Skoči na vsebino

Honda CRF 1000L Africa Twin 2016 in CRF 1100L AT 2020


Fadil

Priporočene objave

pred 4 urami, Kawl pravi:

zijala prdajat - sline cedit - ah brezveze - pijače pa imam doma dost :)

zanimivo..marskej smo videli ..povešenih jošk pa hvala ...... ni bi bilo ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, nemo pravi:

nekaj foto vtisov iz predstavitve nove Africe, posvečenih Snecerju...

 

Ja? zakaj pa to...

če me vprašaš, patetična prireditev, da nekdo na paleto postavi motor z odvitim zadnjim kolesom in ga prekrije, potem pa povabi na slinjenje folk, ki produkta itak ne bo naročil :)

Me parav zanima, kako se bo to prodajalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr taljanif sem bral, da je v Hondi novo vodstvo, da so vajeti prevzeli motoristi in nagnali ekonomiste......Africa naj bi bil prvi serijski rezultat te nove garniture. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Ja? zakaj pa to...

če me vprašaš, patetična prireditev, da nekdo na paleto postavi motor z odvitim zadnjim kolesom in ga prekrije, potem pa povabi na slinjenje folk, ki produkta itak ne bo naročil :)

Me parav zanima, kako se bo to prodajalo.

Motor se bo prodajal ker za to ceno dobiš zelo dober motor sploh tisti ki radi zaidejo na kakšen makadam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Me parav zanima, kako se bo to prodajalo.

Prijateljica jo je šla zaarat......in ugotovila da so že vse razprodane ;)

Popravljeno . Popravil Ferrarist
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Tedybear pravi:

Eni ne vemo, kako zgledaš  "v civilu"?.

Jaz sem imel kapo "Laško", pa sem bil prezrt, ker se je  tankalo vino. Moral bi imet kapo z napisom...Rizling.

 

Aja...motor. Lep. 

nisem bil v civilu sem bil z mopedom .. ko sem z mopedom ne pijem alkota .. in na našitku imam napisano thumper .. zdej pa ?

pred 4 urami, Snecer pravi:

Ja? zakaj pa to...

če me vprašaš, patetična prireditev, da nekdo na paleto postavi motor z odvitim zadnjim kolesom in ga prekrije, potem pa povabi na slinjenje folk, ki produkta itak ne bo naročil :)

Me parav zanima, kako se bo to prodajalo.

si slep ali se samo delaš gluhonem ?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motolover pravi:

Ker v ASu niso imeli jajc naročiti več kosov. Po pravici povedano, pri naši revščini, se tudi jaz ne bi upal.

Več koliko je to več ? LAhko so naročili 2 in 2 že prodali lahko naročili 20 in 20 že prodali :D 

Če si ne upaš potem nimaš tolikšnega salona in toliko pokritih znamk :D 

 

Sej so v redu fantje pri ASu bojo se potrudli še kej jih dobit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

nisem bil v civilu sem bil z mopedom .. ko sem z mopedom ne pijem alkota .. in na našitku imam napisano thumper .. zdej pa ?

si slep ali se samo delaš gluhonem ?

 

Pa kdo bi razumel te stajerske nebuloze....:lol1: Sej ni prva, pa ni zadnja :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 12. 2015 at 11:44, RobiRoberto pravi:

AFRICA-TWUIJ-FACE.thumb.jpg.820c13a3c3e0

Je pa zanimivo.

Sem jo decembra ogledal, obšlatal in pretuhtal v Milanu na EICMA sejmu in... A veš , da je bila ista kot na AS-u.

Fajn motor! In Afričani, bomo prej ko slej prišli na svoj račun. Nam ne bo potrebno kar naenkrat presedlati z "najboljših znamk" na "rižev narastek" s šikaniranim imenom; HONDA

Mi ostajamo zvesti eni veri, enemu karakterju in enemu produktu! :worship:

Ave! 

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, ciciban pravi:

@Thumper; Kako se sedi gor? Deluje top heavy ali skriva kile kot GS?

sedi se v redu .. samo jaz sem pikico premajhen ..ok res da sem razvajen od mojga zica ..za peljat načeloma nebi bilo problema tokl še dosežem do tal ..

črna mi je huda .. še hujša bi bila če bi bilo več črnine .. zanimivo pa je ,da kratka luč gori samo desna , v levi pa samo led pozicija - kar se lepega izgleda tiče bi lahko goreli obe..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 minutes ago, ciciban said:

@Thumper; Kako se sedi gor? Deluje top heavy ali skriva kile kot GS?

Kot gs ne more skrit kil. Glave so visje in skup....to je en bonus povesenih josk. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

.. zanimivo pa je ,da kratka luč gori samo desna , v levi pa samo led pozicija - kar se lepega izgleda tiče bi lahko goreli obe..

Meni je pa dobro, če je ena kratka, druga dolga. Tako, kot pri stari Africi. Pri pozdravljanju ni toliko problema. Če gorita dve, nikoli ne veš, ali je motor (amotrizacijsko) zanihal, ali si blisknil z lučjo. Kar se tega tiče, je omenjena varianta mnogo boljša. Zame. Sicer pa je to stvar okusa in navad.

Isto, kot s prikazovanjem goriva v rezervoarju. Starejša Africa Twin (letnik 1991) je imela kazalec. Novejša letnik 2003, pa lučko. 

Pri kazalcu vedno veš, koliko "je ura". Pri lučki pa nikoli. Sicer veš, če se vsak dan voziš in zadevo sproti spremljaš. Sicer pa pozabiš. Lučka, dober liter gor in liter dol. Kar je silno važno!! Na poti se pa to navadiš. Skratka, ljubši mi je bil kazalec. Se pa vsake stvari navadiš. Tako kot tečne ženske. (Včasih tudi ženska, desca...)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Z ženo sva bila  na predstavitvi ,jo videla in jo rezervirala! Po 6 letih se je splačalo čakati na tak motor! :-)

Lp Mare 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!