Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Slabe gume, al pa necentrirane?

Centrirane, centrirane ;) Samo pač ... to sm opazu. Mogoče ni blo to zarad tega sam vseeno. In ja ... ena stran balance je bolj tresla kot druga xD hehe :D nevem kako je to možno samo tako je pač blo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi na motorju ful začne tresti če maš zadej kufer gor. Ampak to mislm da ni tukaj problem :D:P Meni recimo na FZ6 tudi trese, vendar samo med 60 in 70km/h, če spustim balanco, vendar komaj opazno. Na ER5,pa okoli 50km/h kar pošteno trese, tako da se res ne upaš peljati brez rok kaj dalj kot 2,3 sekunde...

Verjetno so gume, je pa možnost tudi da je sama ciklistika motorja taka, da pride v nekakšno "frekvenco" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tresenje balance pri R-ki so sigurno krive gume. Tresla se je samo v določenem območju hitrosti-frekvenca.

Popravljeno . Popravil Miha27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Centrirane, centrirane ;) Samo pač ... to sm opazu. Mogoče ni blo to zarad tega sam vseeno. In ja ... ena stran balance je bolj tresla kot druga xD hehe :D nevem kako je to možno samo tako je pač blo :P

po mojem padcu se mi je ena ročka balance odšravfala, kak to možno nevem..pol ko sm pršravfu blo pa vse OK. Tako, da se vozne lastnosti niso spremenile.. na srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tresenje balance pri R-ki so sigurno krive gume. Tresla se je samo v določenem območju hitrosti-frekvenca.

jst do zdej še nism opazu da bi mi tresla. je šlo čist gladko naprej ko sm spustu balanco.

Pr kolkšni hitrosti pa si to opazu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst do zdej še nism opazu da bi mi tresla. je šlo čist gladko naprej ko sm spustu balanco.

Pr kolkšni hitrosti pa si to opazu?

Hmm zdele si me pa dubu :) Tam nekje od 80-100km/h..se ne spomnem čist točno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je metalo zarad gum 100% :) Pri novih gumah, ni bilo nobenih problemov...včasih sm gas zataknil pa se je motor peljal tudi po kakšen kilometer brez rok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je metalo zarad gum 100% :) Pri novih gumah, ni bilo nobenih problemov...včasih sm gas zataknil pa se je motor peljal tudi po kakšen kilometer brez rok :)

Kak ti je pa to ratalo?

Pa to ni pametno veš? Vedno se ti lahko kakšn mačk postav pod gumo :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alpa kaka zabita sova v glavo... to bi blo za posnet majkemi worship.gif

Dj nehi če greš 100+ te sova fukne dol tud če se držiš vrjetn :blink: Že če čmrla zbijš te zabije k budalo tja u čelado :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj nehi če greš 100+ te sova fukne dol tud če se držiš vrjetn :blink: Že če čmrla zbijš te zabije k budalo tja u čelado :P

Vrabec naredi lukno v plastiko! :D Sprobano haah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj nehi če greš 100+ te sova fukne dol tud če se držiš vrjetn :blink: Že če čmrla zbijš te zabije k budalo tja u čelado :P

pr 70 te že odlepi od motora zihr :D

pa jaz bi crkno od smeha. če bi se meni zgodlo tud :D

men je enkrat tud neki hudič prleto v glavo pr 60kmh pa mi je glavo zasuknlo direkt surrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam lahko pogledam kje se prodajajo izpuhi za r125?

Ali pa če kdo koga pozna k bi ga prodal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam lahko pogledam kje se prodajajo izpuhi za r125?

Ali pa če kdo koga pozna k bi ga prodal?

Pri pooblaščenih serviserjih :P Sicer pa poglej malo na bolho :P ali pa na subito.it. Tam boš 100% dobil nekaj. Za Avstrijske strani pa ne vem, za Madžarske pa še manj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri pooblaščenih serviserjih :P Sicer pa poglej malo na bolho :P ali pa na subito.it. Tam boš 100% dobil nekaj. Za Avstrijske strani pa ne vem, za Madžarske pa še manj :)

www.ebay.it, www.ebay.de

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam lahko pogledam kje se prodajajo izpuhi za r125?

Ali pa če kdo koga pozna k bi ga prodal?

mal bot razgledan pa poglej na avto.net pa boš vidu k en prodaja leovinčija..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal bot razgledan pa poglej na avto.net pa boš vidu k en prodaja leovinčija..

sm gledu pa nism opazu ampak sam na bolhi. Bom še enkrat pogledu

eto sm pogledu in je isti kt na bolhi

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!