Skoči na vsebino

Yamaha MT 07


ELO

Priporočene objave

pred 4 urami, poggy pravi:

Potem se je treba pa z Akrapovičem zmenit zakaj imajo na svoji spletni strani napačne fotografije :) in ja, karbonski racing line ima tidi za MT-07 tisto krivino.

Zgleda nima smisla nadaljevati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, poggy pravi:

Res ne

Akra-MT-07.jpg

Pa dobro poglej ze enkat kero sliko si ti prvic objaviu in bos ugotovil kaj ti poskusajo usi povedati...hvala in lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda vse vredu razn cene :yawn:

v takem primeru pa res brez problema stisneš 500 polek pa vzameš novega :D

sem klical včeri.. prodaja ker se nemore več vozit :) (nisem pa vprašal zakaj) 

motor še pomoje ajfraran ni do konca.. ko kov :D 

Mam še zdaj eno drugo na voljo, rdečo z kr nekaj opreme.. 

'' Ne cena je zadnja zdele je samo servis pa gume prslo 250e kufri so bli 300 sipca je bla 90 rocke 50 auspuh 1100 nosilec za navigacijo 60 blokada 230e ce to vse skupaj sestejes si motor dobil zastonj ''

Cena: 5200€, kaj pravte? :)

Popravljeno . Popravil BigOne
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BigOne pravi:

zgleda vse vredu razn cene :yawn:

v takem primeru pa res brez problema stisneš 500 polek pa vzameš novega :D

sem klical včeri.. prodaja ker se nemore več vozit :) (nisem pa vprašal zakaj) 

motor še pomoje ajfraran ni do konca.. ko kov :D 

Mam še zdaj eno drugo na voljo, rdečo z kr nekaj opreme.. 

'' Ne cena je zadnja zdele je samo servis pa gume prslo 250e kufri so bli 300 sipca je bla 90 rocke 50 auspuh 1100 nosilec za navigacijo 60 blokada 230e ce to vse skupaj sestejes si motor dobil zastonj ''

Cena: 5200€, kaj pravte? :)

lepa, kok pa km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 25. 3. 2016 at 1:02 PM, Dejan99x said:

Trenutno je še na servisu. Primec je bil kar presenečen nad napako/okvaro, saj je na mt07 še ni zasledil. Sporočim kaj bo iz tega.

Evo, MT je popravljena. Zamenjan senzor za podtlak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, BigOne pravi:

zgleda vse vredu razn cene :yawn:

v takem primeru pa res brez problema stisneš 500 polek pa vzameš novega :D

sem klical včeri.. prodaja ker se nemore več vozit :) (nisem pa vprašal zakaj) 

motor še pomoje ajfraran ni do konca.. ko kov :D 

Mam še zdaj eno drugo na voljo, rdečo z kr nekaj opreme.. 

'' Ne cena je zadnja zdele je samo servis pa gume prslo 250e kufri so bli 300 sipca je bla 90 rocke 50 auspuh 1100 nosilec za navigacijo 60 blokada 230e ce to vse skupaj sestejes si motor dobil zastonj ''

Cena: 5200€, kaj pravte? :)

Model, kaj bi ti rad? Nov motor? Izvoli, pejt kupit novega, pa jokaj za popust. Kle imas motor s 400km za jurja ceneje. Ves koliko je to v %? 

Iz citiranega dela tvojega posta razberem, da si eden premnogih, ki jih zanima samo, koliko bo zadnja cena. Pol se pa od tam zacne glihanje, a ne? :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, BigOne pravi:

Cena: 5200€, kaj pravte? :)

Ja kaj ti napisati ... ne vem no ... Če si se do sedaj vozil z Gilero - se pravi da so neke moto izkušnje tu, ne vidim pravega smisla v taki menjavi za MT 07; po moje se boš vozil manj odobno, nekoliko hitreje - ja imel pa boš "ta prav" motor; moj namig bi bil motorin malo večjih gabaritov  - nekaj v stilu CBF 600/1000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj eni tu tak hitro vzkipite? :hmm:

Samo sprašujem in nabiram mnenja.. zato pa je forum al kaj? 

Zakaj nebi probal še cene malo zglihat če gre, če ne gre pa tud ok. Če bo vse štimalo na motorju ga bom tak vzel ;)

Gilera je prodana. Čas je za MT07. 

Dizajn te yamaha se mi ful dopade in pa tudi vse ostalo. Razne podobne varjante drugih proizvajalcev mi niso všeč. 

Pa še zanimiva je.. ker jo redko vidiš na cesti :D 

PS: sem pa res spregledal da se prodaja abs verzija ;)

Popravljeno . Popravil BigOne
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, BigOne pravi:

Zakaj eni tu tak hitro vzkipite? :hmm:

Eni imajo kako izkušnjo na temo 'tole je rabljeno, vsaj 500% takoj dol' pa malo popizdijo, če nekdo v to smer napeljuje. Tvoja situacija pa je sledeča:

  • Rabljenih MT-07 je malo na trgu, pa gre se za relativno nov motor
  • Cena bo za rabljeno temu primerno malce višja
  • Nekaj se lahko probaš glihat, nimaš pa veliko prostora
  • Če ti to ni všeč, pejd iskat novo
  • Če nimaš za novo, vzemi kar ponuja trg
  • Če ti to ni všeč, poglej kak drug motor
  • Če hočeš lih MT-07 pol nimaš sreče in se lahko še naprej sliniš. Mi se bomo pa ta čas vozili

Ko sem bil pred kratkim v podobni situaciji sem šal iskat novega 200 EXC. Rabljenih pri nas praktično ni, kar je bilo, je bilo pa bogo. Kakorkoli obrneš, kaj dosti pod 5k boš težko skoz prišel. Pol pa ostane samo še vprašanje, če si pripravljen tolko dati. Ali če si to lahko privoščiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam ,  skoraj nov izpuh CARBON RACING LINE z vsemi številkami in papirji za homologacijo , prodam ga zato ,ker bo motor vozila moja  ženska in ne rabi dretja motorja, sam bi pa na svojem motorju zamenjal izpuh ,  Zato ga prodajam . Z izpuhom narejeno 4000km....kako zgleda , sound itd, pa v fb grupi MT 07/09 slovenija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še je.. grem gledat jutri.

Malo sem zdaj v dilemi al vzamem dražjo brez opreme al 200e cenejšo z vsaj 1000e vredno opremo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bo rdeča padla, že ma not blokado, akrapoviča, druge ročke, nosilce za torbe in torbe.... kar pa sem tud načeoma mel sam čez čas dodat :) čeprav me abs tud ful mika.. 

ČE bo vizualno in papirnato vse štimalo. 

Popravljeno . Popravil BigOne
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma poba, je.eš vso tisto dodatno opremo ... jo boš sčasoma že nabavil - zdaj pa vzemi tisto, ki ima ABS!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Fazer03 said:

Ma poba, je.eš vso tisto dodatno opremo ... jo boš sčasoma že nabavil - zdaj pa vzemi tisto, ki ima ABS!

Ma ej, kak ne ves... Bling bling more bit. Jebes ABS ki te dejansko lahko resi :-). Samo da se sveti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem obljubil par besed glede Wilbers nadgradnje. Zamenjan je bil kompleten zadnji amortizer in vzmeti v prednjih vilicah.
 
Že po prvih sto metrih mi je šlo kar na smeh.
 
Nadgradnja se zelo pozna. V ovinkih pri odpiranju ni več tistega mehkega občutka na zadnji gumi, ko nisem vedel ali je guma zdrsnila ali se je sam zadnji del posedel.
 

Čez slab asfalt ne poskakuje več tako kot je, me ne zruka.
 

Pri hitri spremembi smeri, npr. hitro vijuganje, slalom, se motor več ne poseda in ne skače gor pa dol, oziroma ni tistega katapult efekta, kar bolj je prlepljen k tlem.

Pri zaviranju je tudi boljši obćutek.

V glavnem zelo zadovoljen. Motor je bil že do sedaj zelo lepo vodljiv ampak sedaj je pa res bomba.
20160401_095711.jpg
20160401_095615.jpg
LP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol ste vseeno tolko ZA abs??? :) ste mi dali za razmislit. Grem gledat pol abs varjanto :)

Ki se pa da na štajerskem koncu vgradit blokado? 

Popravljeno . Popravil BigOne
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 31. 3. 2016 at 2:55 PM, BigOne said:

Pa še zanimiva je.. ker jo redko vidiš na cesti :D 

 

eden od najbolj prodajanih motorjev v 2014 in 2015 redko viden na cesti?

saj se šališ, a ne?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, BigOne pravi:

a pol ste vseeno tolko ZA abs??? :) ste mi dali za razmislit. Grem gledat pol abs varjanto :)

Lej, takole gre. Pelješ se po mokri cesti. In pred sabo zagledaš avto, ki ali s stranske ceste zavija na glavno ali iz glavne na stransko. Ni te videl in rata ti jasno, da ti bo zaprl pot. Zdaj pa... na motorju z ABS-om je sklopka not (da ne krepaš mašine, ker pol ABS ne bo delal) in sprednja in zadnja bremza na polno. Malo strese, pa počaka. Če si pravočasno opazil situacijo in nisi pripeljal prehitro, čudežev ABS ne dela. 

Na motorju brez ABS-a pa... sklopka not, pol pa tipat, kje bojo kolesa blokirala. In to tipanje... kuri čas in dragocene metre. Ali pa v paniki samo na polno stisneš, greš po tleh in direkt v avto, ki ti je vzel prednost. Pa resnici na ljubo, tudi z ABS-om je zaviranje v sili kr dogodek...

Pa niti ni treba dramatizirati z dežjem. Recimo cesta Brod na Kupi - Delnice. Nebroj flik asfalta, vsaka malo drugačna. Na eni komot bremzaš na polno, ko boš pripeljal čez naslednjo, pa bo ABS zatresel ročko. Brez, pa boš mel pa najmanj črtico na gatah.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!