Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Še zmrm ti v knjižci piše da moraš preverjati nivo olja, a pol ketne tud ne mažeš, to na servis peleš?

že, sam čaki, ne more ti motor v garanciji požret vsega olja med servisnim intervalom, to je ziher neki narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki a ti pr avtu k kupš novga isto skos gledaš če ma dost olja... če ti redno servisiraš eno stvar ni tvoja skrb da morš gledat če je vsega dost pa itaq kuko bi mi pa lah zmankal ola če ga nekur...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki a ti pr avtu k kupš novga isto skos gledaš če ma dost olja... če ti redno servisiraš eno stvar ni tvoja skrb da morš gledat če je vsega dost pa itaq kuko bi mi pa lah zmankal ola če ga nekur...

Tvoj motor tvoja skrb :D Sej ti bojo pod garancijo uveljavljali verjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sej sm ga že pelov ke na servis nej se oni z nimi zmenjo... pa moja skrb je samo da ga jes na servise vozm poj more pa gun use prevert da bo delov do naslednga servisa neb reku če ga neb na servise vozu tko ga pa redno vozm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kermu ratal zaribat mašino a sm jes tapru... haha

ne zanima me sam če vi sami dolivate olje... ker ko mi je zaribal nism mu nič olja logično... sm mislu da mi ga ni treba dolivat ker ga redno na servis vozm... :P

Jaz nimam izkušenj z zaribavanjem (hvala bogu in tut ne bi rad imel :worship: ). Zato me zanima, katere dele motorja je potrebno po tem menjat? (nikoli mi še noben ni povedal zato me zanima)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti mal nabijaš u prazno lepo sm prašov če sami dolivate olje... ker je logično če maš nov motor da neboš kr sam neki delov kot prvo se nespoznam tok na to kot drugo pa zakwa ga pa pol vozm na servise...

Nevem zaka se ti pol sploh z motorjem voziš??? Bi bol reko da je kolo za takšne :whistle:

Popravljeno . Popravil biker666999
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja odvisn kako hudo je. Vedno je treba menjat bat, pol pa cilinder obnovit/zamnjat, pa ojnico obnovit/zamenjat. In pol si hitr čez 500€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj pa olje boš ja na vsake toliko časa preveril..

kolk maš pa km ko ti je ribnila mašina???nevem no..ampak mal čudno da skoraj nov motor ribne..pa še 4t je...olja pa tud ne bi smel pit..

generalka 4t pa zna bit hudo draga... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

č ti bo upoštevu garancijo ni problema. men je šla kuplenga mi ni upoštevu NIČ garancije(na računu je blo vse), sploh nwm zkwa na servise hodm pa zkaj ma garancijo, če ne upoštevajo :headbang: barabe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

č ti bo upoštevu garancijo ni problema. men je šla kuplenga mi ni upoštevu NIČ garancije(na računu je blo vse), sploh nwm zkwa na servise hodm pa zkaj ma garancijo, če ne upoštevajo :headbang: barabe

A si jo od zunaj zlomo al kaj ? Ker če si po tem je bol ko ne logično da ni garancije na to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si jo od zunaj zlomo al kaj ? Ker če si po tem je bol ko ne logično da ni garancije na to.

zažgala se je, sam to je njihov problem č niso zraka pustil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kermu ratal zaribat mašino a sm jes tapru... haha

ne zanima me sam če vi sami dolivate olje... ker ko mi je zaribal nism mu nič olja logično... sm mislu da mi ga ni treba dolivat ker ga redno na servis vozm... :P

Js sm sam dolil olje zraven ja. Še sreča da sem slučajno se spomnil pa pogledal takrat pa je bla palčka za zmerit suha. Pol sm pač šel kupit olje pa sem dolil. Zdaj pa vsak vikend pogledam kolko ga je še not.

Popravljeno . Popravil cesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm sam dolil olje zraven ja. Še sreča da sem slučajno se spomnil pa pogledal takrat pa je bla palčka za zmerit suha. Pol sm pač šel kupit olje pa sem dolil. Zdaj pa vsak vikend pogledam kolko ga je še not.

Pretiravat pa tud spet ni treba :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš pretiravat kokr peš hodt :)

Glih tak bi blo uredu če bi usak mesec pogledu, al pa usake 1000km...

Drgač pa brezveze se neki tu gor kregat.... :whistle::whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to more bit pa kakšna napaka na motorjih da olje pije...pri meni še niti enkrat ni bilo potrebno doliti...pa ga vedno na polno vozim..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se furate kej po AC? A se da kej prehitevat al gre prehitevanje bol po polžje? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretiravat pa tud spet ni treba :whistle:

Jah raje pretiravam ker nimam keša če zariba. Raje pogledam vsak vikend ker če ti povem da mi od septembra pa zdaj do konca aprila ni spilo nič olja pol pa v dveh tednih vse tako da je bla palčka suha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah raje pretiravam ker nimam keša če zariba. Raje pogledam vsak vikend ker če ti povem da mi od septembra pa zdaj do konca aprila ni spilo nič olja pol pa v dveh tednih vse tako da je bla palčka suha.

ja to je potem tovarniška napaka, vam se res ne da nič dopovedat, in zdaj ti resno vsak teden gledaš če je dovolj olja??? pa se smejite da 2T mopedi ribajo, poglejte kaka jajca mate zdaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ko vam olje pije bi blo fajn do serviserja it pa da se pod garancijo zamenja...ne moreš kupit motorja pa da olje žre.. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je potem tovarniška napaka, vam se res ne da nič dopovedat, in zdaj ti resno vsak teden gledaš če je dovolj olja??? pa se smejite da 2T mopedi ribajo, poglejte kaka jajca mate zdaj

To nevem če je tovarniška napaka je pa itak kokr sm slišal na splošno znano da vse yamahe (r1, r6....) ful pijejo olje. Tudi pogovarjal sem se z nekaterimi lastniki večjih mašinc ki s tem niso zadovoljni. Glede olja mi pa res ni težko vsak teden pogledat kolko ga je notr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nevem če je tovarniška napaka je pa itak kokr sm slišal na splošno znano da vse yamahe (r1, r6... .) ful pijejo olje. Tudi pogovarjal sem se z nekaterimi lastniki večjih mašinc ki s tem niso zadovoljni. Glede olja mi pa res ni težko vsak teden pogledat kolko ga je notr.

Da te nebi jst kam ruknu :closedeyes: kako lahko olje pijejo? xD Pelji nazaj in naj porihtajo. Ce od 10 samo ena pije olje potem to ni lastnost vseh motorjev in ni nujno da vse pijejo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!