Skoči na vsebino

Honda CRF 1000L Africa Twin 2016 in CRF 1100L AT 2020


Fadil

Priporočene objave

Ti že veš, ker boljša kot Versys ne more bit, ta pa res ni za off-road.

 

Pri takih strojih so omejitve običajno prej vozniki s pomanjkljivim znanjem ali brez želje, kot pa sam motor.

Še zdaleč od tega da bi bil off-road ekspert, pa kar sem počel s staro TA in ustreznimi gumami, verjamem da bi lahko še 3x tolk z novo AT. Noben je ne bo primerjal s hard enduro, ampak ti motorji so sposobni z vajenim voznikom tudi spoštljivega off-roada.

 

Hondi pa želim čimboljšo prodajo, da bo čez par let že kaj izbire rabljenih. Čeprav bo težko čakat, kar čakam na menjavo tudi sam že nekaj let.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

Ne vem, zato sprašujem, kjer so ti hudi makadami, za katere se kupuje AT.

Tako da me v prvi vrsti zanimajo lokacije...poleg Afrike. :)

Tega ti pa ne povem tu, ker so pri nas ilegalne.

Po balkanu se ponujajo spotoma, ko malo "zaideš". Pa tudi sicer prave oči najdejo priliko večkrat kot si lahko predstavljaš.

tudi zajem zraka je visok, prečkanje potokov  in manjših rek bo še naprej užitek brez prevelike skrbi da bi jo ob manjši neprevidnosti zalil.

121515-2016-honda-crf1000l-africa_twin_e

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, NX650 said:

Pa še to ste se filtrov izognili.... tisto z varadero prevoziš bp

Te boli? Smo na kakšnem tekmovanju? Le Snecerju sem odgovoril, samodokazovanje prišparaj za med rjuhe!

 

12 minutes ago, Snecer said:

Pa še to povej s kakšnim motorjem... :smoke:

crf250l.

 

Koliko debate o vsem drugem le o AT...

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, motolover said:

Te boli? Smo na kakšnem tekmovanju? Le Snecerju sem odgovoril, samodokazovanje prišparaj za med rjuhe!

 

Samodokazovanje bolj tebe peče!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

Ne vem, zato sprašujem, kjer so ti hudi makadami, za katere se kupuje AT.

Jaz bi kupil AT tudi, če bi se vozil samo po asfaltnih cestah, zaradi vseh posebnosti, ki jih ponuja le razred enduro, da ne bom vseh našteval. Poleg vsega pa pride kdaj lahko samo par metrov "grde" ceste", kjer pridejo enduro gume prav...npr. v enem kampu kjer sem s TDM komaj prilezel na cesto, poleg ostalih odsekov. Jaz imam do partnerke 20 km makadama in to razritega, če se preselim k njej in hodim vsak dan od tam v službo...dobro obstajajo tudi drugi podobni motorji, kot so Tenere...z Versysom bi bila to muka, čeprav misliš, da je najboljši motor v vseh pogledih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, to o Versysu mislijo tisti, ki jih moti moje pisanje, ne vem, kje sem ga omenjal v tej temi?

---

Pač sprašujem se gledr AT, take reklame še za iPhone ni bilo. Verjetno bo kraljeval po Portorožu, pa za dostop do kekčeve domačije k Mojci.

Itak ga pa še noben ni peljal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 1. 2016 at 9:04, Lipstick pravi:

ko morajo le te biti na tleh ???

Noge, poizkusi vozit in povej tvoje opažanje.

no tako ..mene tačke niso ama čisto nič motile - ne prednje ne zadnje ..nogi sta lepo za voznikovimi tačkami na tleh točno tam kjer morata biti za normalno speljevanje..

Ob 17. 1. 2016 at 23:12, kp-kp pravi:

Model pravi, da ko ima noge na tleh, se dotika oz. ga motijo stopalke od sopotnika....

 

 

 

Ob 12. 5. 2015 at 21:13, Snecer pravi:

Versys ni hard enduro, razen če se malo predela kot yamaha od nitrousa...

 

 

pred eno uro, Snecer pravi:

Mimogrede, to o Versysu mislijo tisti, ki jih moti moje pisanje, ne vem, kje sem ga omenjal v tej temi?

 

ti si zbolel al si samo priimek spremenil v alzheimer pa ti je preveč udarlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snecer said:

Mimogrede, to o Versysu mislijo tisti, ki jih moti moje pisanje, ne vem, kje sem ga omenjal v tej temi?

---

Pač sprašujem se gledr AT, take reklame še za iPhone ni bilo. Verjetno bo kraljeval po Portorožu, pa za dostop do kekčeve domačije k Mojci.

Itak ga pa še noben ni peljal.

Ma get a life. Al viagro, al prostitutko, morda oboje, pizda, drekaš ko de te BMW za to plačuje.....

 

Pa ne se sekirat če se nekomu zdijo tačke narobe postavlene za semafor čakat. Tačke morjo bit dobro postavlene za težišče motorja, za reakcije pilota, za udobno vožnjo tud stoje....kako daš nogo dol prec pogruntaš, in je prvi dan že avtomatika.....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija je pravljična dežela, vidimo na vsakem koraku.

Tu pa 37 strani o nekem modelu, ki so ga testirale samo revije, na predstavitvi, namesto da bi bile testne vožnje pa so se ga lahko nekateri dotikali.

In potem en prijavi, da s tdm-ko ni mogel speljati iz kampa :)

Ja daj si gume od tdmke, ki si jih mel takrat na novo AT pa boš treniral dvigovanje.

GSka lih vse to zmore kot AT, brez dvoma, obe pa nista za teren, to je tudi vsem jasno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tebi mar? :D  Sej bojo mel testne voznje, a ne bojo? A ti bi naredil kaj? V vrsto 50 ljudi naenkrat, pa gremo 2 po 2 en krogec 5 minut, pa naslednji....res hud vtis. Verjetno je tebi dovolj ja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Mimogrede, to o Versysu mislijo tisti, ki jih moti moje pisanje, ne vem, kje sem ga omenjal v tej temi?

---

Pač sprašujem se gledr AT, take reklame še za iPhone ni bilo. Verjetno bo kraljeval po Portorožu, pa za dostop do kekčeve domačije k Mojci.

Itak ga pa še noben ni peljal.

Ah, do kekčeve domačije zmorem še jaz z SXom in to v offroad stylu :D

žal pa Mojce ni bilo doma :(

Meni osebno je marketinška poteza ATja polovico zakjučenega biznisa, torej še kako pomembna. Kakšna bo prodaja in kakšno bo zadovoljstvo na koncu bomo brali čez nekaj mesecev. A je moped za po makedamu al cesti je pa popolnoma postranska stvar.

10255812_661316293937926_855995530568048

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, Snecer said:

Ne vidim, kar mi "nekateri" odpisujejo, forum ima krasno novo funkcijo, vsaj nekaj :)

 

še en test, kjer se hvali

 

Ocitno si videl, drugace nebi vedel, da je tebi namenjeno :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, motolover pravi:

Benduro

Eh to se da s scooterjem :P

pred 1 uro, Snecer pravi:

Slovenija je pravljična dežela, vidimo na vsakem koraku.

Tu pa 37 strani o nekem modelu, ki so ga testirale samo revije, na predstavitvi, namesto da bi bile testne vožnje pa so se ga lahko nekateri dotikali.

In potem en prijavi, da s tdm-ko ni mogel speljati iz kampa :)

Ja daj si gume od tdmke, ki si jih mel takrat na novo AT pa boš treniral dvigovanje.

GSka lih vse to zmore kot AT, brez dvoma, obe pa nista za teren, to je tudi vsem jasno.

 

Sej če jo bom testiral pa napisal kako sem jo občutil ,kot naprimer Versysa b o pa spet narobe ker nisem kompetenten a ne :lol1: ti si res car ,kar tako naprej ,vsaj dolgčas ni ,kaj si pa mislim o AT na prvi otip in ogled sem pa že napisal ......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Snecer pravi:

Tu pa 37 strani o nekem modelu, ki so ga testirale samo revije, na predstavitvi, namesto da bi bile testne vožnje pa so se ga lahko nekateri dotikali.

iz prve roke enega iz ekipe ki so jih dajali skupaj - pa ne samo tiste štiri za predstavitev :

menjalnik je odličen .. Q:" a avtomatski?" ..... A:"ma neeee - mehanski !! " 

prav zanalašč jo bom šel peljat pa da strnem vtise nekoga ki je malo starejši in manjši .. in tačke ne motijo :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!