Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

dobr kaj me zdej strašite? jst grem dons u trst drgac po jolliya pa dellorto 34 pa lamelca pa filtr... sej pol je pa sam se u cdiju blokada to bomo pa ze precvikal madonca :evilgrin:

aja ce bi kdo kej narocu iz trsta nej me poklice in to se dons 041541535 ai :whistle:

Samo te pa ne razumem.Krneki nabavljaš dele čeprov še nisi dobu motorja?Dej rajš počak, da ga dobiš pa odvoziš tistih 1600km pa poj nabavljaš?Da se neboš nakonc kej zajebu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo te pa ne razumem.Krneki nabavljaš dele čeprov še nisi dobu motorja?Dej rajš počak, da ga dobiš pa odvoziš tistih 1600km pa poj nabavljaš?Da se neboš nakonc kej zajebu :)

če ma človek keš... lohka dela kar hoče .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr kaj me zdej strašite? jst grem dons u trst drgac po jolliya pa dellorto 34 pa lamelca pa filtr... sej pol je pa sam se u cdiju blokada to bomo pa ze precvikal madonca :evilgrin:

aja ce bi kdo kej narocu iz trsta nej me poklice in to se dons 041541535 ai :whistle:

ti bos mel 2007.....kar pomeni,da ne bos nic precvikal cdija,ker bos mel ze tanov model in bos lepo dal 100 al pa 200 € pa ti ga bojo odprli....sicer pa to teb tak nic ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kva mu morite glede keša...pač mulc ma dnar in to je to...jst mu ga ne zavidam ampak mu ga prvošm...če že jst ne morm met vsega kar hočm nej ma pa vsaj en znanec pa je to to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:a kdo ve za kako aprilio ki se prodaja po delih?......vceri se mi je med voznjo odtegnila tista stangica, ki gre od menjalnika do prestavne rocke....in sem jo izgubil :angry:

Popravljeno . Popravil vision
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:a kdo ve za kako aprilio ki se prodaja po delih?......vceri se mi je med voznjo odtegnila tista stangica, ki gre od menjalnika do prestavne rocke....in sem jo izgubil :angry:

en drug šravf dej notr ;) maš cajt pa mal ideje pa se porihta to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ej baha na kerih drogah si ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2006 ma se isto masino kot vse od 99 do 2006.....edino da ma slepo cevko na filter spelano

ja ka je fora tte cevke??

ka je to za euro normo za izpušne pline al kva??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj like this:

hahaha, kle sm se pa fajn nasmejou :OK: :OK: :lol1: :lol1: :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo te pa ne razumem.Krneki nabavljaš dele čeprov še nisi dobu motorja?Dej rajš počak, da ga dobiš pa odvoziš tistih 1600km pa poj nabavljaš?Da se neboš nakonc kej zajebu :)

ja zakaj pa nebi če itak vem da je posod isti sranje... nc nebom zajebu ker tole pa res ni kej za zajebat...

jst bom pa najbrz kupu VHSB .

aja ej dejte mi povedat a mislite da majo na servisu se kaksen star kolen gumjast fi 34 (npr od cesterfildke, k to je ta filtr k ga ma gor :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj like this:

Ob temle postu me je pa fuknl iz stola :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Baha ti nis normaln hahahaha :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:a kdo ve za kako aprilio ki se prodaja po delih?......vceri se mi je med voznjo odtegnila tista stangica, ki gre od menjalnika do prestavne rocke....in sem jo izgubil :angry:

Ja jz jo... :winkiss:

probaj like this:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Dj mi ti povej kolk časa si tole risu :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en drug šravf dej notr ;) maš cajt pa mal ideje pa se porihta to :D

emm.....mal douga je tista stangica da bi kak srauf dau, pa se na obeh straneh ima navoj.......

probaj like this:

:worship: :worship:

genialno :slap: :slap: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o Evo fantje spet pizdraje...ko sm prvic tankal sm naredu do rezerve 150km,vceraj lepo tankam spet polno in po 60km PRAZEN TANK :cry: Newem al sm jas fulal tank al koji kurc :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o Evo fantje spet pizdraje...ko sm prvic tankal sm naredu do rezerve 150km,vceraj lepo tankam spet polno in po 60km PRAZEN TANK :cry: Newem al sm jas fulal tank al koji kurc :headbang:

A ti spodej kej teče? :hmm: A pištolo si ziher imel v tanku? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suho blo zjutrej pod motorjem :unsure: Valda sm zadel luknjo :rolleyes: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o Evo fantje spet pizdraje...ko sm prvic tankal sm naredu do rezerve 150km,vceraj lepo tankam spet polno in po 60km PRAZEN TANK :cry: Newem al sm jas fulal tank al koji kurc :headbang:

za foro vse cevke preveri :) če je kje kaka lukna...al pa ti po oddušnih ceveh med vožnjo kaj ven teče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za foro vse cevke preveri :) če je kje kaka lukna...al pa ti po oddušnih ceveh med vožnjo kaj ven teče :)

toj men delal :headbang: :headbang: sm meu kr en filtr v frgazrju, pa se mi je plovček zataknu...in mi je direkt skoz odduške tekl :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a morš res pr aprili RAVE doplačat?

ni gor pri novi ane?...

2007 model mislim?

aja pa kaj je razlika zdej med 07 pa 06 modelom en je neki govoru pa nism čist zastopu. prosim povejte. hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a morš res pr aprili RAVE doplačat?

ni gor pri novi ane?...

2007 model mislim?

aja pa kaj je razlika zdej med 07 pa 06 modelom en je neki govoru pa nism čist zastopu. prosim povejte. hvala :worship:

pr nobeni ni rave serijsko kokr jest vem... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a morš res pr aprili RAVE doplačat?

ni gor pri novi ane?...

2007 model mislim?

aja pa kaj je razlika zdej med 07 pa 06 modelom en je neki govoru pa nism čist zastopu. prosim povejte. hvala :worship:

JOJ flamčy... ti kr men verjem kar ti rečem ;) .) ni rava serijsko

serijsko je blo pr tistih ko je blo že serijsko fergi 34mm

nova blokada naj bi bla na cdi ju... in ni sam cvikanje žičk, vendar je treba celo pizdarijo na komp prklučt pa nekak sfukat blokado... kar pa trenutno baje še ni mogoče... bo treba en star cdi gor dat pa bo use ok ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a morš res pr aprili RAVE doplačat?

ni gor pri novi ane?...

2007 model mislim?

aja pa kaj je razlika zdej med 07 pa 06 modelom en je neki govoru pa nism čist zastopu. prosim povejte. hvala :worship:

serijsko je do 98 letnika.....drugacn princip fergija ma(tak mi je na aprilii reko),....pa cdi ma drugac,....

pr nobeni ni rave serijsko kokr jest vem... :rolleyes:

do 98 letnika je.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!