Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

smo mi tud celo znanost ven naredli, preizkusali elektroniko pa špulo, in je bilo vse vredu......na koncu smo se svecko probali, ko nismo vedli vec kaj bi pa je blo to to........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FiFty najprej zamenej swečko če pa to nebo okej si pa probej sposodt od enga tisto crno skatlco da neboš zabrezveze dajow 40kekow... :BUA:

lp :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf je to :?

to nj bi meu en njegov frend, sam ma mal novejšo aprilio, tko da moja nj tega nebi mela.. kva js vem :D pumoje se on niti tok ne spozna na to.

teli "čipi" so itq en larifari če mene prašate :D

js sam vem o CDI, špuli, svečki.. druga stvar v mojmu primeru že neb mogla bit narobe :)

tale sosed pa tut nima nobene svečke, tko da jo bom šu iskt v pondelk. čudn da v trgoavtu ne podpirajo teh svečk :glare: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaka bi zej novo krivino gor devu ce prodajas... :hmm:

ma newem kr tko, sej najbrž ga nam prodou še takoj tko da .) .) ...mislm če se ker najde :OK: ... če pa kupc hoče pa lah tut tisto zrawn dobi.. :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje zej mam pa še jst en problem :cry:

neki se je nardil in zgleda tak ko da je auspuh poču oziroma tk se čuje

ko 4ka brez auspuha ma zvok če je že kdo čuo

sam sm mel auspuh dol pa ni nikjer nobene lukne pol sm mislu da je en šlauf ko gre iz airboxa na auspuh

(ga zamenju ni to) pol sm dal auspuh nazaj gor in je blo vse ok ene par km zdej pa spet rohni

a je možn da je še kej drujga kriv ??

kaj?? :? :?

po drugi strani vleče pa full bolš pospeški mislim :devil:

končna je mej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje zej mam pa še jst en problem :cry:

neki se je nardil in zgleda tak ko da je auspuh poču oziroma tk se čuje

ko 4ka brez auspuha ma zvok če je že kdo čuo

sam sm mel auspuh dol pa ni nikjer nobene lukne pol sm mislu da je en šlauf ko gre iz airboxa na auspuh

(ga zamenju ni to) pol sm dal auspuh nazaj gor in je blo vse ok ene par km zdej pa spet rohni

a je možn da je še kej drujga kriv ??

kaj?? :? :?

po drugi strani vleče pa full bolš pospeški mislim :devil:

končna je mej

preglej komplet krivino + dušilc.... pa poglej tam ko je ploščia kamor pride RAVE oz. blokada... enmu iz tega foruma je tisto ploščico zvilo (in je biu luf) in se je tudi ful prtoževal nad glasnim ropotom, valda lukna je bla takoj iz cilindra, zato pa tak počen in glasn zvok ... preveri tisto ploščco + celotn auspuh .)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej tud tist nastavek za auspuh ki pride na cilinder, men sta se tam odtegnala tista dva sraufa in je sekalo kot nebi blo nic gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje zej mam pa še jst en problem :cry:

neki se je nardil in zgleda tak ko da je auspuh poču oziroma tk se čuje

ko 4ka brez auspuha ma zvok če je že kdo čuo

sam sm mel auspuh dol pa ni nikjer nobene lukne pol sm mislu da je en šlauf ko gre iz airboxa na auspuh

(ga zamenju ni to) pol sm dal auspuh nazaj gor in je blo vse ok ene par km zdej pa spet rohni

a je možn da je še kej drujga kriv ??

kaj?? :? :?

po drugi strani vleče pa full bolš pospeški mislim :devil:

končna je mej

lahko je pa tut dihtanga zanič tm pr izpuhu k je men tut ropotal pa sm poj zamenou pa je blo ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dihtunga je vredu

bom preveru šraufe pa ploščico pa poročam

sam čudn mi je kr če bi nek bla lukna bi skoz tak zvok bil

tak je blo pa neki km vredu pol je pa spet začel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi ti tisti, ki ima še popolnoma zablokiran motor? kaj boš potem z arrow krivino :slap:

ja je zablokiran sam če bi krivino gor dajav, bi dau tut blokade vn... to mam pa kolega k mi zrihta bp... :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je zablokiran sam če bi krivino gor dajav, bi dau tut blokade vn... to mam pa kolega k mi zrihta bp... :P :P

aaa to se pa že lepše sliši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje če rabi kdo blokade ven poberat + nastavitve motorja

se priporočam B)

prid mojo mal pošravfat :D

ju3 grem po svečko. in če ne bo svečka krivec za sedanjo okvaro, boš mogu ti posežt v moj motor :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje če rabi kdo blokade ven poberat + nastavitve motorja

se priporočam B)

ja js sm se tut odloču da ne bo več stock aprilia :P :devil: :devil: tko da čče se ti da čez ene 14 dni ti rečem pa se zmenva pa da bo šou moj pol tut tok k tvoj heh :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js sm se tut odloču da ne bo več stock aprilia :P :devil: :devil: tko da čče se ti da čez ene 14 dni ti rečem pa se zmenva pa da bo šou moj pol tut tok k tvoj heh :OK: :OK:

Mejčkn manj zarad aerodinamike :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte se it v temo 125ke javte se zment,....ker tu zdaj samo smetite pa nabijate.......

ki so moderatorji,ko jih rabis?pa vsakem bi tud malo warna lahko dal(tema je o rs125 ne pa o mitoti vs rs)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medtem k sm biu js na šihtu je šu fotr k Vombergerju po novo svečko, pa je še tm prašou kva bi lohk blo narobe. pa so rekl da nj pač zamena svečko, pa če bo spet crknu tko k to že skos dela, nj pogleda če kuj po temu k crkne motor sploh dela iskro, pa je ugotovu da jo dela. tko da svečka ni kriva, poj so na servisu rekl da poj tut špula ni zanč, če bi bla pa zanč tista črna škatlca a.k.a. CDI mi pa motor sploh neb delou baje. to se pa zelo redko zgodi da se to pokvar.

rekl so pa da je ta možnost da motor ne dobi dovolj bencina. da takrt k se začne furat na visokih obratih motor use pokur u fergazarju in zato crkne. poj pa traja da spet prteče. tko da je možn da je nek mal zamašen dotok bencina.

zdj morm pa podret frgazar pa celo pipco pa cev pa vse spucat.. tega fergazrja pa js nočm narazn dajt k ga poj pumoje nam znou skp več dt :glare: še nkol nism nč delou na temu motorju. tko da sploh nevem kva nj zdj :) pa tak LEP dan za na motor.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kar podri ferg, ni tako kompliciran kot se sliš, verjemi, pač si zapomni kako je kaj bilo in z lahkoto ga boš skup spravil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zbrisanih 72 objav :angry: naslednjič bodo padali warningi

kwa si šunja Koci... to je pa sam zato ker je mito zgubu

nebi moglo bit bolj očitno :P :BUA: :lol1: :whistle:

medtem k sm biu js na šihtu je šu fotr k Vombergerju po novo svečko, pa je še tm prašou kva bi lohk blo narobe. pa so rekl da nj pač zamena svečko, pa če bo spet crknu tko k to že skos dela, nj pogleda če kuj po temu k crkne motor sploh dela iskro, pa je ugotovu da jo dela. tko da svečka ni kriva, poj so na servisu rekl da poj tut špula ni zanč, če bi bla pa zanč tista črna škatlca a.k.a. CDI mi pa motor sploh neb delou baje. to se pa zelo redko zgodi da se to pokvar.

rekl so pa da je ta možnost da motor ne dobi dovolj bencina. da takrt k se začne furat na visokih obratih motor use pokur u fergazarju in zato crkne. poj pa traja da spet prteče. tko da je možn da je nek mal zamašen dotok bencina.

zdj morm pa podret frgazar pa celo pipco pa cev pa vse spucat.. tega fergazrja pa js nočm narazn dajt k ga poj pumoje nam znou skp več dt :glare: še nkol nism nč delou na temu motorju. tko da sploh nevem kva nj zdj :) pa tak LEP dan za na motor.

LP!

hm frajer.... kolko daš če pridem do kranja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res, če bi pisali v 125ke javite se bi pustu, tukaj pa ne, lahko spet tam začneš če hočeš, bo ostalo not, ti garantiram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa si šunja Koci... to je pa sam zato ker je mito zgubu

nebi moglo bit bolj očitno :P :BUA: :lol1: :whistle:

hm frajer.... kolko daš če pridem do kranja :D

kok pa hočš? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jernej čist zadovoln :D

amm jerči...a bi ti uno tvojo dizo posodu pliz?da vidmo če jo bomo rabl..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!