na kateri koli upravni enoti v Republiki Sloveniji in na diplomatskih predstavništvih ali konzulatih Republike Slovenije v tujini. V nujnih primerih, kot so zdravljenje, bolezen ali smrt ožjega družinskega člana, nujni službeni opravki, lahko osebno izkaznico izda tudi Ministrstvo za notranje zadeve Republike Slovenije.

https://www.gov.si/teme/osebni-dokumenti/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!