Skoči na vsebino

Prehitevanje zelo počasnih vozil preko polne črte


Fantocci

Priporočene objave

nepane ... bom svojga najdu :krneki:

 

Miško ................. povej no ...................... kje še teb enga na hitr .................... pozidam..................... da ne bo zgledal, da med znamkami ........................ razliko delam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga boš pa njemu naredu sem skregan tud s tabo,edin če mu narišeš bmflov znak,no to bom še požru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga boš pa njemu naredu sem skregan tud s tabo,edin če mu narišeš bmflov znak,no to bom še požru :D

 

Ne skregan ..................prosm............... :grrr

 

Sj tvojga bom iz stiropora naredu, miškotu pa unga - trdga iz betona................ :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom odgovoril, ker obstaja verjetnost, da bo kdo celo verjel tej tvoji teoriji. Prilepil sem dva različna člena, kar je vidno po presledku in različnih številkah. Zakone verjetno pišejo strokovnjaki (čeprav to vsak dan bolj dvomim), samo sprejemajo jih pa še večji. In te zadnje smo mi sami izvolili.

 

Sem pa za to, da se vozi po predpisih, vendar z veliko Zdrave Kmečke Pameti (ZKP). Problem pri vožnji "po pameti" je v tem, da si vsak po svoje razlaga neko vedenje v prometu in ga tudi po svoje izvaja. Tisti ZKP v povezavi s predpisi pomeni, da ne bo nekdo počel stvari, katere ne želi, da jih tudi drugi počnejo. Ker je tema prehitevanje preko polne črte, lahko slednje prehitevanje vidimo vsakodnevno na cesti mimo OMV-ja v Postojni s strani velike večine motoristov. Prav tako je ta stran namenjena motoristom, zato bo to letelo na motoriste. Spet velika večina s polnim gasom leti po omenjeni cesti, prehitevajo vse živo in mrtvo, ..., čeprav je na tej cesti nekaj izvozov, iz katerih lahko nekdo zapelje in "izsili" motorista. Ne vem, če je ta vožnja po pameti boljša od vožnje po predpisih.

 

ni teorija ..samo opozoriti sem hotel na preveliko število nesmislov ter neujemanja različnih členov ZKP-ja ... 

 

in v nečem se pač ne strinjam s tabo..zdrava kmečka pamet in predpisi pač ne gre skupaj čeprav je večina policistov iz kmečkih družin... nažalost jim zdravo kmečko pamet sesirijo v šoli in potem v službi s pranjem možganov ter s pritiski po opravljeni inkasantski normi ... čeprav jo vsi zanikajo... 

 

lepo si pa napisal tisto o "stroovnjakih" ... no jaz jih pač nisem volil ...mogoče jih je izvolila neka "večina" ali pa glas ljudstva - jaz oač ne..čeprav hodim na volitve ...si pa želim pravih in kompetentnih strokovnjakov na tem področju ...

 

aj ..no vse živo ne prehitevam ...sem pa tja že ...ampak vse mrtvo pa le prehitim da mi kaj ne podtaknejo ... sem pa pristaš relativno umirjene vožnje v naseljih ... izven naselij pa se moram kar pomatrati , da mi adrenalin glede globe in nevarnosti odvzema vozniškega izpita pride na neko kulturno raven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, na cesti od Senožeč proti Kozini, v dolgem levem ovinku, kolesarijo štirje dripci vzporedno. Čez cel pas so bili. Skrajno levi je bil kakih 20cm od sredinske črte. Kje jim je logika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, na cesti od Senožeč proti Kozini, v dolgem levem ovinku, kolesarijo štirje dripci vzporedno. Čez cel pas so bili. Skrajno levi je bil kakih 20cm od sredinske črte. Kje jim je logika?

 

še dobro da je bilo v levem...meni sta se nasrala v desnem - zadnjem... zgleda da bo potrebno čiščenje ...ali pa vsaj tiste rjave črtice z gat oprat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že debatiramo o polni črti in prehitevanju preko. Včeraj okoli 13.00 ure me je en model v ovinkih pri Lažah prehitel preko polne črte pred nepreglednim ovinkom. Bo že sam vedel, kateri je bil (SG tablica, verjetno TDM, ampak nisem siguren, nekaj rumenega in sivega, pa tudi o tem nisem več siguren), saj je bil s prijatelji na OMV Postojna, potem pa so družno "leteli" proti obali. Pa je bilo tisto prehitevanje najmanj, kar je to teslo naredil. Potem je prišel še en ovinek in je bila še vedno polna črta, kar pa njega ni preveč motilo, da ne bi še en avto prehitel, spet pred nepreglednim ovinkom, vendar tokrat v škarje. Je šlo za mišji qraz. Pa naj še kdo reče, da je tista polna črta narisana brez veze. Verjetno so tudi ovinki brez veze speljani. Brez ovinkov pa ni užitka.

Sem že napisal, da so zakoni pisani za tiste s pametjo, ker za tiste brez pameti je samo palica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da so zakoni napisani za tiste s pametjo :grrr zanimivo,da jih pišejo tisti brez pameti :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da so zakoni napisani za tiste s pametjo :grrr zanimivo,da jih pišejo tisti brez pameti :grim

 

Kakšen kmet ima debel krompir :hmm: ? Hec mora biti, je rekel mož,ko je vrgel ženo skozi okno :lol1:

Ta moj zadnji stavek v prejšnji objavi je letel na debato prehitevanja preko polne črte. Vprašanje je bilo, če se sme, odgovor je bil, da se ne sme. Pa je potem ljudstvo ugotovilo, da je en milijon kombinacij, kdaj se pa sme prehitevati preko polne črte. Sedaj sem pa jaz napisal en včerajšnji primer, ko je debil preko polne črte pred nepreglednim ovinkom prehitel mene, potem pa na enak način še eno vozilo, vendar takrat direkt v škarje, kjer je šlo za tisto mičkeno reč pri miški.  Če bi debil imel pamet (potem ne bi bil debil), bi upošteval polno črto, bi tudi videl, da je ravnina zelo kratka, torej sledi ovinek, v tem primeru nepregleden, bi možgančki predvidevali morebiten katastrofalen scenarij. Torej so zakoni pisani za tiste s pametjo, ker tisti brez pameti bodo v vsakem primeru vozili po svoje in prehitevali na najbolj nemogočih mestih in vozili z največjo možno hitrostjo. Ampak, tudi za najhitrejšim se nabere kolona.

 

Kar se tiče pisanja zakonov s strani tistih brez pameti, pa me zanima, kaj si takega prebral, da bi bilo toliko narobe. Višina kazni je izvzeta, ker država potrebuje denar. Ji moramo pomagati, revici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da je izvzetih tudi polno nesmiselnih zakonov o davkih,ki obremenjujejo najrevnejše,bogatim pa omogočajo še večjo krajo državnega premoženja al pa polno nesmiselnih zakonov z luknjami ki revežu zrušijo malo leseno hiško,ki že stoletje stoji tam kjer je zemlja zadišala lokalnim veljakom,raznim Jakličom,Turkom pa graščine na črno zgrajene z bazeni po vrsti legalizirajo pa.........eh brez veze,da ti naštevam nesmisle naših pametnih zakonoustvarjalcev,ki jih pišejo za strice iz ozadja,za kasnejše dobro sponzorstvo::::::zakoni so napisani za male delovne ljudi,za veljake največkrat ne veljajo,če pa že jih pa napišejo tako da se prilegajo njihovi koži.

 

Včeraj pa sem se vozil z ženo in nisem prevozil nobene polne črte,bil sem vzoren motorist in zgled tistim ki pišejo zakone :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj veš, kaj ti je manjkalo do popolnosti. Žena. Vedno jo vzemi s seboj. :OK:

 

Debatiranje o skorumpirani državi je preveč duhamorno. Je pa res, da imaš prav o j... malih in bogatenju velikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj veš, kaj ti je manjkalo do popolnosti. Žena. Vedno jo vzemi s seboj. :OK:

 

Debatiranje o skorumpirani državi je preveč duhamorno. Je pa res, da imaš prav o j... malih in bogatenju velikih.

Sej se trudm,tud na gorivu prišparam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pa sem se vozil z ženo in nisem prevozil nobene polne črte,bil sem vzoren motorist in zgled tistim ki pišejo zakone :grim

 

Strah je lepa reč, znotraj votel, okoli ga ni pa nič :eek: . 

 

Če prav razumem, ti samo zgledaš grozen, v resnici je pa tvoja žena tisti pravi zmaj :evilgrin: . Le boj se jo in jo ubogaj, da ne bo :bum: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strah je lepa reč, znotraj votel, okoli ga ni pa nič :eek: . 

 

Če prav razumem, ti samo zgledaš grozen, v resnici je pa tvoja žena tisti pravi zmaj :evilgrin: . Le boj se jo in jo ubogaj, da ne bo :bum: .

Razkrinkal si me,ti bi moral biti detektiv :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa čisto resno!!

Sploh ne gledam kaj je narisano po tleh, če je fraj prehitim, drgač pa ne (seveda mora biti za to prostor). Edino kar si tupim v bučo je pa naslednje dejstvo:

 

če se le da ne čez 60 po števcu, kjer so mesta vasi itd ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že debatiramo o polni črti in prehitevanju preko. Včeraj okoli 13.00 ure me je en model v ovinkih pri Lažah prehitel preko polne črte pred nepreglednim ovinkom. Bo že sam vedel, kateri je bil (SG tablica, verjetno TDM, ampak nisem siguren, nekaj rumenega in sivega, pa tudi o tem nisem več siguren), saj je bil s prijatelji na OMV Postojna, potem pa so družno "leteli" proti obali. Pa je bilo tisto prehitevanje najmanj, kar je to teslo naredil. Potem je prišel še en ovinek in je bila še vedno polna črta, kar pa njega ni preveč motilo, da ne bi še en avto prehitel, spet pred nepreglednim ovinkom, vendar tokrat v škarje. Je šlo za mišji qraz. Pa naj še kdo reče, da je tista polna črta narisana brez veze. Verjetno so tudi ovinki brez veze speljani. Brez ovinkov pa ni užitka.

Sem že napisal, da so zakoni pisani za tiste s pametjo, ker za tiste brez pameti je samo palica.

 

jst pred ovinkom ne prehitevam tud če je dvojna prekinjena črta...

Kakšen kmet ima debel krompir :hmm: ? Hec mora biti, je rekel mož,ko je vrgel ženo skozi okno :lol1:

 

Kar se tiče pisanja zakonov s strani tistih brez pameti, pa me zanima, kaj si takega prebral, da bi bilo toliko narobe. Višina kazni je izvzeta, ker država potrebuje denar. Ji moramo pomagati, revici.

 

žena se ne meče več skoz okno...ti lohk na motor pade... al pa še hujš - pade na njenga pa nimaš kej za prodat...  :P

 

glede države pa - ko jo jebe ? svaki bolji od mene ....sam je pa nas navadnih državljanov sama dobrota ...k je sirota...

 

Sedaj veš, kaj ti je manjkalo do popolnosti. Žena. Vedno jo vzemi s seboj. :OK:

 

Debatiranje o skorumpirani državi je preveč duhamorno. Je pa res, da imaš prav o j... malih in bogatenju velikih.

 

sej se je ne morm losat tud če b hotu.... beri zgoraj zakaj - k se jih  itn...

Sej se trudm,tud na gorivu prišparam :OK:

 

ma klinc ..zdej k ma svij moped so dvijni stroški ... če jo mam pa na mojmu pa tud več pokurm ke gre u dvoje full bolš v ovinke...  :D  :D

Strah je lepa reč, znotraj votel, okoli ga ni pa nič :eek: . 

 

Če prav razumem, ti samo zgledaš grozen, v resnici je pa tvoja žena tisti pravi zmaj :evilgrin: . Le boj se jo in jo ubogaj, da ne bo :bum: .

 

a ti si še samski ? pol še ne veš kuko dec po štengah pade ...

 

Razkrinkal si me,ti bi moral biti detektiv :lol:

 

bi mel vsaj 17€ večjo plačo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, na cesti od Senožeč proti Kozini, v dolgem levem ovinku, kolesarijo štirje dripci vzporedno. Čez cel pas so bili. Skrajno levi je bil kakih 20cm od sredinske črte. Kje jim je logika?

Če bi imeli logiko, ne bi peciklov gonil, ampak bi se lepo kulturno z mopedi fural!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, na cesti od Senožeč proti Kozini, v dolgem levem ovinku, kolesarijo štirje dripci vzporedno. Čez cel pas so bili. Skrajno levi je bil kakih 20cm od sredinske črte. Kje jim je logika?

Saj on bi šel čez ... pa je zid na sredini :D :D :D

Tudi jaz sem jih bentil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne bi prehitu čez polno črto,to bi v grmovlje porinu :grim

 

Pa še nobenga cestnoprometnega pravila neb kršu :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne bi prehitu čez polno črto,to bi v grmovlje porinu :grim

 

Pa še nobenga cestnoprometnega pravila neb kršu :kva1:

Kaj pa če bi bla na desnem robu tud polna črta ... je treba bit pazljiv, polne črte so hudič (oz. betonska stena kot berem) :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi bla na desnem robu tud polna črta ... je treba bit pazljiv, polne črte so hudič (oz. betonska stena kot berem) :D

Za takšno mam zmerom HILTI sabo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: A če bi pa takole sreču ........................... bi jo tut prehitu..................... in 3,14zduliru?

 

Ne, za njo bi vozu, da se mal upeha...pol pa...pol pa...ah pozabu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne bi prehitu čez polno črto,to bi v grmovlje porinu :grim

 

Pa še nobenga cestnoprometnega pravila neb kršu :kva1:

 

nasilnež :glare: .. aja .. pa še objestnež :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!