Skoči na vsebino

Honda CRF 1000L Africa Twin 2016 in CRF 1100L AT 2020


Fadil

Priporočene objave

Nekaj strani nazaj se še je govorilo o Varanhannes, pa sem pozabil na nekaj odgovoriti. 

Nekdo je napisal da je človek prevozil vseh 550.000km z avtošolo, vendar to ni res. Človek je to številko prevozil privat oz. večina privat, saj ima za avtošolo drugi motor in zraven še cestaka za na progo. Če od 1000ps pogledate video ko je prevozil 400.000km, vse to tudi lepo pove. :) toliko moj OT

 

Sedaj pa o afriki 

kdo v sloveniji trenutno vse ponuja testne vožnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje v Maroku je prvo popustil home made "nosač kofera". Potem, ko je bil nosilec oreng ojačan je začel po par tisoč km lukenj popuščat kufer. Gurtna in gasa naprej. Za vzdržljivost po vukojebinah pa so itak the best dobro zvezane mehke torbe.....

 

DSC02486.JPG

DSC02504.JPG

DSC02509.JPG

DSC02866.JPG

01DSC02866.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, blindek pravi:

.........

 

Sedaj pa o afriki 

kdo v sloveniji trenutno vse ponuja testne vožnje?

Nisem 100% ampak mislim da samo v AS-u. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je bila ta siva en vikend tudi v naših koncih pri Gregoriču, predvidevam da le-ta potuje po celi Sloveniji, od prodajalca do prodajalca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brum brum... 1km... brum brum... niti 1mesec pozneje 2600km in to v trdi zimi koroške avstrije :)

Piše malo o porabi, da je trenutni motor v delavnici ker dodajajo nekaj opreme (nosilec za navi, drugi vetrobran itd.)

Ob tem omenja da se še z Varaderotom vozi, ker želijo videti kako dolgo bo zdržala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, blindek said:

Nekaj strani nazaj se še je govorilo o Varanhannes, pa sem pozabil na nekaj odgovoriti. 

Nekdo je napisal da je človek prevozil vseh 550.000km z avtošolo, vendar to ni res. Človek je to številko prevozil privat oz. večina privat, saj ima za avtošolo drugi motor in zraven še cestaka za na progo. Če od 1000ps pogledate video ko je prevozil 400.000km, vse to tudi lepo pove. :) toliko moj OT

 

Slabo si bral, oziroma razumel. Vrni se nazaj in preberi še enkrat in to celo debato o njem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem pa lepo pove da je varaderota kupil leta 2002 z 16kkm in do 2014 naredil 400kkm, stem da za na progo uporablja cestaka s katerim naredi se 6000km zraven in se drugi motor za sluzbene namene. Povprecno letno cca. 42kkm do takrat. Sedaj ko ma sponzorje verjetno se vec naredi.

Ampak nima veze :)

Dajmo afriko simpfat :P

Jaz sem v Linzu sedel na njej in se mi ni takoo zelo dopadla, zato pa bi rad sprobal na kaki testni kaj zares vsi vidijo v njej, ali je samo tako zelo odlicen marketing da so vsi zmesani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎21‎.‎2‎.‎2016 at 19:49, TinaRR pravi:

Samo malo vskočim in sporočim, da ladja z Afrikami pluje proti Singapurju. Še malo pa bo :OK: :yea2:

Je ladja že kaj bliže :smoke:

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, biker77 pravi:

Se ze vidi kdo je na sliki spredaj..ne rabis brat..

misliš na sredini če že gremo stopničke.. Ko Gajser pa Prevc zadnje ČASE :)  :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, biker77 pravi:

Se ze vidi kdo je na sliki spredaj..ne rabis brat..

Na sliki ja, vendar mislim da bo vrstni red takle:

1.KTM

2.Honda

3.Triumph

4.Bmw

5.Yamaha

razen če ne bodo zraven uvedli kakšno off road točkovanje. Tam zna Yamaha veliko pridobiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledamo med ceno kar je najbol pomembno in pa kvaliteto je yamaha  daleč pred vsemi.. Cena 7000€ pa kar nekaj jih je že prevozlo dobr del sveta.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎2‎.‎3‎.‎2016 at 18:29, skuterist pravi:

Je ladja že kaj bliže :smoke:

je že v Arabskem morju pluje proti Sueškem prekopu! Lp Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 660 do 1190 so dali skupaj? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, thumper pravi:

od 660 do 1190 so dali skupaj? 

Aneda...res imajo smisel za humor:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DinDiin pravi:

Pa sej,zakaj pa ne? :) 

Zaradi teže,hp,kubikov itd.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DinDiin pravi:

Sej je segment isti :)

Prou . Če je teb isto imeti 150kg babo al pa idealno 60kg  ....sej baba je baba ...isti segment :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kmet2 pravi:

Prou . Če je teb isto imeti 150kg babo al pa idealno 60kg  ....sej baba je baba ...isti segment :D

se strinjam .. potemtakem bi morali vzeti še ccm 450 adv pa da vidimo "kombiniran test" na različnih podlagah ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbirali so glede na velikost sprednjega kolesa, ki je pri vseh omenjenih mopedih 21".

 

pred 45 minutami, Kmet2 pravi:

Prou . Če je teb isto imeti 150kg babo al pa idealno 60kg  ....sej baba je baba ...isti segment :D

Saj zato so pa testiral, da bodo napisal kaj je boljše. Mogoče je tista vmesna z 80 kg najboljša :)

 

Popravljeno . Popravil skuterist
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!