Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

nalimal na rit 1 bmw-ejas (avtomobilist), ves vesel prehitel, ampak sm mu tut z mojim kiwijem uspela dat vetra, ko mi je do konca zivc ven potegnu..

OT..ce si pametna se bos takim provokacijam v bodoce izognila.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa rajš počakala da je nehalo, me je že prevečkrat na pralo, pa še glede na outfit bi zmrznla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps: pussye z burgmanom more je mogla it pa žena z avtom iskat v službo, ob tem pršenju :lol1::BUA:

Ne bo držalo :grrr , lepo častno in pošteno sem hrabro odplul iz službe, nič manj moker kot ti :grim :winkiss:

Pa še en nasvet: mobi in moneybag zaviješ v PE vrečko in ne zaplavata ;):OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je pa vceri nalimal na rit 1 bmw-ejas (avtomobilist), ves vesel prehitel, ampak sm mu tut z mojim kiwijem uspela dat vetra, ko mi je do konca zivc ven potegnu.. no ja, sej pr tolkratnem obisku bohinja, bi pa lahko ze pocasi znala ovinke na pamet :whistle:B)

Bina nima smisla, naj prehiti, če mu tako paše, neko dokazovanje potem je brezveze. Če kdo meni za ritjo pelje dam raje desen smernik, ko je prosto, ko vidim, da bo šel prehitevati se malo proti desnemu robu pomaknem in je. Mi ne bo krona z glave padla, če me kdo prehiti, raje vozim dalje kot mi paše in spustim hitrejše naprej :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OT..ce si pametna se bos takim provokacijam v bodoce izognila.

Bina nima smisla, naj prehiti, če mu tako paše, neko dokazovanje potem je brezveze. Če kdo meni za ritjo pelje dam raje desen smernik, ko je prosto, ko vidim, da bo šel prehitevati se malo proti desnemu robu pomaknem in je. Mi ne bo krona z glave padla, če me kdo prehiti, raje vozim dalje kot mi paše in spustim hitrejše naprej :)

ma ja, sej fora je v tem, da ni dal miru.. sm najprej upocasnila pa cakala, pa ni sel, se je samo limal.. pol je koncno prehitel, sm mela mal miru.. potem pa smo vsi dohitel neke "pocasneze" in ker je bla prilika, smo jih prehitel, pa sm pol se njega mim grede.. pol so bli pa na cesti se dodatni vozniki in sm se une "pocas" prehitevala, tko da sm ga pol koncno "zgubila" za sabo, ker z avtom je vseen mal daljsa razdlja potrebna kokr z mopijem ;)

brez skrbi, ne prehitevam brezglavo.. oz. ne delam takih neumnosti, za katere vem, da bi me lahko drago stale (v smislu, da se ne bi mogla vozit ;) predolg sm cakala, da bi prezgodi zakljucla kariero motoriranja :grim ). sicer pa hvala za skrb :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je padla turca v dolomite. Štart je bil v zgodnjih jutranjih urah....se pravi ob 05.30. Da bi prihranil na času sem jo ucvrl do

Pordenone-ja po AC. Tu sem nadaljeval v Montereale in nato smer Barcis, kjer sem naredu 15 minutno pavzo in malo slikic.

post-3455-0-61098000-1341485430_thumb.jpg

Po čikpavzi sem odpeketal naprej čez prelazek Osvaldo mimo jeza Vajont v Longarone.

post-3455-0-38734600-1341485555_thumb.jpg

Od tu pa v Dont, kjer sem zavil levo čez prelaz Duran v Agordo. Tu sem na koncu mesteca zavil levo in nadaljeval čez prelazek Aurine v Gosaldo in nato čez prelaz Cereda

post-3455-0-04224500-1341485719_thumb.jpgpost-3455-0-34862400-1341485735_thumb.jpgpost-3455-0-32088100-1341485747_thumb.jpg

v Siror, kjer sem napojil konja (draga ta taljanska krma...1,749 za liter). Po rifornimentu sem nadaljeval čez prelaz Rolle, kjer sem dohitel ene štiri Pantanije, ki so rabli celo cesto....ker sem malo prnoru sem zabremzu, da je zadnja guma malo zacvilila in trobu...v sekundi so bli postrojeni v koloni po ena in rabli samo 0,5 m pasa....mamico jim jexxx. Eden je malo žugal in pizdil, samo sem mu odgovoru lepo diplomatsko z mednarodno gesto (sredinski prst). So kmalu nehali pizdit, ker jim je sape zmanjkalo, ker so rinli v klanc. Med vzponom sem naredu nato en par slikic...

post-3455-0-76398700-1341486124_thumb.jpgpost-3455-0-48382500-1341486140_thumb.jpg

Po spustu sem nadaljeval levo čez prelaz Valles, kjer sem prebil mejo 2000 m n.v.

post-3455-0-53695700-1341486211_thumb.jpgpost-3455-0-43255800-1341486223_thumb.jpg

Nato pa nadaljeva čez prelaz San Pellegrino v Moeno in nato v Canazei, kjer sem napadel prelaz Sella

post-3455-0-60038300-1341486300_thumb.jpgpost-3455-0-52879400-1341486311_thumb.jpg

Po osvojitvi Selle sem nadaljeval še čez prelaz Gardena v Corvaro.

post-3455-0-57181800-1341486321_thumb.jpgpost-3455-0-42932400-1341486391_thumb.jpg

Ker je bla ura od kosila sem si prvošču eno pizzo in jo zalil s coca colo...na koncu še en kofe. Po 30 minutni pavzi sem ponovno osedlal konja in jo mahnil preko prelaza Valparola na prelaz Falzarego in sledil je spust proti Cortini d'Ampezzo.

post-3455-0-23814500-1341486524_thumb.jpg

Da ne bi šel čez prelaz Tre Croci sem nadaljeval po regionalki proti Misurini. Tu je sledil samo fotoseššon in že sem pičil dalje. Po spustu sem se ustavil na jezu v Auronzo di Cadore, kjer sem v senci si privoščil enih 15 minut razmisleka, po kateri poti nadaljujem.

post-3455-0-68769800-1341486578_thumb.jpg

Al naj grem levo čez Sappada ali desno čez prelaz Mauria....ker nisem se hotu politično usmert (al levi ali desni), sem jo udaril vmes čez sedla Ciampigotto, Razzo in Rioda, ter se spustil k jezeru Sauris.

post-3455-0-60035300-1341486593_thumb.jpg

Za finiš sem si omislil še prelaz Pura

post-3455-0-22230000-1341486605_thumb.jpg

post-3455-0-72336200-1341486617_thumb.jpg

in po lepi gozdni cesti jo mahnil do Auronza, nato pa do Tolmezza, kjer sem ponovno moral napojit konja in potem pa skok na AC in domov.

Statistika: osvojenih 12 prelazov in 3 sedla, vreme super, malo prometa....razen en par smotanih Pantanijev, vsega skupaj je naneslo enih 703 km.

Dober dan, v Auronzu di Cadore, oz. Auronzu, pozimi izpraznijo jezero HE in na dnu naredijo parkirišče za obiskovalce smučišča. Take ture so pa delovne, Shultz, kako kaj pa zapestji?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, v Auronzu di Cadore, oz. Auronzu, pozimi izpraznijo jezero HE in na dnu naredijo parkirišče za obiskovalce smučišča. Take ture so pa delovne, Shultz, kako kaj pa zapestji?

no...ja sem bil malo zmatran....samo sem vajen teh vzdržljivostnih tur.

...sama hvala me je. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sva jo z ženo prvič ucvrla v nepozabne Dolomite. Prelepa narava, čudovite ceste, ter zelo prijazni ljudje.

Sicer pa slike povedo vse!!! :OK:

Fereku pa hvala, za odlične in natančne napotke!!!!

lepe slike :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavrično črni izlet :D

Danes sem izzvala mavričnega GS-a, če je sposoben držati povprečno dnevno hitrost 50 km/h :lol: CHALLENGE ACCEPTED B) dobila sem tapravo spremstvo (z vsemi štirimi) – Gromsko Strelo :grim

post-34724-0-03474400-1341777941_thumb.jpg

Odhod je bil ob 9h z Dolgega mostu čez Brezovico, Vrhniko, Logatec… Ride, kjer naju je pričakal letečman :whistle: … do Postojne na kavico :kava:

z mavrico sva nato odpujsala dalje proti Senožečam čez Lokve do končnega cilja: Lipica.

Sledila je lekcija igranja golfa :OK: in porcija ledene kave.

post-34724-0-79881300-1341777992_thumb.jpg

Mojitotu tako zmanka moči v klanec :eek: da me je danes kar avtobus prehitel :xx: sramota

post-34724-0-17002200-1341778032_thumb.jpg

GS se mi je pa kar malce zasmilil med to turistično vožnjo :yes:

Vrnila sva se po isti poti nazaj… zame je naneslo 211km B) za nejca pa verjetno še kak km več .)

Mobitel se mi je obesu :cry: in so se slikce več ali manj izgubile :(

________________________________________________________

sumasumarum: GS se dobro vozi :lol: in nov fotoaparat potrebujem :P

post-34724-0-91083800-1341778101_thumb.jpg

sem vaju srečal v povratku čez ride..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bila ena lepa umirjeno - turistična vožnja:

LJ - Litija - Hrastnik - Zidani most - Krško - Kostanjevica na Krki (kosiu ... njami njami) - Novo mesto - Dvor - Kočevje - Kočevska Reka - Ribnica - Sodražica - Cerknica - Postojna - Logatec - Ljubljana ... prou fajn je blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bila ena lepa umirjeno - turistična vožnja:

LJ - Litija - Hrastnik - Zidani most - Krško - Kostanjevica na Krki (kosiu ... njami njami) - Novo mesto - Dvor - Kočevje - Kočevska Reka - Ribnica - Sodražica - Cerknica - Postojna - Logatec - Ljubljana ... prou fajn je blo :D

Hehe, same "prave" ceste si izbiral :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No včeraj sem se pa šel tudi jst malo peljat.

Pole pa sem se malo ustavil, da utržem dve pšenici, ka so lepo zoreli ob cesti, nakar takoj za tem že kmeta srečam. Al sta bla 2 kmeta, se ne vem. Vem pa da da sta bla živa norca. Pa se jih nisem mogel znebit. Ker pa je umetnost to, da znaš presodit situacijo sem šel kr z njima. Pr mejdnu, da je bila pole še izzi varianta tm. Samo kaj ko se Gromska Strela, en s palcami za golf tm pojavi. Umetniško sem se jim izmuznil ker jih je Vale zamotil.

Pole pa švrk nazaj domov he he

post-25300-0-38637100-1341846609_thumb.jpg

To je edina slika ka sem jo uspel naredit

Zdej pa naj me razume kdor me razume

he he

do naslednjič

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha ha, js bom pa en mal ponavljala zgodbo od keiko, k je bla u wc zaprta! ha ha ha, samo da sm se uspela sama resit.. :P

zgodba gre pa nekako takole.. pribremzam do divace, grem na vodo, pred odhodom se na WC.. moja "slabost" je to, da hodim na wc sama.. no, tokrat je bla, ponavad ni..

pridem u zenskega (normalno) hocem odpret dilo, pade dol, si mislim- ajde, mogoce moram obe dvignit... ponovim vajo, padeta OBE dol... ok, grem do kelnerce, ji pojasnim, da tako pa pac ne bom mogla na - in mi dobrovoljno ponudi privat.

ob tem me opozori, naj zaklenem zunanja vrata in notranja malo privzdignem, ker da se zatikajo. ok, done.. dvignem dilo, stoji.. jes!! opravim svoje, se nazaj zapakiram u motoopremo- vse razen jakne (v kateri je obicajno tut telefon- to je ostal zuni, na stolu ;) ).

seveda, avtomatsko stegnem roko proti kljuki, ko jo hocem zagrabit, pa samo debelo pogledam :eek: :eek: kje pa je kljuka?? WTF?? in pol se zacnem smejat, ker sm se spomnila na keikin dogodek!! ja ja, sej vem, namest da bi paniko zagnala, sm se zacela smejat..

jah klinc, kaj zdej.. :hmm: :hmm: gledam okol, nasprot skoljke je bla omara z metlami in nekimi zadevami.. pogledam not, ce je kej tazga kar bi se dal uporabit.. recimo KLJUKA!!? :O nope, ni blo te srece.. vidm na uni zadevi k je wc papir not, da je nek kvazi kljucek s kvadratno luknjico, k bi se mogoce dal nataknit na un strcelj (jap, to sm mela "sreco" da je z druge strani se bla kljuka not :010 ) jah klinc, ne gre.. premala luknja.. kaj zdej :hmm: se zacnem dret? a ma to kak smisel? vprasanje, ce me bo sploh kdo slisal, ker wc ni lih V lokalu ampak kokr v enem hodniku.. sicer pa, tut ce me slisjo, itak ne morjo not, ker so zunanja vrata zaklenjena.. :hmm: se mal gledam okol.. wc velik mogoce 1,5m x 2m, s tem, da je bla se una omara not, pa skoljka.. he he vedno bolj mi gre na smeh.. kaksno sreco mam!! ha ha ha

ok, pogledam gor, ce bomo en mal plezal.. jap, mam "sreco" stena ni do stropa, pa "samo" polovico usnjenga, cist oprijetga kombinezona mam!! se DOBR, da nism nabavla skrip skrip skornje!! ha ha ha, ok, pa dejmo plezat.. aja, u visino je blo kaka dobra 2,5m do stropa pa se kak 1,5m tko da zraka se ne bi tolk hitr zmankal :P ha ha ha

ok, stopim na skoljko, na sreco je bla lesena dila in ne una cheapshit plasticna, se primem za rob (na kljuko valjda nism mogla stopit ker je ni blo, ce ste slucajno ze pozabil.. to je bi razlog plezanja :P ) se z levo nogo uprem v zadnjo steno, z desno v sprednjo in se nekak potegnem gor.. se dobr, da sm tolk plezala k sm bla mejhna! :D :lol: no ja, sej mejhna sm se zdej :P ha ha ha

ok, splezam na steno, se usedem in gledam dol.. kaj pa zdej?? :huh: 2,5m kr iz sede skocit v se en tok mini prostor je lih za vrat polomt.. sedim tm gor, in se spet smejim.. in si sam mislim- jao jao, pa kaj se mi bo se zgodil?? ha ha ha ok, gledam umivalnik- ta je predalec, vmes je bla se ena lesena omarca,m samo ce bi nanjo stopila, bi se razpadla..to je blo na levi strani.. n desni je bla kovinska omara, sam je blo tko al tko visoka lih 2m gor pa skatla, k je bla cez celo omaro in je ni blo kam za umaknit.. in je na koncu bla visja kot pa sama stena na keri sm sedela.. ok, absolutno nic, kamor bi lahko prej skocila/se naslonila oz. si lahko kokrkol pomagala.. in tko sedim tm gor ene 5 min in gledam okol, pa se le obrnem nazaj v prostor s skoljko, ko zgledam na tisti majavi omari za metle, cist nekje zadi neki zlatga.. OOOOOO, lej jo KLJUKA!! :010 :010 :010 :010 ha ha ha super!! si jo prestavim blizje robu, da jo bom lahko dosegla, in splezam nazaj u prvi prostor, ker je blo tko lazje!! he he he

and the day was saved!! :010 :010 B) B)

jap, ni glih tipicen vtis dnevne voznje, zal mi je, da nism mela telefona, al pa tut ne, ker ce bi ga mela, pol bi verjetno najprej poklicala :P je pa bil to del voznje.. tko da bejbe, kolegice motoristke, dejte najprej preverit, ce je kljuka na notranji strani vrat, da ne boste tko avtomatsko "zaloputnile" vrata za sabo kokr jst :P ha ha ha :010

Bina ti si carica ha, ha, ha, škoda k te ni kdo posnel, komedija v enem dejanju, direkt za na youtube :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resni del

post-25300-0-12630900-1341859705_thumb.jpg

Neresni del ....

ga ni blo ka smo bli sami resni .... :lol1: :lol1: :lol1:

Igor

dej raj uno taneresno sliko gor nalimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!