Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Kolker vm je un komu jo je kewo prodal, mal spucal, kilometre nekak nazaj dal, pa prodajal za šeenkrat več.

Tko da kewo nevem če je dal čist zjahano naprej smile.gif

To vem kr je kewo sam napisu neki časa nazaj da so kilometri zavrteni nazaj pa da je ponarejena servisna pa take pa tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ste dal € za tretji servis(12000)? trance_19_hmm.gif

odvisno kje majstr trance_25_naughty.gif okol 90evru, men so še ploščice menjal... whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kje majstr trance_25_naughty.gif okol 90evru, men so še ploščice menjal... whistle.gif

Pr juretu na viču. Sm dl včeri za ploščice kr sm mel sam še železo nč "mesa" 36€. Dans pa servis 56€, tko da is kr zadelworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/....asp?ID=3853753

Evo direktne konkurence Yamahi.

Pa donz sm vidu v Novemu mestu eno FIAT Replico. Čist nova :D

Technical specifications

Engine: Single cylinder 4Stroke 4V Euro 3 Bore x stroke: 58 x 47 mm Displacement: 124.2 cc Fuel supply: Ø 30 Carburetor Cooling system: Liquid Starting system: Electric Compression ratio: 12:1 Fuel: Unleaded petrol Lubrication system: Mechanical Oil pump Clutch: Multi-plate Gearbox: 6 speeds Front suspension: Ø 40 mm Upside down fork. 110 mm travel Rear suspension: Monoshock, 120 mm wheel travel Front brake: Ø 300 mm Disc. Radial Caliper Rear brake: Ø 218 mm Disc. Floating Caliper Tyres: Front: 110/70 x 17”

Rear: 130/70 x 17” Maximum length: 1.977 mm Maximum width: 795 mm Wheelbase: 1.355 mm Seat height: 800 mm Fuel tank: 14 L Weight: 120 kg

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveč dnarja :)

Za tak dnar bi raj kupu 1 let staro rsko pa tisto razliko mel za ole :D

Dej no dej. Za R125 si pa dau 3600€ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej no dej. Za R125 si pa dau 3600€ :)

ja sm. Pa če nebi kupil r125, če bi mi bil ta bol ušeč bi vrjetn tega uzeu. Ampak zj k vem, kak dolgčas rata po taki kilometrini mi je tut 3600 preveč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če ste mogl dat pr 12.000km naštelat ventile?

Js jih pr 12000 še nism dau. Pr 13000 sm pa motor prodau tko da verjetn je na 18000 fajn da se naštela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če ste mogl dat pr 12.000km naštelat ventile?

Ventile pred 40k nimaš kej štelat razn če opazš, da se moped kej čudno oglaša...smile.gif to ni stvar, ki bi se jo delal kot redni servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventile pred 40k nimaš kej štelat razn če opazš, da se moped kej čudno oglaša...smile.gif to ni stvar, ki bi se jo delal kot redni servis.

tako je biggrin.gif

obifix pomoje so te mal pos.gif in zaslužli kak evro več... trance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to: biggrin.gif

Tamala kupuje motorček in ker je poslušala pametn nasvet trance_17_emot-angel.gif se odloča za nakup r125. Zanima me kako je z velikostjo(slabih 170cm) oz. kakšna višina je potrebna da normalno stopiš dol? V primerjavi z mojo imata približno enako višino sedeža in pri moji ne pride normalno do tal, ampak je pa 125 precej ožja v sedežu tko, da smo tm tm. Če ma kdo kšne izkušnje bi prosu če mal pove kako je s tem, drugač pa itq ni druge kot da gre probat.

P.S

Če bo kdo prot koncu sezone prodajal svojo se priporočam za kšno pametno cenobiggrin.gif pa more bit competition white al pa moder (babepresssurrender.gif )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to: biggrin.gif

Tamala kupuje motorček in ker je poslušala pametn nasvet trance_17_emot-angel.gif se odloča za nakup r125. Zanima me kako je z velikostjo(slabih 170cm) oz. kakšna višina je potrebna da normalno stopiš dol? V primerjavi z mojo imata približno enako višino sedeža in pri moji ne pride normalno do tal, ampak je pa 125 precej ožja v sedežu tko, da smo tm tm. Če ma kdo kšne izkušnje bi prosu če mal pove kako je s tem, drugač pa itq ni druge kot da gre probat.

P.S

Če bo kdo prot koncu sezone prodajal svojo se priporočam za kšno pametno cenobiggrin.gif pa more bit competition white al pa moder (babepresssurrender.gif )

Ja r125 je kr visok motor. Jst sem velik 172 cm nekje pa nism meu kakih posebnih problemov. Res nism prišel dol z obema nogama na celih stopalih sem pa prišel tam nekje z pol stopala na obeh nogah. Pomojem pr višini 170 cm bo prišla dol nekje s prsti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to: biggrin.gif

Tamala kupuje motorček in ker je poslušala pametn nasvet trance_17_emot-angel.gif se odloča za nakup r125. Zanima me kako je z velikostjo(slabih 170cm) oz. kakšna višina je potrebna da normalno stopiš dol? V primerjavi z mojo imata približno enako višino sedeža in pri moji ne pride normalno do tal, ampak je pa 125 precej ožja v sedežu tko, da smo tm tm. Če ma kdo kšne izkušnje bi prosu če mal pove kako je s tem, drugač pa itq ni druge kot da gre probat.

P.S

Če bo kdo prot koncu sezone prodajal svojo se priporočam za kšno pametno cenobiggrin.gif pa more bit competition white al pa moder (babepresssurrender.gif )

Ni problema, sam imam slabih 170cm pa tut nism dobro dosegu na tla... itq se bo navadla z eno nogo dol stopit, motor ima pa tut švoh 140kg, tolk da ni nekakšen problem, mislim pa da se da višino sedeža (armortizer) tudi pomanjšat (lowering kit). whistle.gif

Moj sošolec bo prodajal, belo rdečo, lepo ohranjena, 12 000km, servisirana, nove gume, pa voz se normalno. Tako da ima zelo ohranjeno yamahco trance_25_naughty.gif brez praske trance_40_thumbup.gif

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene neč me niso nategnil.ker je motor čudn ropotal..pa sm ga pelu dol, pa ga je sam nažgau pa je reku, da bo treba ventile naštelat...sam mi je čudn, da se je do zj to sam men zgodlo, ker prej ni o tem še nben neč pisu..

važn,da so zj naštelani in normalno lavfa =))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to: biggrin.gif

Tamala kupuje motorček in ker je poslušala pametn nasvet trance_17_emot-angel.gif se odloča za nakup r125. Zanima me kako je z velikostjo(slabih 170cm) oz. kakšna višina je potrebna da normalno stopiš dol? V primerjavi z mojo imata približno enako višino sedeža in pri moji ne pride normalno do tal, ampak je pa 125 precej ožja v sedežu tko, da smo tm tm. Če ma kdo kšne izkušnje bi prosu če mal pove kako je s tem, drugač pa itq ni druge kot da gre probat.

P.S

Če bo kdo prot koncu sezone prodajal svojo se priporočam za kšno pametno cenobiggrin.gif pa more bit competition white al pa moder (babepresssurrender.gif )

pero...boš predstavu en dan hahahahaha :D

Em...lej, bom prašu kolegico kok je velka pa ni mela posebnih problemov z mojmu. Kolkr se pa spovnem, je pa r6 nižji motor, oz. se je meni zdela r125 višji motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero...boš predstavu en dan hahahahaha biggrin.gif

Em...lej, bom prašu kolegico kok je velka pa ni mela posebnih problemov z mojmu. Kolkr se pa spovnem, je pa r6 nižji motor, oz. se je meni zdela r125 višji motor.

Hahaha bom predstavu valda biggrin.gif magar na ridah, ko jo bom uču po kolenu pelat tongue.gif

No dej praš jabiggrin.gif ma sej če se Pedrosa pele na svoji ni panike pomoje za tolebiggrin.gif Men se isto zdi nižji ampak po specifikacijah nej bi mela r125 malenkost nižjiga. Mogoče je optična prevara k je r6 tok širša in poj tko izpade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GoUpC, mojega sta vozili 166 oz. 167cm. Mejčkeni problemi stem da je stopila, ampak se ga je dalo kontrolirati. Tko da pomoje 170 bo kr ok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GoUpC, mojega sta vozili 166 oz. 167cm. Mejčkeni problemi stem da je stopila, ampak se ga je dalo kontrolirati. Tko da pomoje 170 bo kr ok smile.gif

No superbiggrin.gif tnx za odgovortrance_40_thumbup.gif drgač pa čimprej neki zrihtej, ride kličejobiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je še kdo živ od r125-k al ste vsi popadal po tleh kot velika večina do zdejwhistle.gif

Kater avspuh bi dal gor? Akrapovic al Leovince? Leovincea sm slišu že ene parkrat, akrapovica pa še ne.

Pa ne mi začet da je škoda denarja kr če se bo dal zment z zavarovalnico bodo tud oni dost cenej pršli skos kr orginal izpuh stane neverjetnih 850€trance_25_naughty.gif

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še kdo živ od r125-k al ste vsi popadal po tleh kot velika večina do zdejwhistle.gif

Kater avspuh bi dal gor? Akrapovic al Leovince? Leovincea sm slišu že ene parkrat, akrapovica pa še ne.

Pa ne mi začet da je škoda denarja kr če se bo dal zment z zavarovalnico bodo tud oni dost cenej pršli skos kr orginal izpuh stane neverjetnih 850€trance_25_naughty.gif

Pa dj ti gor za foro Igorja. MASS ma zanimivo ponudbo. Najglasnejši izpuhi resnično xD Praši če majo za tvojga mopeda kaj na izbiro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!