Skoči na vsebino

Bencin vs.Dizel


klemens

Priporočene objave

Ok,ajde,maš nekako prav, samo močno dvomim da se jim bo dalo zajebavat zaradi enga šalabajzera :D

lahko pa da imaš srečo

s velikimi pticami se tako in tako tudi ne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: že vlečejo iz vseh avtov na dvorišču, še iz bencinarjev :lol:

le kdo je tu kekec :hmm::P

Verjetno se ne zavedate, da bi jih lahko iz dvorišča nagnal, v primeru, da bi me kdo zaradi nevoščljivosti prijavil in bi si upali prit preverjat,dokler nisem v prometu, se lahko samo slikajo.......:slap:

So rekli, da imajo šele v ponedeljek čas ...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: že vlečejo iz vseh avtov na dvorišču, še iz bencinarjev :lol:

le kdo je tu kekec :hmm::P

Verjetno se ne zavedate, da bi jih lahko iz dvorišča nagnal, v primeru, da bi me kdo zaradi nevoščljivosti prijavil in bi si upali prit preverjat,dokler nisem v prometu, se lahko samo slikajo.......:slap:

:lol1: sem videl na eni izmed petrolovih avtocestnih pump ko so darsovci imeli racijo na vinjete, zraven seveda kakih 40 prometnih policistov ter carina, je šofer NA KAMIONU peljal NOV traktor (verjetno dostava v trgovino) in je moral lepo dvignit pokrov motorja, da je carinik vzel vzorec goriva, pa traktor ni bil registriran, se pravi tudi ni bil neposredno udeležen v prometu.......sem pa videl tudi primer kako so cariniki s cangoo-jem 200m od ceste videli kmeta ko je s traktorjem oral njivo..lepo so ustavili ob cesti, kovček v roke in peš do traktorja kjer so mu vzeli vzorec :) ....tako da se ne zanašat na tisto dokler nisem v prometu, ker tudi tisti kmet ni bil s traktorjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'Dadi'

dragi moj tu se pa motiš, močno motiš, enostavno dobijo nalog za pregled in se ti lahko samo :pos:

hehe, saj ne vem kaj naj rečem na tvoje kometarje :wallbash:, z takimi izjavami si ti bolj v nevarnosti kot jaz :D

eksplicitno v kakšni nevarnosti ? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi moj tu se pa motiš, močno motiš, enostavno dobijo nalog za pregled in se ti lahko samo :pos:

hehe, saj ne vem kaj naj rečem na tvoje kometarje :wallbash:, z takimi izjavami si ti bolj v nevarnosti kot jaz :D

Dadi,a bojo batine!Pazi,da ne dobiš spet pogojnega zarad premočnga silobrana,košta te pa tut lahk dost,sj veš! :winkiss:

Aja,a prideš na trening.Unga nism dobu da b pupravu rokavice,razn če si sposodm klubske,kva pravš stari!

Drgač pa je dizl zakon!Fantje ne ga srat sz kurilcem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dadi,a bojo batine!Pazi,da ne dobiš spet pogojnega zarad premočnga silobrana,košta te pa tut lahk dost,sj veš! :winkiss:

Aja,a prideš na trening.Unga nism dobu da b pupravu rokavice,razn če si sposodm klubske,kva pravš stari!

Drgač pa je dizl zakon!Fantje ne ga srat sz kurilcem.

na PM tele :headbang::topic:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dadi,a bojo batine!Pazi,da ne dobiš spet pogojnega zarad premočnga silobrana,košta te pa tut lahk dost,sj veš! :winkiss:

Aja,a prideš na trening.Unga nism dobu da b pupravu rokavice,razn če si sposodm klubske,kva pravš stari!

Drgač pa je dizl zakon!Fantje ne ga srat sz kurilcem.

Po mojem za Isarajlija ni treba kakih ekstra tehnik ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki imate dizle, pravite, da moraš z avtom narediti ne vem koliko kilometrov na leto, da se izplača. kaj pa jaz, ki imam svoj ljudski traktor serije 5 skoraj 7 let in narejenih 58800 km? Na leto jih naredim manj kot 10000. Zato najbrž nisem najbolj kompetenten za sodelovanje v razpravi bencin proti dizlu :surrender:

Avto sem pa kupil zato, ker se je rdeča barva tako lepo svetila v salonu pod žarometi :naughty:, klima je bila pa za povrh, hehe. Imam pa zato sedaj mir v hiši, ko mi moja :wub: ne teži več :). Sva se pa dogovorila, oz. sem ji povedal takrat, ko sva kupila avto, da je naslednji na vrsti motor. In je bil :yea1:.

Prejšnji avto je bil golf IV bencinar 1,6. Pil je dokaj zmerno, je pa šel od bajte pri starosti 5 let in 39000 km. Vzrok je bil predvsem ta, da ni imel klime. Če bi sedaj menjal avto, bi bil za družinske zadeve dizel, za moje veselje pa kakšen bencinar z zadnjim pogonom in obilico moči :naughty:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki imate dizle, pravite, da moraš z avtom narediti ne vem koliko kilometrov na leto, da se izplača. kaj pa jaz, ki imam svoj ljudski traktor serije 5 skoraj 7 let in narejenih 58800 km? Na leto jih naredim manj kot 10000. Zato najbrž nisem najbolj kompetenten za sodelovanje v razpravi bencin proti dizlu :surrender:

Avto sem pa kupil zato, ker se je rdeča barva tako lepo svetila v salonu pod žarometi :naughty:, klima je bila pa za povrh, hehe. Imam pa zato sedaj mir v hiši, ko mi moja :wub: ne teži več :). Sva se pa dogovorila, oz. sem ji povedal takrat, ko sva kupila avto, da je naslednji na vrsti motor. In je bil :yea1:.

Prejšnji avto je bil golf IV bencinar 1,6. Pil je dokaj zmerno, je pa šel od bajte pri starosti 5 let in 39000 km. Vzrok je bil predvsem ta, da ni imel klime. Če bi sedaj menjal avto, bi bil za družinske zadeve dizel, za moje veselje pa kakšen bencinar z zadnjim pogonom in obilico moči :naughty:.

LP Robert

Če boš prodajal sedanjo "petkico" pa javi meni. :D Takšen avto je pa res za iskat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš prodajal sedanjo "petkico" pa javi meni. :D Takšen avto je pa res za iskat ;)

Nimam denarja :grrr, da bi prodal :naughty:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencin,dizel,bencin,dizel,sej je useno,tist k ma dnar ma novga in glih kar mu paše.Sam sm zakuru dadija brez veze,sm ga gledu na turnirju,kurba ma teško roko,bučo tut, glavn d je dubu pokal do 90 kil.Čeprou ma sam 83 je zjebu unga zafukanga mađara,pizda dadi :worship: sory za kurjavo,pa dej jav se mi na pm za trening,plizz.U glavnm mam frenda k se voz na kurilca,že neki let zapored z golfom 4,sma se zanč pelala mim kapsov je biv čist usran in prav d bo nehu k ma prodan auto,pa nj se un pol jebe s barvo u tanku.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem mrazu, so neki dizli, na desnem odstavnem pasu stali :evilgrin:

sam to ni krivo agregat ampak nafta..

nam pri -32 ni nafta zmrznila ampak motorno olje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...bi moral reč "naftaši" :)

PS...mal provociram hehe

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam to ni krivo agregat ampak nafta..

nam pri -32 ni nafta zmrznila ampak motorno olje..

U, -32. Ja v takmu pa tut naši italjani ne bi več vžgal'! :whistle:

Včasih so pri Deutzih pa starih busih malo pod karterjem zakuril pred vožnjo. Da se je olje mal segrelo in je štarter lažje obrnil motor. No, kakšen se je tut vnel najbrž, če si preveč vneto kuril spodi... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, -32. Ja v takmu pa tut naši italjani ne bi več vžgal'! :whistle:

Včasih so pri Deutzih pa starih busih malo pod karterjem zakuril pred vožnjo. Da se je olje mal segrelo in je štarter lažje obrnil motor. No, kakšen se je tut vnel najbrž, če si preveč vneto kuril spodi... :P

trance_28_offtopic.gif

ampak olje je zmrznilo ker je "ta hud" serviser malo šparal pri olju..

torej, 50 eurov prihranka je pomenilo dobrih 700 evrov dodatnih stroškov..

in ja, mel smo italijana ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem mrazu, so neki dizli, na desnem odstavnem pasu stali :evilgrin:

Stal so cvičkarji !! Bi jim moral mal gorivo prevert :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoraj ne bi verjel, ker cvičkar če vžge in se segreje bo šel dokler se ne bo ohladil, ni problem v rezervoarju ampak v cevkah, in če enkrat pride na AC ima za seboj že kar nekaj km da se je motor ogrel, takrat pa ne bo zmrznilo v ceveh ker motor seva toploto, rezervoar pa tako ali tako nikoli ni bil problem ker je tam enostavno preveč goriva da bi vse skupaj zamrznilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!