Skoči na vsebino

Triumph Explorer 1200


KeC
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

Ja ko prišteješ še DMV pa še ostalo, kar sodi cesarju ugotoviš, da so cene Triumphov pravzaprav pri nas dobre. Resno pa sem se prestrašil ob pisanju Cikadine, ali gre prodajalcu iz MS zaupati 100% kupnino, potem pa čakati na svoj loto dobitek! Ima še kdo negativno izkušnjo z dobavo pri nas seveda!

Odločil sem se, da letos kupim Trophya, a kje, mogoče v Avstriji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst nočem delat slabe raklame nobnemu, sej do zdej so še vsi motorje dobili. nas pa vedno dobijo na ta finto s temi 100% avansi, ker le tako ponudijo dober popust, pa ne samo moto trgovci ampak kar vsi. jst drgač s španikom nimam nekih slabih izkušenj, itak sm samo eno malenkost do zdej prek njega naročevala. je pa zelo pohvalno iz njegove strani, da je letos organiziral vsaj nekaj testnih voženj.

kar se cen v tujini tiče, pa ne me zdej držat za besedo, ampak kolkor sm jst gledala ima avstrija (in tako posledično) tudi mi najvišje cene. oz. če pri italijasnki recimo odšteješ njihov davek in prišteješ našega, je še vedno nekaj ceneje. sploh pa dobiš kake razstavne modele, za dobr popust. samo je pa pol vejrento spet treba to dokler garencija velja v tujino vozit na servis itd. upam da mu rata da bo enkrat lahko uvažal direkt, bo verjetno boljše, tako pa se verejtno čakajo še z avstrjici da majo dovolj naročil itd.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, sam bi najraje kupil pri slovenskem trgovcu, že zaradi garancije, da lahko peljem na slovenski servis, pa če je kaj narobe, lahko javno potarnam, pa bo hitro urejeno!

Če tarnam po nekem tujem trgovcu, moje javno tarnanje v tem primeru ne bo zaleglo (če bom tarnal pri nas seveda).  A res bi rad videl, da kupim zadevo od zaupanja vrednega trgovca!

In zdaj panika, kupit ga nameravam nekje februar marec, ali čakat na to, da se pojavi direkt zastopnik iz Anglije (se bo zgodilo?), ali reskirat pri Španiku, ali pa torej kupit v tujini, recimo Avstriji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garancija velja povsod, vsaj tako mi je rekel uradni prodajalec v Nemčiji, kjer sem kupil Tigra; tudi Vomberger je potrdil te besede, ko sem ga peljal na servis. Seveda pa ni bilo kaj narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garancija velja povsod, vsaj tako mi je rekel uradni prodajalec v Nemčiji, kjer sem kupil Tigra; tudi Vomberger je potrdil te besede, ko sem ga peljal na servis. Seveda pa ni bilo kaj narobe.

 

 

in kje si dobil homologacijo, ti jo je zrihtal Španik, ali si jo moral sam delati na LPPju ali RTIju???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zrihtal sam, RTI !

 

Drgač pa; Španik, dober dečko, mi je posodil  tigra ta malega in ta velikega za ves dan, da sem jih lahko testiral ! Žal pa s ceno nisva prišla skupaj in sem se peljal v Nemčijo ter motor sam pripeljal v SLO !

 

Pa dober nakup !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ni noben brez motorja ostal al kaj? Vsi so ga dobl..

Je bil kdaj tut kak problem ja, ampak to je povsod..nikjer niso vsi 100% zadovoljni..ampak to predvsem zato k smo potrošniki tok prtegnjeni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ni noben brez motorja ostal al kaj? Vsi so ga dobl..

Je bil kdaj tut kak problem ja, ampak to je povsod..nikjer niso vsi 100% zadovoljni..ampak to predvsem zato k smo potrošniki tok prtegnjeni ;)

Beseda je obraz, ki ga ima trgovec...mesec gor al dol je pa najmanj "šalabajzerstvo" !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beseda je obraz, ki ga ima trgovec...mesec gor al dol je pa najmanj "šalabajzerstvo" !!

ja..poznam človeka ki je mel denar za multistrado in mu je trgovec reku da zdej gre pa on na dopust, da ne more..pa je potem kupil explorerja in je srečen ko vesolc..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja..poznam človeka ki je mel denar za multistrado in mu je trgovec reku da zdej gre pa on na dopust, da ne more..pa je potem kupil explorerja in je srečen ko vesolc..

js poznam pa enga, k je nesrečen, dokler ne bo že vplačan moped u bajti, pol bo pa srečen ko vesoljc..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol sem mel edini srečo da sem ga dobil v treh dneh po vplačilu?

 

ker si moj prijatu ... zato :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa zdaj AS tako izstopa od drugih? V preteklosti sem kupil res že veliko motorjev (veliko niso že trije kosi), tudi po naročilu, torej motor še ni bil na zalogi, resda pa pri preverjenih trgovcih (pri ASu še ne)!

Ti trgovci še danes delajo in so po mojem mnenju  še vedno zaupanja vredni!

Hudič, ker taisti ne prodajajo Triumphov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda neke poslovne kulture in prodajniške bontona oziroma manir je v splošnem pomanjkanju. Ne razumem zakaj je tako težko poklicat če se z dobavo neke naročene in plačane stvari kasni. Pa naj bo to del za 5 € al pa cel motor. Se kupcu ne bo noben problem malo več počakat in tudi nobene slabe volje ne bo, če bo seznanjen kako dobava poteka in da ni pozabljen, zdej ko je enkrat stvar že plačal. 

Opažam pa, da ni to problem zgolj pri nas ... 

 

Upam, da se v splošnem motim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa ne bi plačal motorja dokler ga ne vidim..

Oziroma bi mogoče v AS Domžale..drugje pa ne..

Ko ga pa  vidim se šele začnem pogajati za ceno,saj mislim da je trgovcu interes da prodaja!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj me pa še nekaj zanima, če slučajno ne bom  :topic:, o EXPLORERJU 1200 kateremu je ta TEMA namenjena, zanima me kako se moped obnese po par 10.000 km, če jih že kdo ima, kakšna je kaj poraba in stroški servisov pa če so kakšne okvare

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moj ima malo manj kot 16 000 km. Prvi servis pri 800 km je prišel 150 €, drugi bo pri 16 800 km. Poraba od 4,8 ( pri umirjeni vožnji ) do 7,2 I/100 km ( na AC ZG - BG s tempomatom pri 170 km/h z dvema in prtljago ). Pri men je največkrat povprečje od 6 do 6,3 I/100 km. Men dela brez problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Španik je za mene en navaden natego,me je že na suho,sm si ga dobro zapomnil.Cikadina,tebe bi pa vprašal,a misliš da če v tujini(EU) kupiš novega Triumpha,npr, v italiji ga moraš tudi tam servisirat,ko je v garanciji?Ker se mi namreč to zdi čudno,z znamkami,ki jih vozim  ni teh problemov,kupiš ga lahko kjerkoli v EU in servisiraš doma pri poblaščenem serviserju,tudi takrat ko je v garanciji .

Explorerja sem imel v uču,men zelo lep motor in na to kubikažo varčen in zelo dobro odziven agregat :OK:toda ko sem pomislil na Španika in dobavo rezervnih delov me je minilo.Z rezervnimi deli nisem imel izkušenj(čakanje pri dobavi)ampak sem slišal,zato tega ne morem trditi!Lahko pa trdim za dobavo motorja ki je že v celoti plačan in je bil obljubljen v 14 dnevih,no prevesilo se je že v drugi mesec čakanja,potrjeno,pozna ga tudi Dami34 in je naš forumski kolega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nimam pojma kako je z garancijo in tem to nej drugi povejo. kar se rezervnih delov tiče je tako da če jih sam naročiš so v 5dneh doma. kako hitro dobavljajo servisi, pa nimam pojma (stvari, ki niso potrošni material). moja je bla samo enkrat pri jermanu na servisu, lani smo jo doma in letos tudi. kar rabimo izrednega pride iz anglije in to je to. ostali mislim da so tudi z jermanom zadovolni. je pa neki treba priznat, pozna se da nimamo uradnega uvoznika in to je tisto kar res manjka. da je direkt naveza s fabrko. pododobno je tudi z ostalimi slabo zastopanimi znamkami, je bolj znajdi se sam sistem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prve roke: pred mesecem sem Španika spraševal za dobavljivost enega rezervnega dela (ni potrošni material). Dejali so, da je rok 14 dni.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prve roke: pred mesecem sem Španika spraševal za dobavljivost enega rezervnega dela (ni potrošni material). Dejali so, da je rok 14 dni.

js tut verbalno nategnem ene 100 pičk zapovrtjo, v resnici pa kako manj :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!